חצי דור קדימה: כרטיסי ה-GeForce RTX Super של NVIDIA מתקרבים

התגובה הישירה של להשקת דגמי ה- הראשונים תיחשף רשמית בחודש הבא

שוק הכרטיסים הגרפיים מתעורר לחיים סוף כל סוף תודות לארכיטקטורה החדשה מבית AMD שמתיימרת לספק תחרות אמיתית לבכורה הטכנולוגית של בתחום לאחר כמה שנים של דשדוש – וזה אומר שגם המחנה הירוק מתכונן במרץ למלחמה על הכתר, עם מהלך שירענן את הדגמים הפופולריים הקיימים ויציב בפנינו אפשרויות בחירה מגוונות הרבה יותר.


דגם ה-GeForce RTX 2060 Super עתיד לספק 2,176 יחידות CUDA פעילות בתדרי עבודה מומהרים אשר יעניקו ביצועים דומים לאלו של ה-GeForce RTX 2070 ואולי אף עדיפים במעט – במחיר מומלץ התחלתי של 430 דולר שיהיה זול הן ממקבילו הנוכחי מבית והן מה-Radeon RX 5700 XT המתקרב של . נוק-אאוט ירוק? בינתיים נשתדל לא לקפוץ למסקנות מרחיקות לכת, אך אי אפשר להכחיש כי זו נשמעת כמו התפתחות עסיסית מאוד.

הטיזר הגיע לפני קרוב לחודש – ומאז אנחנו מקבלים בעיקר הדלפות בלתי רשמיות

דגם GeForce RTX 2070 Super עשוי לכלול עם 2,560 יחידות CUDA פעילות שתדגדג את הביצועים המתקבלים מדגמי RTX 2080 כיום בתג מחיר של 600 דולר (לעומת עלות התחלתית של 700 דולר ל-RTX 2080), ואילו דגם RTX 2080 Super יכלול 3,072 יחידות עיבוד וינסה לגשר באופן חלקי על פער הביצועים בין ה- RTX 2080 Ti האימתני ל- 2080 הסטנדרטי עם עלות של 800 דולר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה כנראה לא יהיה העיצוב הסופי של דגמי ה-Super, אך בינתיים אין לנו שום מידע רשמי אחר בנוגע להם
מקור התמונה: videocardz.com

ישנן הערכות על השקה אפשרית גם של דגם RTX 2080 Ti Super אי שם בעתיד, אולי עם אותו מספר יחידות מירבי שקיים ב- RTX (או קרוב אליו), אך בשלב הראשוני נראה כי צפויים לנו רק שלושה דגמי Super עיקריים, עם הכרזה פומבית רשמית כבר ב-2 ביולי והשקה מעשית בחנויות ב-9 ביולי, בסמוך מאוד למועד הנחיתה של כרטיסי ה- הראשונים. כיצד מוצרים אלו ישפיעו על הביקוש, התמחור והמלאים של דגמי ה- מהדור הראשון? זו בהחלט שאלה מעניינת שאנחנו משתוקקים לבחון אותה בהקדם.

ההתפתחות מכיוונה של AMD מביאה את לפעול במהירות גבוהה מהרגיל – מבלי להמתין לתהליך ייצור חדש או לשיפורי כלשהם?

אז מה תהיה הבחירה הנכונה עבור המשדרגים בשנת 2019 – או Super? מוזמנים לשתף אותנו בהערכותיכם בתגובות.