קומפיוטקס 2013 - אנחנו כבר שם! • HWzone
Computex 2013מחשבים

קומפיוטקס 2013 – אנחנו כבר שם!

אחרי 14 שעות טיסה, קצת שינה והרבה זמן של צפיה בסרטים, הגעתי. שלום לך טאייפיי בירת טאיוואן, אני כאן כמובן לא בשביל לראות את הבניינים הגבוהים מוארים כמו בסרטים, אלה בשביל להעביר לכם סיקור מרתק של התערוכה הכי גדולה באסיה הלא היא Computex.
 
גם השנה הגענו יום לפני הפתיחה הרשמית של התערוכה (שמרחשת מחר ב-4 לחודש), יום זה נקרא "יום אפס" או במונחים פחות מקצועיים, היום שבו מראים לנו העיתונאים מה יראה הקהל מחר ובמשך כל התערוכה.
 
כבר ציינו שזאת התערוכה הגדולה ביותר באסיה, לא ספרתי אבל ממבט זריז יש פה אלפי דוכנים של כל חברה אפשרית, החל מתחום המחשוב, המוביל, התחום המקצועי-עסקי ועוד. את היום התחלנו במסיבת עיתונאים רשמית של MSI שהציגה מגוון מוצרים והחליטה להקדים את כולם.
 
לאחר מכן הגענו למסיבת העיתונאים הרשמית של פתיחת התערוכה, חנכו את האולם מאות עיתונאים מכל קצבי תבל, מסיבת העיתונאים כללה מגוון נאומים ובעיקר ברכות הן של מארגני התערוכה והן של מספר חברות מפתח כגון , NVIDIA, GIGABYTE ועוד.
 
בעקבות גל המבקרים שצפוי לעבור באולמות מארגני התערוכה הרחיבו את הפעילות וצירפו אולם נוסף על מנת להכיל את כל המצגים וכמובן הקהל הגדול, ולכן מבקרי התערוכה ימצאו את עצמם מטיילים בלא פחות מ-3 אלומות על פני שני אזורים בעיר, לא קל אבל הגעתי עם נעלי נוחות.
מבחינת המוצרים כבר היום השיקו מספר רב של מוצרים, אתם תזכו לראות אותם בקרוב מאוד בחדשות האתר, כמו כן צפויים להיחשף מגוון רחב של מוצרים לשוק הנייד. אם זה טאבלטים משולבים, ניידים משונים ועוד. כמובן שאת תחום החומרה אף אחד לא זנח וגם מגוון רחב של לוחות אם יחודיים, מעבדי הדור הבא של ועוד מגוון רחב של סדרות חדשות של מוצרים ועוד.
בינתיים, אתם מוזמנים להסתפק בתמונות שצילמנו מרחבי אולמות התערוכה בהם דילגנו לנו, וקצת מהעיר שמקושטת כמו בחג העצמאות.
 
אנו כמובן נמשיך לעדכן אתכם באופן שוטף על שלל החידושים בתערוכת Computex 2013 – השארו עמנו! כמובן, בכל יום מלבד חומרה לוהטת תראו גם Booth Babes כמיטב המסורת!


תגיות

תגובה אחת

  1. יפה
    כל הכבוד על הפרסום. מחכה בקוצר רוח לעדכונים!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close