המפרט המלא של ה-OnePlus 6 כבר ברשת • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

המפרט המלא של ה-OnePlus 6 כבר ברשת

הדגם הקודם מפסיק להימכר בשווקים מסויימים והדגם החדש זוכה לפירוט רחב מאי פעם – האם אנחנו רגע לפני חשיפתו של 845 חדש?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סמארטפון ה-OnePlus הראשון לשנת 2018 ללא ספק יעניין כל מי שרוצים לקבל מקסימום ויכולות חומרתיות במחיר שפוי עד כמה שאפשר, ועתה אנחנו מקבלים יותר ויותר סימנים לכך שההיכרות איתו תתרחש בקרוב.

תחילה קיבלנו דיווח רשמי על כך שהדגם העדכני ביותר של השחקנית הסינית הצעירה, ה-OnePlus 5T המרשים, יסיים את תקופת זמינותו בצפון אמריקה, מה שקורה לעתים קרובות בתור הכנה לקראת השקה של דגם חדש יותר – וכעת אלו הן שתי מודלפות שונות שמתיימרות לגשר את כל פערי הידע שנותרו לנו אודות המאפיינים הטכניים של ה- 6 המיועד.

הדלפה מספר אחת מציגה לנו נפחי מרשימים אבל גם מחיר מבהיל משהו – נקווה שאינו בדולרים אמריקאים

לפי המידע העדכני שאנו מקבלים, הסמארטפון העדכני יכלול מסך OLED מוארך מרשים בגודל אלכסוני של 6.28 אינץ׳ וברזולוציית 2,280×1080 פיקסלים (כלומר ארוך יותר מרוב הדגמים המודרניים), Snapdragon 845 מתומן עדכני כמובן, מערך צילום ראשי כפול עם חיישן 16 מגה-פיקסל ועוד חיישן 20 מגה-פיקסל, מצלמת 20 מגה-פיקסל קדמית גם לצילומי סלפי, מערכת אוריאו 8.1 ומעטפת מתכתית עם עובי של כ-7.5 מילימטרים ומשקל של כ-175 גרם.

הדלפה מספר שתיים כבר חושפת את כל הנתונים – אם כי מומלץ להתייחס אליהם במידה בריאה של ספקנות בינתיים

מבחינת נפחי הזכרונות, נראה כי הדגם החדש יקח את הדברים צעד קטן נוסף קדימה ויהפוך מערך של 6 ג׳יגה-בייט ו-128 ג׳יגה-בייט של אחסון לברירת המחדל החדשה שלו – לצד 8 ג׳יגה-בייט של ו-256 ג׳יגה-בייט של מהיר בדגם המתקדם. מרשים.

ה- 6 יגיע כמעט בוודאות עם חיתוך עליון במסך

סוללה בקיבולת של 3,450mAh לא מרשימה יתר על המידה, אך אם נצא מנקודת הנחה שהחברה תצליח לשחזר או אפילו לשפר את זמני הטעינה הקצרים מאוד ב- 5 וב- 5T – כנראה שזה יספק את רוב הרוכשים הפוטנציאליים.

ומה לגבי המחיר? אחת ההדלפות הציגה תג מחיר מומלץ של 750 דולר לדגם הבסיס, אם כי ברשת מיהרו להעריך כי מדובר בדולר סינגפורי לכאורה, ראשר העלות מתורגמת לכ-570 דולר אמריקאי, אשר נשמע סבירה הרבה יותר. זה כנראה עדיין לא יהיה ה- 845 הזול ביותר (ה- 5Z נראה נחוש לאחוז בהישג בעתיד הקרוב), אך זה בהחלט מבטיח ומסקרן.

ההערכות הן שהמראה החיצוני הסופי של ה- 6 יהיה דומה מאוד ל- R15 של היצרנית האחות (בתמונה), אשר כבר הוצג רשמית

מצפים ל- 6 בקוצר רוח או שלא? שתפו בתגובות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close