הגיע הזמן לעדכן: מנהלי התקנים טריים מ-NVIDIA ומ-AMD

משחקים או מתכננים לשחק ב-Doom החדש? כדאי שתוודאו שהתקנתם את הדרייבר העדכני מיצרנית הליבה הגראפית שלכם

הכינו מחשבכם לקיץ: אנחנו נכנסים לתקופה עם לא מעט השקות של כותרים חדשים ומעניינים בעולם המחשבים האישיים, ובכדי לוודא שאתם ממצים את הפוטנציאל של החומרה שבבעלותכם – כדאי תמיד להיות עם היד על הדופק, ולעקוב אחרי העדכונים למנהלי ההתקן של כרטיסי המסך, מבית NVIDIA או מבית AMD בהתאם לרכיבים שבידכם. אנחנו כאן כדי לסייע.

עבור אלו שמחזיקים בכרטיס מסך מבית NVIDIA, כדאי להכיר את 365.19 של הדרייבר, שהושקה לפני קצת פחות משבוע ואמורה לספק ביצועים אופטימליים ב-Doom החדש והפופולרי עד מאוד, במשחק הפעולה החדש Homefront: The Revolution שהושק רשמית אתמול (ובינתיים זוכה לביקורות לא ממש מחמיאות, כולל ציון '1 מתוך 10' עסיסי) וגם בחידוש למשחק האסטרטגיה הקלאסי Master of Orion, שנמצא כעת בתוכנית ה-Early Access (אך ללא קשר ליוצר המקור סיד מאייר, לצערנו). ישנה גם תוספת ועדכון של פרופילי SLI למגוון כותרים עדכניים.

cr4

כמו תמיד, את הגירסה המעודכנת ניתן להוריד ולהתקין דרך תוכנת ה-GeForce Experience, או באופן ישיר דרך האתר הרשמי של NVIDIA.

במידה ואתם משתייכים דווקא למחנה של AMD, ובייחוד אם יש בבעלותכם את כרטיס ה-Radeon R9 390 – כדאי שתכירו את מנהל ההתקן מגירסה Crimson Edition 16.5.2 – ואת טלאי ה-Hotfix שלו מגירסה 16.5.2.1. העדכון המדובר, שהושק גם הוא לפני קצת פחות משבוע, מבטיח לספק גם הוא תמיכה חומרתית ותוכנתית מיטבית ב-Doom החדש, לצד תמיכת מערכי CrossFire מרובי כרטיסים ב-Battleborn, ושיפור של תמיכת ה-CrossFire בכותרים Star Wars: Battlefront ו-League of Legends.

cr2

עדכון 16.5.2.1 המדובר שהושק כמה ימים אחרי גירסת הבסיס החדשה מספק שיפור ביצועים נוסף עבור Doom – כזה שמשדרג בעשרות אחוזים את הביצועים בדגם ה-Radeon R9 390 ספציפית, אך באופן כללי מומלץ להתקנה לכל המשתמשים, למען הסר ספק. גיימינג נעים!

מקור: wccftech.com
מקור: wccftech.com