החדשים של נוקיה

8 תגובות
נחשפים פרטיהם של מכשירי ה- Phone 7 של נוקיה. יביאו איתם את בשורת ה- Phone להמונים?
 
בעוד היום הגדול של כבר הגיע ועבר ומעטה הסודיות סוף סוף הוסר מעל מכשיר האייפון המסתורי (שאכזב לא מעט מעריצים), הרגע הגדול של מגיע רק לקראת סוף החודש.
 
באירוע ה-Nokia World שעתיד להתקיים בין התאריכים 26-27 באוקטובר, החברה הפינית עתידה לחשוף את הסמארטפונים החדשים שלה. אלה יהיו בעצם המכשירים הראשונים שישאו את הלוגו של נוקיה ויריצו את מערכת ההפעלה לסמארטפונים מבית מיקרוסופט, Phone 7, ולא גרסה של סימביאן.
 
האתר WinRumors מדווח כי המכשירים של נוקיה יגיעו עם מספר ושינויים ממותגים מבית נוקיה, כגון אפליקציית ה-Nokia Maps, שכבר נצפתה בחנות האפליקציות של .
 
על-פי השמועות, תציג שלושה מכשירים שונים בתערוכה ולפי המפרטים הטכניים שלהם נראה כי מכוונת לכל קטגוריות המחירים בשוק, אך אינה מכוונת גבוה מדיי. לבעלי הגלאקסי אס 2 אין מה לפחד, החומרה של הסמארטפון האימתני שלהם עדיין לא מאבדת את תואר הביצועים. נראה כי בינתיים, לא מתכוונת לכבוש את פסגת הביצועים, אלא להשתלט על שווקי הביניים.
 
מכשיר הדגל של החברה ישא את השם Ace ויגיע עם מעבד חד-ליבה במהירות 1.4 גיגה-הרץ, מסך AMOLED בגודל 4.3 אינצ', סוללת 1800mAh, מצלמה בעלת חיישן 8 מגה-פיקסל ועדשת Carl Zeiss וזכרון פלאש מובנה בנפח 16 גיגה-בייט, ללא אפשרות להרחבה על-ידי כרטיס זכרון חיצוני. המכשיר יגיע, ככל הנראה, עם מערכת הפעלה משודרגת מעט אף מעבר לעידכון התוכנה הגדול האחרון מבית , זאת לאור תיאור התוכנה בשם "Mango+".
 
לא נחכה עוד הרבה. תמונת קונספט.
המכשיר הבא בתור הוא Sea Ray. הסך הוקטן ל-3.7 אינצ' והסוללה הוחלפה בסוללת 1540mAh, אך כל שאר המפרט הטכני אינו משתנה, פרט למערכת ההפעלה שהפעם לא כוללת "פלוס" לצד השם.
 
לבסוף, אנחנו מקבלים את ה-Sabre שעתיד להיות, ככל הנראה, מכשיר תקציבי. כאן המסך מוחלף למסך LCD בגודל 3.7 אינצ', המצלמה מקבלת חיישן של 5 מגה-פיקסל ונפח האחסון מוקטן ל- 8 גיגה-בייט בלבד. לפחות המעבד שומר על תדר שעון של 1.4 גיגה-הרץ.
 
אנחנו מאוד מתרגשים לקראת המכשירים החדשים של , אבל איננו יכולים לנבא האם הם יהיו אלה שיוציאו את החברה מהקשיים הכלכליים. אנחנו לא בטוחים שאלה המכשירים שיגרמו
לכולם לזרוק את האייפונים שלהם לפח, אבל יהיה נחמד לראות שוב
את הלוגו של לפחות על חלק ממכשירי הסלולאר.
 
המכשירים החדשים צפויים להגיע אל מדפי החנויות לקראת סוף השנה הנוכחית.

עידכון

נראה כי לפחות אחד המכשירים יקרא "נוקיה 800" וכי העיצוב של הסמארטפון החדש יהיה דומה לאוד לזה של ה-N9.