בקרוב בחנויות: סמארטפון עם 98 אחוזי מסך • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

בקרוב בחנויות: סמארטפון עם 98 אחוזי מסך

אחרי שכבש את תערוכת MWC בגירסת האב-טיפוס, ה-Apex המהפכני עשוי לזכות בהשקה רשמית אמיתית בתקופה הקרובה

Vivo הסינית לא הציגה מכשירים חכמים חדשים "אמיתיים" בתערוכת המובייל השנתית הגדולה בברצלונה, אך בכל זאת הצליחה לאחת משיחות היום בה תודות ל-Apex – אב-טיפוס עובד של בו בין 91 ל-98 אחוזים (תלוי איך אתם בוחרים למדוד) משטח הפנים הם פאנל התצוגה עצמו, באופן שמקרב אותנו למקסימום המוחלט האמיתי בשילוב מסכים גדולים ככל הניתן במכשירי הכיס, לפחות לפני הזינוק לתצורות גמישות ומתקפלות.

שוליים דקיקים של 1.8 מילימטרים בלבד משלושה צדדים, ושול של 4.3 מילימטרים בחלק התחתון מצטרפים אל טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת זיהוי טביעות אצבע על גבי כל החצי התחתון של המסך (בטכנולגיית כמובן), ואפרכסת קדמיים אשר מפיקים קול תודות להרעדה של המסך באמצעים פיאזואלקטריים זעירים ומצלמה קדמית שקופצת לה החוצה מתוך גוף המכשיר בעת הפעלתה בכדי לאפשר את המראה והמימדים שוברי השיאים – כאשר החדשות המרגשות ביותר בכל הסיפור הן שבחברה מצהירים כי המדגים אכן יהפוך למוצר מסחרי אמיתי, כבר במהלך החודשים הקרובים.

פלא טכנולוגי אמיתי

ב-Vivo מצהירים כי ייצור המוני של מכשירי ה-Apex יחל לפני אמצע השנה הנוכחית, מצויידים במסך OLED מוארך בגודל 6 אינץ׳, Snapdragon 845, מערך צילום אחורי כפול, מצלמת סלפי קדמית של 8 מגה-פיקסל, אודיו משולב ייחודי שכולל שלושה מגברים ויחידת המרה של אות דיגיטלי לאנלוגי – הכל בגוף מתכתי בעל עובי של כ-7.8 מילימטרים בלבד.

המצלמה הקדמית מהווה פתרון חכם לבעיה שהופכת משמעותית ומוחשית יותר – גם אם יש עוד לאן לשאוף בהקשר למהירות הפעולה שלו ואולי גם אמינות המנגנון המכאני

השקה רשמית צפויה להגיע במהלך החצי השני של השנה, ולמרות שלא נופתע לגלות תג מחיר יוקרתי מאוד שמגיע יחד עם מאפיינים חדשניים אלו – ה-Apex בכל זאת עשוי להיכנס אל ספרי ההיסטוריה בתור אחד מהסמארטפונים המודרניים החשובים והמשפיעים ביותר בעידן המודרני, כך שכדאי מאוד להמשיך ולעקוב אחריו עד להגעתן של הביקורות המעשיות הראשונות. מסכימים? בואו לשתף בתגובות.

ב- מבטיחים לנו השקה מסחרית עוד השנה – נקווה שזה באמת מה שיקרה

תגיות

4 תגובות

  1. ציטוט

    טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת זיהוי טביעות אצבע על גבי כל החצי התחתון של המסך

    וואו, זה נשמע כיף.

  2. המחיר מקסימום 500 דולר, במקרה הרע. הסינים האלה מוכרים במחירי תחתית. שיאומי מי 6 עם סנאפדרגון 835 נמכר בהמרה ישירה ל230 פאונד- 1200 שקל.

  3. עיצוב מדהים, חומרה מעולה, מסך שדוחף את המצלמה הקדמית פנימה במקום להשאיר אותה תקועה מקדימה, מחיר זול… מה עוד צריך?
    הם קנו אותי, אבל אני מקווה שיהיה שוק מספיק טוב בארץ כדי שלא אצטרך לדאוג לחלקי חילוף יקרים מדי (אם בכלל יהיו כאלה בארץ).

  4. מה זאת אומרת איך אני בוחר למדוד? יש דרך אחת למדוד שטח, רוחב כפול אורך של כל הטלפון ורוחב כפול אורך של המסך, כמה אחוזים השני מהראשון? מה זה הסטייה הזו "91-98"? מצאתם יקום מקביל שבו פיזיקה ומתמטיקה עובדים אחרת?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close