הגלאקסי טאב מושק בישראל

7 תגובות
סאני תקשורת, יבואנית משיקה את הגלאקסי טאב 10.1 בישראל וסמסונג מוכרת מכשירי אס 2 במחיר של 2 דולרים
 
באיחור אופנתי, לאחר שהושק כבר ברוב המדינות בעולם, מגיע הטאבלט הפופולרי של גם אל ארצנו הקטנטונת. מדובר על הגלאקסי טאב 10.1 שזמין לרכישה כבר עכשיו מרשתות הסלולאר (פלאפון וסלקום) ומחנויות פרטיות, כאשר בהן יהיה זמין המכשיר בגרסאת WiFi בלבד, בעוד שברשתות הסלולאר זמינה גרסאת ה-3G של המכשיר שתאפשר לכם לגלוש באינטרנט מכל מקום, לשלוח הודעות SMS ולערוך שיחות .

יש לציין כי המכשיר שימכר ברשת יגיע עם מערכת האנדרואיד בגירסה 3.1, כאשר מבטיחה לעדכן בקרוב.

 
הגלאקסי טאב 10.1 צריך להתחרות ישירות באייפד של אפל שכבר זמין לרכישה בארץ במשך זמן מה, אך הטאבלט יזדקק למעט זמן התאקלמות (וכמה פרסומות) עד שיוכל להתחרות בגאווה. בינתיים, בעולם הסלולאר, האייפון 4S עושה לסמסונג צרות כשהוא שובר שיאי מכירות וביצועים וככל הנראה, נוגס גם במכירות מכשיר הדגל של החברה, הגלאקסי אס 2.
 
מכשיר ב-2$
אבל לא מתכוונת לתת לאפל להנות מאור הזרקורים ולעמוד בצד בזמן שהאייפונים של אפל נמכרים כמו לחמניות חמות. על מנת לשפוך מעט מים למדורה של אפל, החליטה להקים חנות מכירות למכשיר הדגל שלה במרחק מטרים ספורים מהאפל סטור שבסידני וציידה אותה באורות ניאון כחולים ובוהקים.
הגלקסי טאב החדש
כמובן שהדוכן לא נמצא שם רק בשביל להאיר את הרחוב, ולפי דיווחים של העיתון The Sydney Morning Herald החנות מציעה מכישרי גלאקסי אס 2 במחיר של 2 דולרים בלבד בכל יום לעשרת הלקוחות הראשונים שירכשו את המכשיר. זה לא משנה כמה אתם רוצים לרכוש את האייפון 4S – אף אחד לא יכול לעמוד בפני אס 2 בפחות מעשרה שקלים. בנוסף, מציעה החנות החזרים אטרקטיביים מאוד ללקוחות שמחפשים "לשדרג" את האייפון שלהם לגלאקסי אס 2.
 
אנחנו מקווים שסמסונג "תייבא" גם את הקמפיין הזה לישראל, בנוסף לגלאקסי טאב.