אחד ממשחקי ה-PlayStation 4 המבטיחים ביותר נדחה • HWzone
גיימינג

אחד ממשחקי ה-PlayStation 4 המבטיחים ביותר נדחה

Days Gone, שנראה כמו שילוב בין המתים המהלכים לילדי האנרכיה, יגיע רק בחודש אפריל בשנה הבאה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קונסולת ה- 4 חייבת חלק גדול מההצלחה המסחרית שלה לספרייה איכותית של כותרים בלעדיים אותם לא ניתן לחוות בשום מערכת אחרת, ובסוני ממשיכים להשקיע מאמצים משמעותיים בהגדלת ההיצע הן בעזרת מפתחות שבבעלותה והן באמצעות שיתופי פעולה עם יוצרים עצמאיים. עבור שנת 2019 אחד מהכותרים הבלעדיים המרכזיים שלה יהיה Days Gone, מבית סטודיו SIE Bend שיצר בעבר את סדרת הפעולה Syphon Filter – וכעת אנחנו מגלים שהוא לא יגיע בחודש פברואר כמתוכנן, אלא באיחור של כחודשיים מהמועד.

מאז שנחשף לראשונה בשנת 2016 הצליח Days Gone להרשים בכל הזדמנות שניתנה לו, על אף העובדה שמדובר בבסיסו בעוד משחקי פוסט אפוקליפטי עמוס זומבים כמו עשרות שראינו בעבר – תודות לכמויות מרשימות של מפלצות רעבות שנצפו על המסך בזמן אמת, מערכת מזג אוויר דינאמית עם מעבר בין שעות היום והלילה ושילובם של רכבים (אופנועים בראשם) בתוך עולם המשחק באופן משכנע. כפי שכבר נכתב במספר הזדמנויות בעבר, המשחק שבדרך מרגיש כמו שילוב בין כמה סדרות פעולה אהובות ומצליחות – וזה בהחלט מוסיף לו נקודות זכות.

Days Gone היה מיועד להגיע ל-PlayStation 4, עם תאימות גם ל-PlayStation 4 Pro ולרזולוציות של עד כמובן, ב-22 בפברואר 2019 – אך כעת אנו מקבלים עבורו תאריך חדש ב-26 באפריל 2019, אשר יחסוך ממנו תחרות צמודה עם משחקים בולטים אחרים כדוגמת Anthem של ו-Metro: Exodus שמתוכננים גם הם להשקה בפברואר הקרוב.

המשחק שיספק את חובבי הז'אנר עד בואו של The Last of Us: Part 2?

עדיין מעט מוקדם לדעת מול מי בדיוק יזדקק המשחק להתחרות בחודש אפריל וספק אם זו הסיבה מאחורי הדחייה, אך נקווה שזה מאורע חד פעמי ולא רמז כלשהו לקשיים בפיתוח שעשויים להפתיע אותנו שוב לקראת סוף הספירה לאחור. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

כמו כל משחק שנוצר בידי סטודיו השייך לסוני – אל תצפו לראות אותו באף פלטפורמה אחרת, לצערנו


תגיות
Back to top button
Close
Close