שעון ה-E-Ink המינימליסטי והיחיד במינו של סוני נחשף • HWzone
גאדגטים

שעון ה-E-Ink המינימליסטי והיחיד במינו של סוני נחשף

השעון, שמכיל צג מסוג E-Ink על כלל שטחו (כולל הרצועה), פותח כפרוייקט צד סודי של החברה שבדק האם השוק ירצה שעון מינימליסטי ויקר – בלי המיתוג של חברה גדולה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שעון ה-FES של סוני

בעוד שכולם שואפים לייצר את השעון החכם ביותר שניתן, בוחרת בדרך אחרת. בתור פרוייקט צד סודי, שעון ה-FES הוא כבר נושא שיחה בשוק הלבישים זמן מה. כפרוייקט Makuake (אתר הדומה בתכליתו ל-Kickstarter) מוצלח שקיבל מעל 30,000 דולרים מ-150 תומכים שונים, שעון ה-FES (ראשי תיבות של Fashion Entertainments) הוא סוד שסוני מוכנה לשתף אותנו איתו עכשיו.


פרוייקט ה-FES הוקם על ידי חמישה אנשי שמטרתם הייתה לפתח "משהו מעניין", ולראות אם צרכנים בשוק יהיו מוכנית לשלם מחיר גבוה על מוצר מלוטש שלאו דווקא בא מחברה גדולה ומוכרת.

אך לא עצרה שם. מנכ"ל החברה קאזואו היראי, בניסיון לפתח את היצירתיות בחברה ביקש מקבוצת ה-FES לפתח שלל מוצרים המבוססים E-Ink, מלבד כמובן שעון. מבין המוצרים הללו ניתן למצוא אביזרים לכובעים, משקולות נייר ואפילו פפיונים (כי מי לא ירצה פפיון המבוסס E-Ink?). השעונים החדשים צפויים להגיע לתומכים בסביבות חודש מאי של שנה הבאה, ללא שום מידע לגבי השקת המוצר כחלק משלל המוצרים הרשמיים של .

 

 detailimg29_5_verge_super_widedetailimg29_3_verge_super_widedetailimg29_7_verge_super_wideתגיות

תגובה אחת

  1. חמוד.
    לא קשור בכלל לשעונים החכמים. מדובר בשעון מינימליסטי שמחליף רקעים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך