ארבעה משחקים איכותיים לשלוש פלטפורמות חברות: החינמיים של Amazon לדצמבר 2021

החלוקות החינמיות המעניינות למנויי שירות ה-Prime ממשיכות גם בחודש האחרון של השנה

אמאזון ממשיכה במגמת חיזוק ההיצע שלה לחובבי הגיימינג במסגרת שירות ה-Prime Gaming, או Twitch Prime, שלה – החודש, בנוסף להנחות על מוצרים מסויימים בפלטפורמת הקמעונאות ולגישה חופשית אל תכני סטרימינג של וידאו ואודיו, מנויי Amazon Prime יוכלו ליהנות גם מגישה חינמית לצמיתות לארבעה כותרים איכותיים שונים דרך GOG, דרך ה-Epic Games Store ודרך Origin/EA Connect של EA Games.

מנויים קיימים ומצטרפים חדשים אל שירות הפרימיום של אמאזון יוכלו לקבל, מעתה ועד ל-31 בדצמבר 2021, קוד להוספת משחק המירוצים Need for Speed: Hot Pursuit Remastered מהשנה שעברה אל הספרייה הדיגיטלית שלהם בפלטפורמת ה-Origin של חברת EA Games. כמה קליקים והכותר המוצלח הזה יהיה זמין לכם לתמיד, גם כאשר תבחרו לסיים את מינוי ה-Prime שלכם מסיבה זו או אחרת.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

מנויי ה-Prime יוכלו לבחור בחיבור וירטואלי של החשבון שלהם ב-Twitch אל החשבון שלהם ב-Epic Games Store – ובכך לקבל אליו עותק מלא של משחק ניהול הכדורגל הפופולרי Football Manager 2021, גם הוא מהשנה שעברה.

רוצים עוד? אין בעיה. המנויים בחודש הנוכחי יהיו זכאים גם לקודים דיגיטליים עבור הוספה של צמד משחקים אל החשבון שלהם בפלטפורמת GOG לגיימינג ללא הגנות קבצים דרקוניות – משחק האסטרטגיה והניהול האיכותי Frostpunk ומשחק ההרפתקאות וההישרדות הצבעוני והמקורי Journey to the Savage Planet.

Journey to the Savage Planet

באופן לא מפתיע, רק השווי של ארבעת הכותרים הללו מתעלה על תשלום של 12.99 דולר לטובת הצטרפות אל שירות ה-Amazon Prime למשך חודש אחד, זאת מבלי להתחשב בשירותים האחרים בעולם של אמאזון שהופכים לזמינים במסגרת תשלום זה – ובנוסף יש גם תשעה משחקים נוספים שבהם ניתן יהיה לשחק ללא הגבלה בהתבסס על יישום הגיימינג הייעודי של אמאזון עצמה: משחק הניהול Youtubers Life, משחק ההרפתקאות ההומוריסטי Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse,  משחק הפלטפורמה והחשיבה Morkredd, משחק הניהול Spellcaster University וחמשת הפרקים של סדרת ההרפתקאות Tales of Monkey Island שנולדה לפני קצת יותר מעשור בתור קאמבק של טרילוגיית המשחקים הנודעת מבית LucasArts משנות התשעים.

Morkredd

אמאזון מצליחה לסיים את שנת 2021 בנקודה חיובית מאוד עם חלוקות המשחקים הנדיבות שלה – ולנו נותר רק לקוות שהיא מקבלת את האפקט החיובי לו היא מצפה ותחליט להמשיך עם מגמת השיפור הזו גם בשנה הבאה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחקים המרוכז ב-Prime Gaming