סמסונג דוחה את אירוע ה-Unpacked • HWzone
גאדגטים

סמסונג דוחה את אירוע ה-Unpacked

 
אם זה לא מאשר את השמועות בדבר השקת מכשיר הדגל הבא של גוגל (ואיתו גם את עידכון האנדרואיד המשמעותי), אז אנחנו לא יודעים מה כן. לפי דיווחים רבים ברשת, היית אמורה להציג את הסמארטפון החדש שלה, המכשיר הראשון שיגיע עם עידכון ה- למערכת האנדרואיד, באירוע ה-Unpacked שאמור היה להיערך ב-11 באוקטובר.
 
גוגל לא מסרה שום הודעה רשמית באשר לסיבת הדחייה, אך חברת סמסונג מסרה כי לדעת החברה "זהו אינו הזמן הנכון להכריז על מוצר חדש". נראה כי לא רוצה להכריז על הנקסוס פריים (או הגלאקסי נקסוס) כל-כך סמוך למותו של סטיב ג'ובס שהיה לאייקון בעולם הטכנולוגי.
 
האירוע אמור להתקיים בסופו של דבר והוא לא בוטל לחלוטין, אך התאריך החדש טרם נקבע.
 
מנגד, נראה שאנחנו לא צריכים לחכות אפילו ל-11 באוקטובר על מנת לזכות בהצצה על המכשיר המסתורי. סרטון שמסתובב ברשת כבר מסתר ימים מראה מכשיר שמריץ, ככל הנראה, את גרסאת האנדרואיד העתידית, Ice Cream Sandwich. השינוי החיצוני הבולט ביותר הוא היעדר ארבעת "כפתורי האנדרואיד" שמוקמו תמיד בקדמת המכשיר מתחת למסך, ואלה הוחלפו בשלושה כפתורים שמופיעים על-גבי המסך, ממש כמו בגרסאת הטאבלטים של .
 
בנוסף, אנו זוכים לראות מספר אנימציות חדשות, את מסך הנעילה המשופר שמאפשר לנו לפתוח את המכשיר היישר למצלמה ומסך בחירת וידג'טים. נראה כי המכשיר מצוייד במסך גדול יחסית ומערכת ההפעלה מגיבה מהר לנגיעות האצבע של המשתמש. כמו כן, בניגוד לשמועות הקודמות, נראה כי מערכת ההפעלה זכתה בסופו של דבר למספר הגרסה 4.0 ולא 2.4.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עידכון

נראה כי האירוע יתקיים בתאריך ה-19 בספטמבר.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close