אוזניות איכותיות במחירים קטנים, כעת ב-Black Friday • HWzone
גאדגטיםצרכנות

אוזניות איכותיות במחירים קטנים, כעת ב-Black Friday

אוזניות Over-Ear איכותיות מבית סנהייזר ו-Bose יכולות להיות שלכם בשעות הקרובות בפחות ממחצית מעלותם בארץ

במידה ועדיין נשארו לכך כמה שקלים בחשבון הבנק לאחר השבוע עמוס ההנחות והמבצעים שעבר עלינו, הנה עוד מבצע Black Friday נהדר, במיוחד לחובבי האודיו האיכותי למיניהם.

אוזניות ה-Over-Ear הפופולריות והאהובות של Sennheiser, מדגם HD 598 ובגירסת ה-Special Edition (שלא שונה במיוחד מהגירסה הסטנדרטית), מוצעות באמאזון גרמניה בעבור 100 יורו בלבד למשך ארבע השעות הקרובות – או בכ-116 יורו עם תשלום מס ומשלוח לארץ. מדובר בעלות שנמוכה בהרבה מזו שתמצאו בארץ בימים כתיקונם, אשר מתחילה באיזור 1,000 השקלים ונעה צפונה משם.

אוזניות נהדרות במחיר שפוי, לשם שינוי
נהדרות במחיר שפוי, לשם שינוי

במידה ותפספסו את ההצעה הגרמנית, קחו בחשבון שאותן אוזניות יוצעו במחיר של 95 דולר בלבד גם באמאזון ארה"ב למשך 12 השעות הקרובות. בגירסה האמריקאית אין אפשרות למשלוח ישיר לישראל, אך גם שימוש בחברות שילוח דוגמת Buy2USA יספק מחיר סופי אטרקטיבי מאוד של כ-150 דולר דולר.

במקביל, באמאזון האמריקאית מוצעות למשך חצי היממה הקרובה גם אוזניות ה-Around-Ear של חברת Bose הנודעת, מדגם ה-SoundTrue, בעבור 75 דולר בלבד. גם כאן אין משלוח ישיר לישראל, אך המחיר שקולע בדיוק מתחת לסף המס הישראלי יאפשר לרכוש אותן דרך חברות שילוח צד ג' בעלות סופית אטרקטיבית עוד יותר, של כ-400 ש"ח – פחות ממחצית המחירים שראינו בחנויות בישראל עבורן.

snn1

מצאתם עוד דילים אדירים מעולם האודיו? שתפו אותנו בתגובות!

איך שולחים לארץ?

חלק מן המוצרים נשלחים לישראל באופן רשמי על ידי אמאזון או על ידי אחת מחברות צד הג' שפועלות במסגרת האתר שלה, אך גם במידה ואין לאמאזון  – אנחנו ממליצים על חברת Buy2USA.

במידה ועדיין אין לכם משתמש באתר Buy2USA, הירשמו אל השירות כאן – ובסיום התהליך תקבלו פרטי כתובת תקנית בארצות הברית, אותה  תצטרכו להזין ככתובת המשלוח במעמד הרכישה באמאזון. המוצרים שתרכשו ישלחו אל מחסניה של Buy2USA בארצות הברית, ומשם ישלחו אליכם עד הבית בישראל באמצעות משלוח אווירי או ימי לבחירתכם.

amzpr4

יתרה מזאת, Buy2USA תאפשר לכם לבדוק בזמן אמת את המחיר המשוער של המשלוח עבור כל מוצר ומוצר באתר (בהתאם לסוגו, גודלו הפיזי ומשקלו), ואת תשלום המס המוסף הנדרש, אם נדרש, לפי חוקי מדינת – ולתת לכם למעשה הערכה למחיר הסופי והמלא של המוצר בו אתם מתעניינים, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים קלה אל מול הצעות אחרות בארץ או בחו"ל.

amzpr2

המחירון של Buy2USA – במידה ולא תרצו להשתמש בשירות הערכת המחיר האוטומטית של החברה

Buy2USA מציעה גם הנחות של 25 אחוזים על שירותי המשלוח לישראל למשלמים באמצעות חשבון , ו-15 אחוזי הנחה לאלו המשלמים בכרטיסי אשראי – כך שכל העסק הזה אמור להיות משתלם עוד יותר בימים אלו.

amzprr

תגיות
Back to top button
Close
Close