זה הקטן גדול יהיה? אפל חשפה את האייפון הזול ביותר שלה מאז ומעולם

בהתאם לכל הציפיות, הענקית מקופרטינו חשפה אייפון חדש, מוזל וקומפקטי, אשר מכיל את רוב הטכונולוגיות שתמצאו גם ב-iPhone 6S

הכירו את ה-iPhone SE – הסמארטפון החדש של אפל, והזול ביותר שהחברה השיקה עד היום.

בהתאם לאינספור דיווחים שהסתובבו ברשת בחודשים האחרונים, הדגם החדש מציע מימדים קומפקטיים מאוד תודות למסך 4 אינץ' בלבד – אך במקביל שומר על חלק ניכר מהחידושים הטכנולוגיים שהציגה החברה עם ה-iPhone 6S וה-iPhone 6S Plus בשנה שעברה: שבב Apple A9 עדכני, מצלמת 12 מגה פיקסל עם יכולת צילום בקצב של עד 240 פריימים בשנייה, קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac, סירי שזמינה ומאזינה למשתמש באופן תמידי, תמיכה ב-Apple Pay ועוד.

גם מעטפת המכשיר היא מתכתית ומלוטשת, בדומה לצמד אחיו הגדולים, ותהיה זמינה בגווני אפור, כסוף, מוזהב וזהב-ורוד המוכרים. שורת המחץ היא המחיר – שיעמוד על 400 דולר עבור דגם ה-16GB הבסיסי, ועל 500 דולר עבור דגם עם 64GB של נפח אחסון: זול מה-iPhone 6S בכ-250 דולר, והכי זול של אייפון במסגרת משפחת האייפון כאמור.

apho2

הדגם החדש זמין לרכישה מוקדמת כבר עתה ויגיע לצרכנים ראשונים כבר בעוד כשלושה ימים, עם הבטחה להשקה רשמית בלא פחות מ-110 מדינות ברחבי הגלובוס עד סוף חודש מאי 2016 – כשהמטרה כאן היא באופן די ברור ליצור להיט חדש במהירות, שיאפשר לאפל להפוך את המגמה מהרבעון האחרון ולחזור למסלול בו מכירותיה צומחות ושוברות שיאים מדי שלושה חודשים. האם הוא יצליח במשימה? אתם מוזמנים בהחלט לספר לנו מה דעתכם.

apho
מקור: theverge.com