לא מפסיק להפתיע: Redmi Note 7 מדגים גם ריסוק אגוזים • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

לא מפסיק להפתיע: Redmi Note 7 מדגים גם ריסוק אגוזים

נשיא מספק לנו תיעוד מפתיע עבור דגם הביניים החדש והלוהט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אולי זה המעבד, אולי זו המצלמה העדכנית, אולי זה המיתוג המעודכן, אולי זה המחיר המפתיע לטובה ואולי זה קצת מכל דבר – 100,000 מכשירי Redmi Note 7 נמכרו בהצלחה בסין בתוך דקות ספורות, ונראה כי דגם תקציבי זה ממשיך להוות את אחת משיחות היום וההפתעות החיוביות של השנה החדשה.

כבר סיפרנו לכם אודות התוספות שאמורות להפוך את הדגם שמחירו יחל בכ-150 דולר בלבד לעמיד יותר בפני מים ונוזלים אחרים, ועתה נראה כי בחברה מאותתים לנו על איכות בנייה משופרת למכשיר שתאפשר לו לשרוד אתגרים פיזיים בלתי צפויים.

מוקשח מבפנים, וגם מבחוץ – כך נראה

תיעוד קצר מציג ריסוק של קליפת אגוזי מלך באמצעות חלקו הקדמי של הסמארטפון הטרי – ולמרות שאנחנו לא מקבלים הוכחה לכך שהמכשיר אכן שרד את האתגר ללא פגע סביר להניח כי הסרטון לא היה מוצג בידי נשיא שיאומי בכבודו ובעצמו במצב אחר. המבדק הזה מעיד לכל הפחות על שימוש בחיפוי זכוכית מוקשח, כנראה ממשפחת ה- של קורנינג או Dragontrail של Asahi.

היזהרו לכם אגוזים, לשיאומי אין רחמים כלפיכם

לצד יכולות הריסוק, ה-Redmi Note 7 עתיד לקבל בקרוב מצב צילום לילה משודרג בו כל ארבעה פיקסלים בחיישן ה-48 מגה-פיקסל המאסיבי שלו יתופקדו לוגית בתור פיקסל גדול בודד, לקבלת טובים יותר בתנאי הארה קשוחים – וכעת יש כאלה שמאמינים כי "תיעוד האגוזים" בהילוך איטי (באדיבות המצלמה שבמכשיר ה-Mi 8) מרמז על תוספת אפשרית של יכולות צילום נוספות ל-Redmi Note הטרי בעתיד. כנראה שבקרוב נגלה האם זה אכן קורה – אם כי מה שמעניין אותנו יותר בשלב זה הוא מועד ההשקה, והמחיר כמובן, בשוק המקומי שלנו.


תגיות

2 תגובות

  1. אי אפשר להגיד שהוא מתחיל במחיר 150 דולר, וכשאתה נכנס לאתרי מכירות בחול כמו GEARBEST אתה מגלה שמחירו ההתחלתי הוא 360 דולר, הרי גם אתרי המכירות צריכים להרוויח, מצד שני הם לא יעיזו למכור אותו במחיר שעולה על 200 דולר כי אז אנשים ילכו על מכשיר כמו MI8 לייט, שעולה בערך 200 דולר, אז צריך לחכות חודש ולתת למחיר להתאזן. ואגב כבר דווח שהוא כולל Gorilla Glass 5

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close