אייפון 4S – מבחני הביצועים

26 תגובות
האייפון 4S משאיר את כל הסמארטפונים מאחור, מפסיד רק לאייפד 2.
 
כשהוצג מכשיר האייפון 4S גרף ביקורות קשות מידיות מהמדיה שפיקפקה ביכולתו של המכשיר למכור בצורה פנומלית בדיוק כפי שמכר המכשיר האייפון 4 ה"רגיל". עכשיו, אפל סופרת את המזומנים וצוחקת על כל העיתונאים שהעזו לזלזל בהמוני המעריצים של החברה כשהמכשיר החדש מכר מיליון יחדיות כבר ביום הראשון בו נפתחו ההזמנות המוקדמות.
 
למרות שתדר השעון של שבב ה-A5 שבאייפון 4S הורד לכ-800 מגה-הרץ (כאשר השבב שנמצא באייפד 2 עומד על תדר של גיגה-הרץ אחד), ולמרות שתדר השעון הזה נמוך בכ-400 מגה-הרץ מזה של השבב שנמצא בגלאקסי אס 2 – האייפון עדיין מוביל בכל מבחני הביצועים שנערכו.
 
אולי הנתון המפתיע ביותר הוא כי המעבד הגראפי של האייפון 4S  באמת מהיר פי כ-8 מזה שנמצא באייפון 4, ממש כפי שאפל הבטיחה. נותר רק לחכות לאירוע של בו החברה אמורה להציג את הסמארטפון החדש שלה, הגלאקסי נקסוס (או הנקסוס פריים), ולראות האם הוא יוכל לכבוש שוב את פסגת הביצועים עבור .
 
האייפון 4S יהיה זמין רק בעוד יומיים, אך מבחני ביצועים שונים המשווים אותו לספארטפונים חזקים אחרים, וגם לכמה טאבלטים. ה-A5 כפול-הליבה שמסתתר לו במעטפת הדקיקה של המכשיר מביא עימו כח עיבוד רב ומעניק למכשיר את כתר הביצועים. אפילו הגלאקסי אס 2 האימתני לא יכול לו, והאייפון 4S נשאר חייב רק לאחיו הגדול, האייפד 2.
 
מבחן ביצועי JavaScript מבחן ביצועי דפדפן
מבחן ביצועי מכשירי-i מבחן ביצועי OpenGL
אפרופו אייפד. נראה כי השמועות האהובות עוזבות סוף-סוף את האייפון ועוברות לאייפד. על-פי השמועו החדשות, אפל מתכננת להציע גם דגם זול יותר של מכשיר האייפד שימכר בכ-200 דולרים, זאת על מנת לתת מענה גם לשוק הטאבלטים הזולים יותר, כגון ה-Kindle של . בנוסף, לפי בראיין וייט, אנליסט של חברת Ticonderoga שביקר במפעלי היצור בסין ושוחח עם ספקי רכיבי החומרה, מדובר פשוט בדגם זול יותר של האייפד ולא בדגם בעל מסך קטן יותר.