שלב אחר שלב: גוגל משיקה את מכשירי ה-Pixel 4 וה-Pixel 4 XL • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

שלב אחר שלב: גוגל משיקה את מכשירי ה-Pixel 4 וה-Pixel 4 XL

יהיו הפתעות? אירוע ההשקה המרכזי של עבור מכשירים חכמים לשנת 2019 עומד להתחיל ולחשוף לנו את כל התוכניות

שבועות ארוכים של הדלפות מפורטות להפליא (כמיטב המסורת) עומדים להסתיים בעוד כמה דקות – עם שריקת הפתיחה לאירוע ה-Made by 2019, אשר יציג לנו את ה- 4, ה- 4 XL וכנראה גם מספר מוצרים חומרתיים אחרים.

השמועות האחרונות מדברות על כך שצפויים לנו בגוון לבן, שחור או כתום עם נפחי אחסון פנימיים של 64GB ו-128GB ונפחי דינאמיים של 6GB – במחירים התחלתיים של 800 דולר עבור ה- 4 ו-900 דולר עבור ה- 4 XL (לא כולל מס), כמו בדור ה- 3, כאשר המארזים לא יכילו כלשהן או מתאמי 3.5 מילימטרים עבור .

שלושה חיישנים, שלושה גוונים – ומחירים ונפחי מוכרים

שוקלים להפוך את ה-Pixel החדש למכשיר האישי הבא שלכם או שלא? בכל מקרה, שווה להצטרף אל השידור ולראות כיצד נראה החזון המודרני של בעיני החברה אשר יצרה את הפלטפורמה.

מכשיר ראשון מבית גוגל באירוע הוא נייד ה-Pixelbook Go, עם מסך 13.3 אינץ', מעטפת מתכתית מעניינת עם 'צלעות' לכל אורכה ורוחבה, מערכת Chrome OS כמובן ומחיר התחלתי של 650 דולר, שנשמע קורץ יחסית אך יעניק מפרט בסיסי משהו עם 64GB לאחסון, 8GB של זכרון דינאמי ומעבד Core m3 של .

מפרט מירבי עם פאנל ברזולוציית 4K, מעבד i7, כונן של 256GB וזכרון דינאמי של 16GB יתומחר ב-1,400 דולר

ההכרזה על מכשירי ה- 4 החלה – ובאופן די טבעי החיישן העל-קולי החדשני שלו, תוצר של Project Soli עליו שמענו כבר לפני חצי עשור, נמצא במרכז.

העוזרת החכמה המעודכנת מופעלת על ידי מחוות לחיצה משני צידי גוף המכשיר, עם שילוב בין יכולות בינה מלאכותית מקומיות לבין יכולות בינה מלאכותית שקיימות בשרתי בענן.

יש גם אפליקציית הקלטת שיחות חדשה וחכמה, שיכולה להתבסס על מודל ה-NLP של על מנת להפוך שיחות קוליות לטקסט, גם ללא קישוריות לרשת.

הפאנל החדש כולל תמיכה בקצב רענון של עד 90 הרץ – ממש כמו שחזו לנו הדיווחים המקדימים.

שלושה גוונים – ומחיר מוכר של 800 דולר לדגם ה- 4 הבסיסי.

יכולות סופר-זום מרשימות צפויות מהמצלמות, בתור מעין "תחליף" להיעדרה של מצלמת זווית רחבה במכשירים – ויכולת Live HDR Plus חדשה תציגה הדמיה של ה-HDR המתקדמות אותן יכולים להפיק מכשירי ה- עוד לפני הצילום, ולא רק לאחר מכן.

אפליקציית המצלמה ב- 4 תכלול אפשרות לשלוט על החלקים האפלים ועל החלקים הבהירים בתמונה בנפרד – וכמו כן תציע מצב ייחודי לצילום של גרמי השמיים בתנאי חשיכה מוחלטת.

המצלמה במרכז של ה- גם בדור הנוכחי, לשמחתנו – וזה בהחלט נראה ונשמע מבטיח.

האירוע הישיר של הסתיים לו – וזה הזמן להשמיע את קולכם ולומר לנו מה אתם חושבים על ההיצע החומרתי החדש הזה בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close