גיימר תקציבי? עכבר ה-Alcor הוא בשבילך • HWzone
ציוד הקפיגאדגטים

גיימר תקציבי? עכבר ה-Alcor הוא בשבילך

ה-Alcor, עכבר הגיימינג החדש של CMSTORM, נכנס היישר לחזית עכברי הגיימינג התחרותיים ובמחיר נגיש
חברת CMSTORM היא מותג אביזרי הגיימינג שעומדת מאחוריו יצרנית החומרה Cooler Master. עד היום החברה הזאת הביאה לנו , מקלדות וציוד היקפי המיועד לגיימינג בעיקר. היום בביקורת אבדוק עכבר שמצליח להעביר את CMSTORM לאחד המותגים שגיימר צריך שיהיה לו.
גיימינג תחרותי?
בשנים האחרונות מתפתח הספורט האלקטרוני והגיימינג תחרותי בקצב מסחרר, וכך גם הציוד ההיקפי שמתלווה לספורט זה. עכברי גיימינג ומקלדות בעלות מקשים מכאניים הם תוצאה של גיימינג תחרותי.
עכבר ה-Alcor של CMSTORM
ה-Alcor של CMSTORM עוצב כדי להיות עכבר גיימינג, ולא בהכרח תחרותי. במקרה, נופל ה-Alcor על נתונים רבים שמאפיינים את עכברי הגיימינג הנפוצים שהוזכרו לעיל.
באריזה נמצא את העכבר וחוברת הדרכה למשתמש. ה-Alcor לא זקוק לתוכנה על מנת לנצל את מלוא הפוטנציאל שלו, וטוב שכך.
תעודת זהות – עכבר ה-CMSTORM Alcor
 • סוג חישן: Avago 3090 אופטי
 • אורינטציה: מיועד לימניים בלבד
 • משקל ללא הכבל: 86 גרם
 • מספר כפתורים: שבעה
 • סוג הגלגל: שלבים, ללא אפשרות שינוי לחלק. כולל כפתור בלחיצה
 • סוג אחיזת משתמש: אחיזת כף יד מלאה
ה-Alcor נכנס לקטגוריית קלי המשקל עם 86 גרם בלבד על משטח העכבר. משקל נמוך מזה תמצאו בעכברים כדוגמת G400 ו-G400s.
החישן בו העכבר משתמש הוא מסוג אופטי מדגם Avago 3090 של יצרנית החיישנים ADNS. שמכירים את עולם הציוד ההיקפי יכירו את החישן הזה מעכברים כמו ה-AM-GS של Zowie והוא אחד מהנפוצים ביותר בשוק הגיימינג התחרותי היות והוא מאוד מדוייק. עם זאת, בכל עכבר הקושחה משתנה ולכן הביצועים בפועל שונים מעכבר לעכבר.
גוף עכבר ה-Alcor נראה כמו שילוב של עכבר ה-AM-GS ושל עכברים כמו ה-DeathAdder של Razer.
צידו הימני נקי לחלוטין מכפתורים ובליטות בעוד שבשמאלי יש שני כפתורים ל-"הבא" ו-"הקודם" המסורתיים שמשמשים כברירת מחדל בדפדפן. טקסטורת הפלסטיק עצמה מרגישה מחוספסת למדי, על אף שלא נראית כזאת. הצבע השחור הוא חלק מהפלסטיק ולא כיסוי, ולכן לא יוסר עם שחיקה.
בקדמת העכבר ישנו גלגל בעל גלילה משוננת. משמע, עצירה קלה בכל שלב. מדובר בסוג הגלגל המומלץ לגיימרים, במיוחד אלו המתעסקים הרבה בהחלפה של ציוד, כמו שליפת סכין והעברה לנשק ב-Counter Strike.
תחתית עכבר ה-Alcor. החיישן ממוקם בצורה אופטימלית בקדמתו, איזור זה נמצא בדרך כלל בנקודה שבין האגודל לבין הזרת ומהווה נקודת מוצא טובה לשליטה. ישנן ארבע רגליות טפלון קטנות, אחת בכל פינה.
מעל לגלגל יש את כפתורי השליטה המסורתיים במהירות החישן. עכבר ה-Alcor מגיע עם אפשרות לארבע הגדרות. הארבע המוטמעות מראש בעכבר הינן 400, 800, 2000 והמקסימום, 4000 DPI. ההגדרה המועדפת על עבדכם הנאמן היא 2000.
העכבר מתחבר בחיבור USB למחשב. הכבל עצמו פשוט למדי ולא כולל כיסוי לעמידות. בכל זאת, תקציב מתון הוא חלק בלתי נפרד מעכבר גיימינג תחרותי.

1 2העמוד הבא
תגיות

4 תגובות

 1. כמה שאלות טכניות
  לאיזו יד הוא מתאים? גדולה – בינונית – קטנה? מבחינת מימדים – איך הוא בהשוואה לאימפרטור של רייזר? והכי חשוב, איזה סוג סוויטצ' יש מתחת לכפתורים? ברייזר יש OMRON D2FC-F-7N

 2. כמה שאלות טכניות
  לאיזו יד הוא מתאים? גדולה – בינונית – קטנה? מבחינת מימדים – איך הוא בהשוואה לאימפרטור של רייזר? והכי חשוב, איזה סוג סוויטצ' יש מתחת לכפתורים? ברייזר יש OMRON D2FC-F-7N

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close