גדול זה ממש לא הכל: הטאבלט הענק של סמסונג הושק • HWzone
גאדגטים

גדול זה ממש לא הכל: הטאבלט הענק של סמסונג הושק

ה- View החדש יהיה גדול ויקר בדיוק כפי שדיווחו מבעוד מועד, וגם ישקול הרבה יותר ממה שקיווינו לו

טאבלט האנדרואיד אדיר המימדים של , ה- View ומסך ה-18.4 אינץ' שלו, הושק רשמית – אך לצערנו אין לנו יותר מדי דברים חיוביים לומר לגביו.

כמשוער, המכשיר הזה מציע מפרט בינוני למדי עם מסך מגע של 18.4 אינץ' ברזולוציית FullHD, Exynos עם שמונה ליבות Cortex A53 בתדר מירבי של 1.6GHz וליבה גראפית צנועה מדגם Mali-T720MP2, זכרון RAM של 2GB, נפח אחסון פנימי של 32GB או 64GB שניתן להרחיב עם חריץ microSD, צמד רמקולים סטריאופוניים, מערכת לוליפופ 5.1, קישוריות Bluetooth 4.1, תמיכה בקישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac, מצלמת 2.1 מגה פיקסל קדמית (בלבד) וסוללה שאמורה לספק עד שמונה שעות של ניגון מוזיקה, ניגון וידאו או גלישה. כל אלו יתומחרו בעבור 600 דולר לגירסה הבסיסית עם 32GB של נפח וקישוריות Wi-Fi בלבד, כשגירסאות עם יותר נפח וקישוריות יעלו עוד יותר.

gglv

מעבר למחיר הגבוה בהחלט במונחי שוק הטאבלטים מבוססי האנדרואיד, גם משקלו של ה-View הוא בעייתי – 2.65 קילוגרם, שהם קצת יותר מקילו מעל למשקל שאנחנו פינטזנו עליו מוקדם יותר. יכול להיות שאנחנו היינו אופטימיים מדי, אבל בו בעת אי אפשר להכחיש שהמשקל אליו הגיעו בסמסונג הוא מאסיבי מאוד – ודומה לזה של ניידי 15 אינץ' עוצמתיים. לא בדיוק שיא הניידות.

בסמסונג דווקא מתגאים בגודלו העצום של ה-View - ולנו לא ממש ברור מדוע
בסמסונג דווקא מתגאים בגודלו העצום של ה-View – ולנו לא ממש ברור מדוע

בסמסונג מנסים למתג את ה-Galaxy View כמוצר מיטבי לצפייה בסרטים על השולחן בחדר, בסלון, במטבח או אפילו בדרכים – אך למען האמת כנראה שניתן להגדיר כמעט כל טאבלט בעל מסך 10 אינץ' ומעלה (עם אנדרואיד או עם כל מערכת הפעלה אחרת) כמוצר שיתמודד בצורה טובה יותר עם משימה זו, תוך שהוא מספק ניידות גבוהה פי כמה וכמה, חיי סוללה עדיפים ברוב המקרים ואפילו פוטנציאל למחיר נמוך יותר, או לחילופין חומרה מתקדמת יותר בעלות דומה. איפה פה היתרון התחרותי של ה-View? אנחנו מתקשים להגדיר זאת – מחשבי All-In-One 'ניידים' עם סוללות מובנות כבר קיימים בשוק עוד לפני .

לטאבלט רגלית במראה ייחודי עם שני מצבי שימוש - 'עמידה' בזווית דומה לזו שתקבלו ממחשב נייד, או 'שכיבה' כמו בתמונה הנ"ל
לטאבלט רגלית במראה ייחודי עם שני מצבי שימוש – 'עמידה' בזווית דומה לזו שתקבלו ממחשב , או 'שכיבה' כמו בתמונה הנ"ל

האם אתם מצליחים למצוא מצבים שבהם ה- View דווקא כן יהיה מוצר מועיל, יעיל ומשתלם, או שכבר עתה ניתן להכריז ש- View 2 לא יהיה לנו? נשמח לדעת האם הדעות שלכם תואמות לזו שלנו.

קישורים נוספים

תגיות

תגובה אחת

  1. משקלו אכן בעייתי! 2.65 קילוגרם זה הרבה יותר מקילו! P:

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close