הסמארטפונים של לנובו ומוטורולה לשנת 2018 נחשפים • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הסמארטפונים של לנובו ומוטורולה לשנת 2018 נחשפים

הדלפה מפתיעה בהיקפה מעניקה לנו הצצה למכשירים עתידיים כדוגמת ה- X5, ה- G6 וכמובן ה- Z3

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האם עברה בראשכם המחשבה לבחור במכשיר של המותג , או Moto לשם דיוק, בתור הסמארטפון הבא שילווה אתכם לכל מקום? במידה וכן, אנחנו שמחים לבשר כי תוכלו להיערך לביצוע בחירה מושכלת בנושא כבר עכשיו, תודות לשטף של מידע עדכני שמקיף את כל סדרות המוצרים הקיימות בחברת הבת שנמצאת תחת שליטתה של – וכבר קיבל אימות בקריצה מהמדליף המפורסם אוון בלאס.

מכשירי הדגל בשנת 2018 יהיו ה- Z3 וה- Z3 Play, באופן די טבעי, שישודרגו עם מסכי 6 אינץ׳ מוארכים ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים – שמסמלת בעיקר את סוף הדרך לכל תוספי ה-MotoMods שהושקו עד היום וליוו אותנו בשלושת השנים האחרונות. הדגמים החדשים עדיין יכללו את המחבר המגנטי הייחודי בגבם, אך יצמחו במימדים הכלליים וידרשו שימוש בתוספים מודולריים חדשים.

נראה טוב – אבל ללא תמיכה לאחור

אין פרטים טכניים מלאים על המכשירים, אם כי ידוע שהם לא יבוססו על ה- 845 (זה יקרה בהמשך במסגרת דגם מוביל אחר – אולי ה- Z3 Force). מה שכן ברור הוא שמצפה לנו מערך צילום אחורי כפול – ואולי גם מערך צילום קדמי שיחליף את סורק טביעות האצבע המובנה שלא נצפה בתמונה היחידה שקיימת אצלנו כרגע.

במוטורולה (או לנובו) ממש לא מתכננים לוותר על הקונספט המודולרי – ויש אפילו כוונה להשיק תוסף שיתמוך ברשתות עתידיות בדור החמישי

ה-Moto X5 לא יכלול את מחבר ה-MotoMods, לצערם של כל אלו שעדיין מאמינים בגישה המודולרית, אך כן יכלול מסך 5.9 אינץ' מוארך ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים – שבו חיתוך עליון דומה לזה שב- X (אם כי רחב יותר). אייקונים של המערכת יוצגו בצורה מותאמת משני הצדדים של האפרכסת ויחידות הצילום הקדמיות, בעוד שהמסך המלבני השלם יוקדש כל כולו לתוכן בלבד, ללא וילון התראות שיגזול ממימדיו האפקטיביים. יהיו במכשיר גם ארבע מצלמות, שתיים אחוריות ועוד שתיים קדמיות – שכנראה יתמכו בזיהוי פנים מרחבי ויחליפו את חיישן טביעות האצבע המובנה.

Moto שמאמץ את החידוש מבית – אך מקווה לעשות זאת מבלי להרגיש כמו חיקוי

משפחת ה-Moto G תשמור גם היא על כוחה בשנה הקרובה, עם שלושה דגמים חדשים לכל הפחות – ה-G6, ה-G6 Plus וה-G6 Play. כל הדגמים יספקו לנו מעטפת מתכתית ואלמנט אחורי מעוגל שמכיל את יחידות הצילום, ממש כמו בדגמי ה-X וה-Z היקרים יותר, כאשר ה-Moto G6 יאופיין במסך 5.7 אינץ' מוארך ובשבב 450 מתומן חסכוני, בעוד שה-Moto G6 Plus יהנה ממסך 5.93 אינץ' מוארך ושבב 630 מתקדם מעט יותר. הצמד יהנה מנפחי של 32 ג'יגה-בייט או 64 ג'יגה-בייט ומזכרונות דינאמיים בנפחים שבין 3 ג'יגה-בייט ל-6 ג'יגה-בייט, מסורקי טביעות אצבע מובנים קדמיים וממצלמות אחוריות כפולות ברזולוציית 12 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל (ראשית ומשנית), ומיחידות סלפי ברזולוציית 16 מגה-פיקסל נדיבה.

ה- G6 אמור לקבל שדרוג חשוב ביכולות העיבוד שלו – וגם ה- G6 Plus אמור להפוך למודרני יותר

ה-Moto G6 Play יציע מסך 5.7 ברזולוציית 720p צנועה יותר, מצלמה אחורית יחידה וכנראה גם עיבוד צנוע – אך מנגד גם סוללת 4,000mAh שתוכל לאפשר חיי בולטים לחיוב בשוק העמוס. ומה לגבי המחירים? השמועות מדברות כרגע על התחלה בכ-200 דולר, ומעבר לרמה של כ-400 דולר עבור הדגמים המתקדמים של ה- G6 Plus.

על ה-Moto G6 Play יש לנו פחות פרטים – אבל הוא בוודאות יהיה דגם שיתמדק בחיי מירביים לפני כל דבר אחר

כפי שניתן לראות לא כל הפרטים הטכניים כבר ידועים לנו במלואם – ולכן יש סיבה להמתין גם לחשיפות הרשמיות של סדרות המוצרים. מי יודע – אולי יש עוד הפתעות שמסתתרות מבעד למעטפת החיצונית העגולה החביבה שעוד יפתיעו אותנו לטובה.

יהיו גם מכשירי E5 חדשים בקצה הנמוך של השוק


תגיות
Back to top button
Close
Close