חלום הילדות מתגשם: בקרוב נוכל לתפוס פוקימונים במציאות רבודה • HWzone
גאדגטים

חלום הילדות מתגשם: בקרוב נוכל לתפוס פוקימונים במציאות רבודה

נינטנדו חושפת את הצעד הגדול הראשון שלה בעולם המכשירים החכמים: , שיאפשר לכם לתפוס ולאסוף את מפלצות הכיס בעולם האמיתי שסביבכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במהלך החודשים האחרונים שמענו את ענקית הגיימינג (בדימוס?) היפנית מצהירה במספר הזדמנויות כי לא תוכל עוד להתעלם מעולם הגיימינג המתפתח בקצב מהיר בעולם הסמארטפונים והטאבלטים למיניהם – ותצטרף אליו, בעזרתה של חברת תוכנה העונה לשם DeNA. עתה, אנחנו מקבלים המחשה ראשונה לנינטנדו המתחדשת הזאת, עדיין בלי DeNA, והיא עושה רושם מבטיח מאוד.

בנינטנדו חשפו את , משחק חדש במותג מפלצות הכיס שנוצר בשנת 1995 והפך מאז לאחד מהמצליחים ביותר בעולם הגיימינג ובעולם הבידור כולו. הפעם לא תגלמו מאמן פוקימונים מתחיל בעולם הדמיוני של הסדרה – אלא תהפכו להיות מאמנים בעצמכם, כשהפוקימונים עצמם יהיו חלק מהעולם "האמיתי" – בעזרתה של טכנולוגיית המציאות הרבודה. כנראה הדבר הקרוב ל'פוקימונים בעולם האמיתי', משאלת הלב של המוני ילדים שצפו וצופים בסדרת האנימציה של המותג, שנוכל לקבל בעידן הזה.

Pokemon Go מפותח בידי סטודיו Niantic, שהחל את דרכו כפרוייקט פנימי של והפך לעצמאי לאחרונה במסגרת הרה-אירגון שעברה חברת הענק – אותו אחד שפיתח את משחק המציאות המדומה Ingress עבור עצמה, שהפך ללהיט בלתי מבוטל עם כמה מיליון שחקנים קבועים בכל רחבי העולם.

pkg1

Pokemon Go מיועד להגיע למכשירים חכמים מבוססי ו- במהלך השנה הבאה, בתור משחק חינמי הכולל תוספות ובונוסים אותם ניתן יהיה לרכוש בכסף – בדומה לחלק גדול ממשחקי המובייל האחרים. לצד המשחק תשווק גם את ה- Plus, אמצעי לביש שיתקשר עם המכשיר החכם בהתבסס על קישוריות ויתריע בפני השחקן כשפוקימונים וירטואליים יימצאו סביבו.

האם מדובר כאן על הלהיט הגדול הבא של הגיימינג הנייד, או שאולי טכנולוגיות המציאות הרבודה עדיין לא בשלות מספיק בכדי לספק חוויית משחק איכותית וממכרת מספיק? נחיה ונראה.

אביזר ה-Pokemon Go Plus נראה די ילדותי וכנראה יקרוץ בעיקר לילדים ולמעריצים האדוקים ביותר של המותג ושל נינטנדו - אם כי אנחנו כבר יודעים שהאוכלוסיה הזו היא גדול מאוד, ומספקת לחברה היפנית הצלחות כבר הרבה שנים
אביזר ה-Pokemon Go Plus נראה די ילדותי וכנראה יקרוץ בעיקר לילדים ולמעריצים האדוקים ביותר של המותג ושל – אם כי אנחנו כבר יודעים שהאוכלוסיה הזו היא גדולה, ומספקת לחברה היפנית הצלחות כבר הרבה שנים

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close