המלחמה המשפחתית בשוק הסלולר נמשכת: גולן והוט מציעות תוספת קווים במחירים אפסיים

13 תגובות

עם ההשקה של שירות הטלוויזיה החדש של , העונה לשם 'סלקום tv', החברות בשוק מרגישות מאויימת וחלקן מחליטות לצאת כבר במתקפת נגד הכוללת חבילות סלולר במחירים זערוריים

cellcomvshot

 

סלקום משיקה והשוק מגיב: לאחר ההשקה הרשמית של שירות הסלקום tv החדש של החברה (ובמיוחד עם מבצע הסלקום tv עם שלושה קווי ב-198 שקלים), מגיבות הוט וגולן טלקום עם מבצעים משלהן – הוט מציעה שני קווי טלפון (הכוללים חבילה של שיחות והודעות ללא הגבלה עם שלושה גיגה-בייט של נפח גלישה) ב-40 שקלים בלבד, בנוסף לספק ביתי חינם הכלול במחיר, הנחשב בהחלט למחיר "שובר שוק" ומכה (בתקווה) קשה לסלקום.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לעומת זאת, גולן טלקום לוקחת צעדים מעט יותר דרסטים והחברה התחילה להציע הוספת קווים נוספים (עד חמישה קווים נוספים סה"כ) בהוספה של שני שקלים לחודש במשך שנה בלבד (!). המשמעות היא שכל צרכן יכול לרכוש כעת את אחת משלושת החבילות הבלתי מוגבלות שהחברה מציעה (37 שקלים לחודש בשביל שלושה גיגה-בייט של נפח גלישה, 59 שקלים לחודש בשביל שישה גיגה-בייט של נפח גלישה ו-99 שקלים לחודש עבור 20 גיגה-בייט של נפח גלישה), והקו השני עד השישי שברצונו להוסיף לחשבון יעלה רק שני שקלים נוספים לחודש במשך 12 חודשים הבאים.

אם נשווה בין שני החבילות החדשות שמציעות וגולן טלקום, ניתן לראות כי בזמן שהוט מציעה שני קווים ב-40 שקלים לחודש במשך שנה עבור שיחות והודעות ללא הגבלה בנוסף לשלושה גיגה-בייט של נפח גלישה, בעזרת המבצע של גולן טלקום ניתן לרכוש את החבילה הבלתי מוגבלת ב-37 שקלים לחודש במשך שנה ולהוסיף קו שני בשני שקלים עם האותן תנאים (שיחות והודעות בלתי מוגבלות עם שלושה גיגה-בייט של נפח גלישה) במחיר כולל של 39 שקלים, שקל פחות מהמבצע של .

שירות הסלקום tv החדש שהחל את מלחמת המשפחות של עולם הסלולר

כאמור, בנוסף להיותה חברת כבלים גדולה בארץ, הוט הינה גם ספקית סלולר עם תשתית שקנתה מחברת מירס הישנה, בנוסף לתשתית UMTS הנמצאת בפריסה עם התלבשות חלקית של החברה על תשתית הסלולר של חברת פלאפון. עם ההצהרה הרשמית של גולן טלקום על כוונותיה להיכנס לשוק הטלוויזיה גם כן, הרי השקת שירות הסלקום tv הינה הכרזת מלחמה משמעותית על שוק הטלוויזיות, הסלולר והאינטרנט.

האם גם פלאפון ואורנג', המתכננות גם הן כניסה ל-"תחום הטריפל" (עם הצעות של סלולר, טלויזיה ואינטרנט), יגיבו לצעדים של הוט וגולן טלקום כנגד סלקום tv? עד שנדע בוודאות, אתם יודעים בדיוק איפה להתעדכן בנושא.