פרמידה שולטת מאווררים • HWzone
מחשבים

פרמידה שולטת מאווררים

רעש זה מכה עולמית שמכה בכל אוברקלוקר ומודר, למרות שלעיתים מתרגלים לזה (חוץ מלמאווררי דלתא וה-Vantec Tornado שאותם אי אפשר לסבול), אך עדיין זה מציק ומעיק כאשר בני המשפחה ויושבי הבית מתלוננים באוזניכם על הרעש הנוראי שבוקע מהמארז.
להורדת הרעש יש מספר פתרונות, הראשון הוא להוריד בכלל את המאווררים, אך כך גם ירד לנו האיורור במארז ואנחנו ממש לא רוצים לחזור לימי ה-60-50 מעלות, נכון?
אפשרות שנייה היא לקנות מאווררים שקטים כדוגמאת Panaflo וה-Vantec Stealth, אך אלו עולים די הרבה כסף, בין 50 ל-80 שקלים למאוורר אחד!
בהחלט פיתרון יקר, עוד אפשרות היא בניית Baybus/Fanbus, אך זה מצריך הרבה עבודה וידע שלא להרבה יש אותו (למרות שהם יכולים להעזר במדריכים שלנו.. מדריך ראשון, מדריך שני).
והפתרון האחרון שאני אציע פה הוא… קניית פרמידה!
לא.. לא פרמידה מיצרית כמו שאבותינו בנו, אלה פרמידה קטנה יותר העושה הרבה יותר דברים…
ה-Cobalt3 Pyramid II Fan Silencer הוא כמו שאפשר להבין פרמידה קטנה, שקופה, בקודקודה תמצאו חיישן טמפ', בסופה ביחד עם הלדים תמצאו שני חיבורי מולקס אשר אמורים להתחבר למאווררים.
הכל נחמד ויפה, אך מה זה באמת עושה? מוריד את מהירות הסיבובים של המאווררים לפי הטמפ' שיש במארז, ואם אתם די מזלזלים בפרמידה הקטנה הזאת, אז רק שתדעו, היא מסוגלת להתמודד עם עד 24W ומסוגלת לעבוד בטמפ' של עד 50 מעלות…
האם היא עושה את העבודה? על מאווררים שקטים ולא ממש חזקים לא תיהיה השפעה רבה, אך על מאווררים די חזקים ורועשים תוכלו לשמוע את ההבדלים…

לביקורת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןכתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close