בדרך הנכונה: מצלמת ה-GoPro Session הזעירה זוכה לקיצוץ מחיר משמעותי • HWzone
גאדגטיםצרכנות

בדרך הנכונה: מצלמת ה-GoPro Session הזעירה זוכה לקיצוץ מחיר משמעותי

מצלמת האקסטרים הטרייה והקומפקטית במיוחד של היצרנית האמריקאית סוף סוף מקבלת מחיר אשר מתאים למאפייניה

לפני כמה חודשים ראינו את חברת GoPro, ששמה הפך כבר מזמן לשם נרדף עבור פעילויות אקסטרים ו'חיים על הקצה' באופן כללי, חוזרת למקורות עם דגם פשוט וקל במיוחד – ה-Hero 4 Session, אשר לא כלל מסך (כל ההתמשקות היא בהתבסס על מקושר) ונראה כמעט כמו צעצוע, במשקל של 74 גרם בלבד.

הרעיון עצמו הרגיש חביב והגיוני למדי עבור מוצר שמטרתו המרכזית היא להתחבר לקסדה או לגוף ולתעד את המתרחש כאילו דרך עיני האדם החווה את המאורעות – אך תג מחיר מוגזם בהחלט של 400 דולר מיד העמיד את ה-Session בעמדת נחיתות ברורה לא רק אל מול מצלמות אקסטרים קומפקטיות מוזלות מיצרניות מתחרות, אלא גם מול הדגמים האחרים והמתקדמים יותר ממשפחת ה-Hero 4.

sessa2

כעת, נראה כי ב-GoPro מודים סוף סוף בכך שהתמחור המקורי היה גבוה באופן בלתי פרופורציונלי – וחותכים אותו לעלות הגיונית הרבה יותר של 200 דולר. המצלמה זמינה כבר עתה באמאזון ארה"ב במחיר החדש, עם עלות של כ-255 דולר כולל מס ומשלוח ישיר לישראל (זול בכ-200 ש"ח מהעלות הזולה ביותר של הדגם כאן בישראל), או בעלות של כ-270 דולר לחבילה שכוללת את המצלמה, רצועת ענידה לראש וכרטיס של 32GB (במשלוח דרך Buy2USA, שכן על חבילה זו אין אפשרות למשלוח ישיר לישראל באמצעות אמאזון).

גם מחירים אלה לא הופכים את ה-Session לקניית אימפולס מיידית, בהתחשב בכך שהשוק רווי בדגמים מתחרים מיצרניות כמו Xiaomi ו-SJCAM שמתיימרים לספק את אותם הביצועים והיכולות במחירים נמוכים עוד יותר – אך בעבור 200 דולר, לכל הפחות יש סיבה לשקול את המצלמה הזעירה של , וזו כבר התקדמות.

מי שמעדיף את הסניפים האירופאים של אמאזון יוכל למצוא את מצלמת ה-Session באמאזון צרפת במחיר שהוא למעשה אפילו קצת יותר טוב - כ-205 יורו בלבד, כולל מסים ומשלוח לישראל
מי שמעדיף את הסניפים האירופאים של אמאזון יוכל למצוא את מצלמת ה-Session באמאזון צרפת במחיר שהוא למעשה אפילו קצת יותר טוב – כ-205 יורו בלבד, כולל מסים ומשלוח לישראל

מה דעתכם – שווה או שעדיין יקר להחריד? שתפו אותנו בתגובות.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close