צילומים חדשים של ה-Galaxy S7 מציגים מראה מוכר וביצועים מנפצי שיאים • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

צילומים חדשים של ה-Galaxy S7 מציגים מראה מוכר וביצועים מנפצי שיאים

הדגם הסטנדרטי ודגם ה-Edge של סמארטפון הדגל הבא מבית תועדו בתצלומים מעשיים ואותנטיים לכאורה, כולל תוצאה מרשימה ביותר במבחן הביצועים Antutu

יום ראשון, ה-21 בפברואר מתקרב בצעדים גדולים – ואיתו החשיפה המסקרנת של דגמי ה-Galaxy S7 הטריים (וגם של דגמי ה-LG G5), אשר מתועדים כעת לראשונה, לכאורה, במראה הסופי שלהם.

צמד תמונות שמקורן ברשת הסינית Weibo מציגות לנו את החלק האחורי של דגם ה- S7 הסטנדרטי בעל המסך השטוח, ואת החזית של דגם ה- S7 Edge (או אולי ה- S7 Edge Plus המוגדל) עם המסך הקמור בצדדיו.

החלק האחורי של ה-Galaxy S7 הסטנדרטי
החלק האחורי של ה- S7 הסטנדרטי

מהתמונות עולה שהדגם החדש ישמור על מראה זהה כמעט לגמרי לזה של ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge, עם כפתור בית מלבני וחיפוי זכוכית מעוגל בחלק האחורי – לצד מצלמה עם בליטה קטנה יותר מהדור הקודם וגוף שעשוי להיות עבה יותר בשל אכלוסן של סוללות בקיבולת גדולה יותר ובעיקר בשל חזרתה המיועדת של ההגנה בפני מים ואבק.

החלק הקדמי של ה-Galaxy S7 Edge (או Edge Plus), בשילוב עם תוצאת Antutu נהדרת
החלק הקדמי של ה- S7 Edge (או Edge Plus), בשילוב עם תוצאת Antutu נהדרת

מי שקיוו למהפכה נוספת בעיצוב עלולים להתאכזב מהחדשות, אך אלו שמקווים לרמת ביצועים חסרת תקדים ישמחו מאוד למצוא ניקוד של לא פחות מ-134,000 נקודות במבחן ה-Antutu 6 הפופולרי, בדגם ה-Edge המצולם – תוצאה שגבוהה יותר מזו של ה- 6S Plus, ולמעשה גבוהה יותר מזו שראינו אצל כל באשר הוא עד עתה.

התוצאה העדכנית המרשימה משתלבת עם תוצאות משופרות למכשירי ה-Galaxy S7 שנצפו לאחרונה במבחן ה-Geekbench
התוצאה העדכנית המרשימה משתלבת היטב עם תוצאות משופרות למכשירי ה- S7 שנצפו לאחרונה במבחן ה-Geekbench

לא ברור האם המכשיר המתועד התבסס על ה-Exynos 8890 או על ה- 820, אך תוצאה מרשימה זו מצטרפת אל עוד כמה פריטי מידע מהימים האחרונים ,שיחד מבהירים לנו כי בענקית הקוריאנית מכוונים לכתר הביצועים של השוק, גם השנה. יהיה מעניין.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close