צפו: מבול של מוצרים חדשים ומתקדמים מבית סמסונג • HWzone
גאדגטים

צפו: מבול של מוצרים חדשים ומתקדמים מבית סמסונג

ניידי ATIV חדשים עם רזולוציות גבוהות במיוחד, מחשב AIO מבוסס השבב החדש של ומצלמת מתקדמת הם רק חלק מארסנל המכשירים החדש שמשיקה היצרנית הקוריאנית
את משפחת מכשירי ה-ATIV של סמסונג אנו מכירים כבר משנה שעברה, כשמדובר במותג שמלווה את סדרת מכשירי ה-Windows של החברה. כמו כן, עם הפרסומים האחרונים שהעלו שסמסונג תטמיע במכשיריה את שבבי , נודעו פרטים ראשונים לגבי משפחת מכשירי ה-ATIV החדשה. כעת, בוחרת שלא לאכזב כשהיא מציגה ארסנל שלם של מחשבים מהסדרה החדשה.
אחד המכשירים הבולטים הוא ה-ATIV Q, שמוגדר כטאבלט היברידי שמסוגל להריץ 8 ואנדרואיד 4.2.2. מסכו של המכשיר מציע פאנל בגודל 13.3 אינץ', שתומך ברזולוציה אדירה של 3200×1800 פיקסלים (צפיפות276ppi ). מערכת החלונות 8 תוכל לנצל את הרזולוציה רק עם עדכון ה-8.1, אם כי היא תריץ מהקופסא את הגרסה הרגילה מה שלא יאפשר להשתמש בה בנתיים.
ה-Q מתבסס על מעבד Core i5-4200U ממשפחת ההאסוול, כשגרסת ההדגמה כללה זכרון RAM מסוג  DDR3Lבנפח 4 ג'יגה-בייט. בכל מה שנוגע לביצועי האנדרואיד, הדיווחים הם שהממשק אינו נוח. רבים טוענים שאין כל טעם בהרצה של מערכת אנדרואיד על גבי 8, אם כי טוב שהאופציה קיימת. מחיר המכשיר וחיי הסוללה שלו לא ידועים, אך בהתחשב במסך שלו לא מדובר באפשרות זולה.

שני מכשירים נוספים הם ה-ATIV Book 9 Lite הנייד וה-ATIV One 5 Style שמוגדר כמחשב AIO. שני המחשבים מתבססים על פלטפורמת ה-Kabini של AMD, שמיועדת לניידים ולטאבלטים. מדובר בארבע ליבות Jaguar שעובדות בצמוד למעבד גראפי מסוג AMD GCN על יחיד.
ה-Book 9 Lite מציע מסך 13.3 אינץ' שתומך ברזולוציית 1366×768  פיקסלים, כשהוא יהיה זמין עם מסך מגע או בלי. גרסת ההדגמה של המכשיר כללה DDR3 בנפח 4 ג'יגה-בייט וכונן SSD. מנגד, ה-ATIV One 5 מציע מסך מגע בגודל 21.5 אינץ' ברזולוציה  1920×1080 ומעבד A6-5200 שפועל במהירות 2.0 ג'יגה-הרץ.
מחשב נוסף שאמנם אינו היברידי אך גם כן מציע מסך 13 אינץ' ברזולוציה של 3200×1800 פיקסלים (כנראה שנאלץ להתרגל לכך), הוא ה-Book 9 Plus. המפרט הטכני זהה ל-ATIV Q, כשמלבד זאת הוא יציע סוללת 55Wh ומשקלו 1.39 גרם. בסמסונג מבטיחים חיי של 12 שעות.
אחרונה וחביבה היא מצלמת ה-NX, שפרטים טכניים מדוייקים לגביה גם כן הציפו את הרשת בתקופה האחרונה. גודל המסך של המצלמה מתברר כעת כ-4.8 אינץ' כשהיא מריצה 4.2.2 ומבוססת על מעבד מרובע ליבות שפועל במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ. תמיכה בקישורית LTE קיימת גם כן, כשכבר בתקופה הקרובה ניתן יהיה לרכוש אותה (ואת כל המוצרים הנ"ל) בכל רחבי העולם.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close