סמארטפון Redmi 8A עם סוללת 5,000mAh בדרכו להשקה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

סמארטפון Redmi 8A עם סוללת 5,000mAh בדרכו להשקה

נו אז מה שהדגם הקודם הוצג לפני פחות מארבעה חודשים? זה ממש לא הולך להיות מה שיגרום ל- להאט

החשבון הרשמי של חברת בהודו מאשר כי מחר, ה-25 בספטמבר, נקבל את החשיפה הרשמית של מכשיר מגה-תקציבי חדש: ה-Redmi 8A, שעשוי להוות מהפכה אמיתית בתחום אם אכן ישמור על רמות המחירים המוכרות לנו מהסדרה כעת.

מספר טיזרים שונים מטעם היצרנית הסינית המצליחה מבטיחים לנו עיצוב מעודכן עבור המכשיר הצנוע, עם מגרעת 'טיפה' ושוליים דקים סביב פאנל התצוגה (כאשר סביר להניח כי גודלו הפיזי הכללי של המכשיר יתפח בשל כך), זכוכית חיפוי עמידה לשריטות מעל למסך, עיצוב מעודכן אשר מזכיר את ה-Redmi Note 8 Pro – וסוללת 5,000mAh אימתנית עם טעינה מהירה.

רמז "דק" עבור קיבולת הסוללה שמצפה לנו בדגם החדש – האם זה עומד להיות המכשיר החליפי האולטימטיבי לטיולים?

המפרט הטכני המלא שצפוי לנו עוד לא ידוע, אך תיעוד של המכשיר באתר סוכנות TENAA הסינית מעיד על שימוש במצלמה אחורית אחת ויחידה המבוססת על חיישן 12 מגה-פיקסל (וגם במצלמת סלפי אחת בלבד, באופן טבעי, ברזולוציית 8 מגה-פיקסל), מסך 6.2 אינץ' מוארך ברזולוציית 1,520×720 פיקסלים, נפחי אחסון זמינים של בין 16GB ל-64GB ונפחי זכרון דינאמי של בין 2GB ל-4GB בתלות בתת-הדגם הספציפי – זאת ביחד עם מתומן ליבות במהירות מירבית של 2GHz, שעשוי להתגלות בתור אותו 439 בסיסי אך יעיל שראינו במכשירי ה-Redmi 7A.

עמוד הטוויטר הסיני של שיאומי מבטיח לנו שיפור גם בגזרת המצלמה, עם חיישן מבית – ככל הנראה מדגם IMX363 או מדגם IMX563

ה-Redmi 7A הושק בחודש מאי האחרון עם מסך 5.45 אינץ' צנוע, סוללת 4,000mAh עם טעינת 10 וואט בסיסית ותג מחיר התחלתי של 550 יואן בלבד, כ-77 דולר בלבד. את המכשיר הזה ניתן להשיג כיום בחנויות הסיניות הבינלאומיות במחיר התחלתי נטול מע"מ של 70 דולר בלבד ובמחיר של פחות מ-310 שקלים כאן בארץ – ויהיה מעניין במיוחד לגלות האם יתכן ששיאומי תספק לנו מסך ועיצוב מודרניים הרבה יותר וסוללה בקיבולת נדיבה עוד יותר באותן רמות מחירים.

תגיות
Back to top button
Close
Close