צפו: הדור הבא של Mass Effect

התגעגעתם לקצת אקשן והרפתקאות בחלל? היכונו לחודשי האביב

EA Games יכולה לסמן 'וי' גדול וירוק גם על שנת 2016 שלה, כך נראה, עם הצלחה גדולה ל-Battlefield 1 (והצלחה קצת פחות מובהקת עבור Titanfall 2, שלכל הפחות יכול להתגאות בציונים איכותיים במיוחד אצל המבקרים) – ולהתפנות במלוא הקשב והריכוז שלה לשנת 2017 שעתידה להביא לנו גם היא כמה כותרים שאפתנים עד מאוד.

ניצן ראשון לכך אנו חשים כעת, עם פרסומו של טריילר רשמי ראשון עבור Mass Effect: Andromeda, שמגיע אחרי סרטון החשיפה הקצר מאוד בתערוכת E3 בחודש יוני ואחרי עוד כמה טיזרים קצרים שקיבלנו מאז ועד עכשיו.

בסרטון החדש ניתן לקבל הצצה לגראפיקה הנאה שצפויה לנו בכותר המתקאמבק, כמה מהדמויות החדשות אותן נכיר ואיתן נטייל ברחבי של גלקסיית האנדרומדה – בתור האדם שמקבל על עצמו את תפקיד 'מורה הדרך', אשר נדרש למצוא בית חדש למין האנושי ביקום חדש שמלא מינים חייזריים וסביבות עוינות.

מינים חדשים ומוזרים של חוצנים ממתינים לנו
מינים חדשים ומוזרים של חוצנים ממתינים לנו

הסרטון הטרי עושה עבודה לא רעה בכלל, אם לשפוט לפי יותר מ-1.5 מיליון צפיות שצבר בתוך פחות משלושה ימים מאז עלה לרשת ה-YouTube, ובמקביל מספר דיווחים עדכניים אודות המשחק שהופצו אישרו כי השחקנים יוכלו לבחור הפעם בין אח ואחות, סקוט ריידר או שרה ריידר, שיהיו שניהם חלק מהעולם העלילתי ולא שתי פנים שונות לאותה הדמות כמו בעבר – כאשר גם אביהם, אלק ריידר, יהיה חלק משמעותי בעלילה בתור חבר בדרך ה-N7 האגדי, בדומה לדמותו של שפרד מתוך טרילוגיית Mass Effect המקורית.

מפתחי המשחק אישרו גם את חזרתן של 'משימות הנאמנות' המוצלחות מ-Mass Effect 2, שיעניקו יכולות ייחודיות לדמויות שיהוו חלק מהצוות העתידי שלכם
מפתחי המשחק אישרו גם את חזרתן של 'משימות הנאמנות' המוצלחות מ-Mass Effect 2, שיעניקו יכולות ייחודיות לדמויות שיהוו חלק מהצוות העתידי שלכם

אין ספק שצפויות לנו עוד חדשות רבות וגילויים רבים אודות Mass Effect: Andromeda בחודשים הקרובים, אך במקביל יתכן שכבר עכשיו ניתן לקבוע שחזרתו של המותג אל מרכז העניינים היא מבורכת, וללא תחושה מוגזמת של מיצוי הפוטנציאל הקיים. מסכימים איתנו?

mand mand2 mand1

מקבץ תמונות חדשות מתוך המשחק שפורסם באתר Gamerinformer