גרסה יציבה ל-CyanogenMod עם אנדרואיד 4.3 • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

גרסה יציבה ל-CyanogenMod עם אנדרואיד 4.3

 גרסת 10.2 של הרום הפופולרי CyanogenMod מגיעה ליציבות ומשוחררת למגוון רחב של מכשירים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בשלב זה נראה לנו שאין באמת טעם להציג את הרום CyanogenMod, אבל נעשה זאת בכל מקרה. מדובר ברום הפופולרי ביותר לאנדרואיד אשר נבנה בשיטת קוד פתוח ומשוחרר ע"י קבוצת Cyngn, אשר הפכה לאחרונה לחברה ממוסדת לכל דבר. לאחרונה הם אפילו השיקו אפליקציית התקנה מסודרת הנועדה למתחילים אשר לא יודעים או מעונינים להתעסק בנבכי מכשירם, אך הסירה את האפליקציה מהחנות שלה בטענה שהיא פוגעת בתנאי השימוש שלה כי היא מעודדת משתמשים להפר את האחריות שלהם (בצדק האמת). CM הגיבו על ידי מתן לינק ישיר להורדת אפליקציית ההתקנה למכשיר (אשר בסך הכל מפנה את המשתמש לשנות הגדרות במכשירו).

אך כעת הרום הפופולרי הגיע לגרסה יציבה בגרסת 10.2 המבוססת על גרסת 4.3, וזמין כבר להורדה והתקנה למגוון רחב של מכשירים. למי שעוקב ומתקין כבר גרסאות CM לא צפויה כאן הפתעה, כאשר השחרור הנ"ל מביא (כצפוי) יציבות משופרת ותיקוני באגים. לחדשים שביניכם נציין שהרום אשר מבוסס על נקי של (או AOSP), מצרף מגוון תוספות כמו התאמות מרובות למסך ההגדרות המהירות, הגדרות לד מתקדמות ועוד אינספור תכונות.

הגרסה כבר זמינה למגוון רחב של מכשירים וניתן למצוא ביניהם את סדרת הנקסוס, הגלקסי S3 ועוד. חשוב לציין שאם אתם משדרגים מגרסה לילית של CM בגרסה 10.2 אין חובה לעשות מחיקה מלאה. מעבר מכל אחר כן ידרוש מחיקה מלאה.

כמו תמיד, צוות האתר לא יישא בכל אחריות לנזק שייגרם ישירות או בעקיפין מהתקנת עדכון זה או כל התקנה אחרת. תמיד מומלץ לגבות את כל הנתונים.

הוראות התקנה

 1. וודאו שיש לכם ריקוברי צד שלישי כמו CWM או TWRP.
 2. הורידו את הרום המתאים למכשירכם מכאן
 3. הורידו אפליקציות גוגל (gapps) מכאן. שלב זה אינו חובה.
 4. העתיקו את הקבצים למכשיר.
 5. גבו את המכשיר.
 6. בצעו מחיקה מלאה (Factory reset) כולל cache ו-Dalvik Cache.
 7. התקינו את הרום.
 8. התקינו gapps (שלב זה אינו חובה).
 9. תהנו מהרום החדש שלכם.


תגיות

7 תגובות

 1. התקנתי עכשיו
  יציבה כמו הפרצוף של אבא שלהם .. כל שנייה קורסת
  HTC ONE X

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close