הדלפות ללא הפסקה: הכירו את דגמי ה-Radeon RX 5600 XT הראשונים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

הדלפות ללא הפסקה: הכירו את דגמי ה-Radeon RX 5600 XT הראשונים

כרטיסים גראפיים עדכניים מבית MSI, ו- דולפים אל הרשת – זמן קצר לפני ההכרזה הרשמית המתבקשת

בעוד פחות מיממה יחל האירוע התקשורתי הרשמי של בתערוכת CES 2020 הגדולה – ובו לצד השקה צפויה של מעבדי Ryzen ניידים מהדור הרביעי ופרטים חדשים אודות ארכיטקטורת ה-Zen 3 אנו אמורים לקבל גם פרטים אודות כרטיס ביניים מסקרן בשם RX 5600 XT אשר יפעיל לחץ על דגמי ה- GTX 1660 Ti בשוק אשר בולטים ברמות מחיר של מתחת ל-300 דולר.

עד שתגיע ההודעה הרשמית – ניתן ליהנות מפרטים ותיעודים חזותיים שמספקות לנו כמה משותפותיה של , שכנראה קצת מתקשות להסתיר את ההתרגשות שלהן מהמאורע המשמח.

MSI תציע את דגמי ה-MECH שלה גם עבור ה- RX 5600 XT, עם כפול מאווררים מוכר וגרסת בסיס ללא בתוספת לגרסת OC עם צנועה לליבה הגראפית (פחות מ-5 אחוזים) – שתיהן עם מראה חיצוני זהה לגמרי. סביר להעריך כי אלו יהיו הדגמים הזולים ביותר של היצרנית הטאיוואנית עבור הכרטיס הטרי, עם פוטנציאל ליחידות זריזות ומתקדמות יותר שיושקו בהמשך.

לא מעוניינת להשקיע במשכורת נוספת עבור מעצבים – ותמשיך עם הקו המוכר היטב שלה
מקור התמונה: videocardz.com

XFX תמשיך להרחיב את מותג ה-THICC הצעיר שלה עם מוצג שיענה לשם THICC II Pro ויציע מעטפת שחורה בגימור מט עם זוג מאווררים והמהרה קטנה משלו. אנחנו נחזיק אצבעות לכך שתלונות קודמות אודות איכות ואמינות פתרונות הקירור של היצרנית נלקחו בחשבון ותוקנו לרגל ההשקה שבדרך.

כרטיס שמנמן עם שיפורים וטיובים מתחת למכסה המנוע?

לקינוח, ASRock תציע דגם Phantom Gaming בעל קירור משולש מאסיבי עבור ה- RX 5600 XT – עם התדרים הגבוהים ביותר מבין ארבעה הדגמים שדלפו, אשר יהוו תוספת של עד 13.5 אחוזים (במצב Game Boost) ביחס לתדרי ברירת המחדל המשוערים עליהם שמענו וסיפרנו לכם לפני כמה ימים.

הדגם הזה מבית מסתמן בתור המתקדם והמשוכלל ביותר לעת עתה – נקווה שתהיה לו תחרות ראויה על הכתר לאחר ההכרזה הרשמית

כל הדגמים שנחשפו מאשרים את ההערכה כי ה- RX 5600 XT יציע את אותן 2,304 יחידות עיבוד בארכיטקטורת RDNA שיש גם ל- RX 5700 – אך יחד עם בקר ונפח גראפי מופחתים ותדרי פעולה מקוצצים. עם זאת, נדמה כי יש סיכוי לכך שה-RX 5600 XT יבוסס למעשה על ליבת ה- 12 ולא על ליבת 10 כמו אחיו הגדולים, כך שיתכנו כאן הבדלים חומרתיים קטנים נוספים שטרם נחשפו במלואם.

ראוי לציין גם את דגם ה-Challenger מבית חברת – שהיה זה שסיפק לנו את הנתונים הטכניים הראשונים אודות ה-RX 5600 XT כעלה לאוויר באתר החברה הרשמי בשבוע שעבר

צפו לעוד מידע בקרוב מאוד!

תגיות
Back to top button
Close
Close