מוטורולה חושפת את ה-Moto Actv

תגובה אחת
החברה שרבים מיהרו להספיד מציגה מכשיר אשר מולבש על מפרק כף היד ומתפקד בין היתר כנגן , מד דופק, מחשבון קלוריות, מד מרחק ואפילו GPS
חשבתם שמוטורולה יודעת לייצר רק מכשירים סלולריים וטאבלטים? כנראה שטעיתם: חברת הענק בעלת ההסטוריה המפוארת (שחלק נכבד ממנה נרכש לאחרונה ע"י גוגל) הציגה מכשיר קטן וקומפקטי אשר ימצא חן בעיני הספורטאים מבינינו שאוהבים להשאר מחוברים ומעודכנים גם בזמן פעילות ספורטיבית. המכשיר הקטן כולל מסך צבעוני בגודל 1.7 אינץ' אשר מצופה בזכוכית הקשיחה Gorilla Glass, ומיועד להלבשה על הזרוע – אך ניתן גם להצמידו בצורה פשוטה לחולצה, למכנס או לאופניים ולהשתמש באוזניות אל-חוטיות ייעודיות של כתחליף למד הדופק.

ה-Moto ACTV עמיד בפני זיעה, גשם ורטיבות – וכאמור, מלבד היותו כלי עזר ומדד ספורטיבי מקצועי אשר מודד בצורה מדויקת דופק, שריפת קלוריות ומרחקים, הוא גם מתפקד כמכשיר מולטימדיה לכל דבר. מוטורולה הטמיעה במכשיר מקלט GPS, מד תאוצה, רדיו FM וגם תמיכה ב-Bluetooth כך שניתן להסנכרן עם המכשיר הסלולרי ולענות לשיחות באמצעות אוזניה אלחוטית, מבלי לקטוע את האימון. המכשיר מגיע עם זכרון של כ-16 ג'יגה-בייט  אשר נועד לאחסון מוזיקה, כאשר מאפיין נחמד מאוד שכללה בו היצרנית יאפשר לכם לשמוע רק את השירים אשר במהלכם קצב הלב שלכם מזנק וכמות הקלוריות הנשרפת היא מקסימלית. כמו כן, הדיווחים מעלים כי ניתן להעלות את הנתונים ששומר המכשיר בזמן הפעילות הגופנית לאתר MotoActv.com ולשתפם ברשתות החברתיות וטוויטר.
מידותיו של המכשיר הן 46 מ"מ לאורך ולרוחב ו-9.6 מ"מ עובי, כאשר הוא שוקל כ-35 גרם וכולל אשר מספיקה ל-10 שעות של פעילות במרחב הפתוח.

יש לציין כי המכשיר של מוטורולה מהווה מתחרה ישיר לעזרי ספורט אלקטרוניים אחרים שכבר קיימים בשוק כדוגמת ה-FitBit ומערכת ה-Nike+ שמיועדת לפלטפורמת המכשירים של אפל, אך אלו לא כוללים את כל המאפיינים שה-Moto Actv כולל. עם זאת, חברת Garmin השוויצרית משווקת שלל שעוני דופק ומוצרים אשר דווקא כן כוללים תמיכה ב-GPS ובקרי קצב לב – כך שקשה לדעת מה מידת הפופולריות שתנחל בתחום זה.


מוטורולה תחל לשווק את ה-Moto Actv בחודש הבא בארה"ב וגם בצורה מקוונת באמצעות אתרAmazon , והוא יעלה כ-250$ לגרסת ה-8 ג'יגה-בייט בעוד גרסת ה-16 ג'יגה-בייט תעלה לכם כ-300$. כמו כן, זוג אלחוטיות תואמות ימכרו בנפרד במחיר של כ-150$.