קנה מכשיר ב-eBay וזכה בגרסה אחרונה של אנדרואיד • HWzone
גאדגטים

קנה מכשיר ב-eBay וזכה בגרסה אחרונה של אנדרואיד

הפתעה נעימה לקונה מ-eBay: קיבל Nexus S שמריץ את גרסאת Ice Cream Sandwich של .
 
מי אמר שקניות ברשת מסוכנות? אז מה אם לפעמים אתם לא מקבלים את המוצר שהזמנתם, או מחכים מספר שבועות? הסיפור הבא יוכיח לכם שיש גם יתרונות לקניות ברשת.
 
לא מזמן פרסמנו מספר תמונות שהודלפו מגרסאת Ice Cream Sandwich של , העידכון הגדול הבא של מערכת ההפעלה הניידת של שאמור ליישר קו בין גרסאות מערכת ההפעלה לסמארטפונים ולטאבלטים.
 
גוגל אמורה לשחרר את העידכון רק בעוד מספר חודשים, ככל הנראה יחד עם מכשיר ה- Prime, אך קונה אחד מאושר כבר זכה להצצה בלעדית, וכמובן שיתף גם את כל העולם בשמחתו. הקונה (שבחר להישאר אנונימי) רכש מכשיר S מהחנות הוירטואלית , וכשקיבל את המכשיר לביתו נדהם לגלות כי המכשיר מריץ את גרסאת של מערכת האנדרואיד.
 
בסרטון שפרסם (מצורף בתחתית העמוד) ניתן לראות בבירור אלמנטים של הממשק שהורכבו משתי הגרסאות הנוכחיות של מערכת האנדרואיד, את צבע הציאן ששולט עכשיו בממשק, תפריט ריבוי-משימות (מולטי טאסקינג) חדש, מסך נעילה חדש (שנראה מאוד דומה לזה של ה-ROM הסיני MIUI) ותפריט ראשי חדש שמציג גם את הויידג'טים בנוסף לאפליקציות. בנוסף, תפריט נעידכונים הנגלל וממשק המצלמה זכו לעידכונים.
 
 אתר Engadget העלה גם את האפשרות כי מדובר בזיוף, אך המשתמש האנונימי דיווח כי המכשיר ננעל ונמחק מרחוק (כנראה על-ידי עובדי כועסים) זמן קצר לאחר שפרסם את הוידאו. אנחנו לא יודעים עד כמה אפשר להאמין לו, אבל הוידאו נראה אמיתי למדי.


תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close