הביקורות של ה-GeForce RTX 2070 כבר כאן (עודכן) • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

הביקורות של ה-GeForce RTX 2070 כבר כאן (עודכן)

עדכון: עשרות ביקורות נוספות של דגמי GeForce RTX 2070 שונים, בטווחי מחירים אשר נעים בין 500 דולר בקצה הנמוך ל-650 דולר בקצה העליון, הגיעו אל הרשת – ומציגות כולן יתרון על פני דגמי ה-GeForce GTX 1080 ודגמי ה- RX 64 בשוק ברוב המקרים וברוב הבחינות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דגמי בסיס במחיר מינימום של 500 דולר, ללא שינוי תדרי פעולה ביחס לבסיס שקבעה , מסוגלים להציע שיפור יחסי צנוע משהו של כחמישה אחוזים בממוצע ברזולוציות שבין 1080p ל-4K בהשוואה לכרטיסי GTX 1080 מומהרים שנמכרים נכון להיום בתגי מחיר דומים – ואילו מעבר אל כרטיסי RTX 2070 ממשפחת ה-Founder's Edition של או מגרסאות משודרגות של הספקיות מקפיצה את ההבדלים היחסיים לרמה של כעשרה אחוזים בממוצע ברזולוציות השונות (במחירים של 600 דולר ליחידה).

צרכנים יזדקקו למצוא את הדיל האופטימלי עבורם בכל הנוגע לעלות-תועלת, בין עשרות תתי הדגמים השונים מהיצרניות השונות אשר יגיעו אל החנויות בשבועות הקרובים
מקור התמונות: hardwarecanucks.com

יש כאן שיפור שקשה להכחיש אותו, כך נראה, גם כאשר משווים רמות מחירים דומות מאוד – אך הוא צנוע יחסית לזה שהתרגלנו לקבל בדורות קודמים מ-. מה יהיה המצב בעוד חצי שנה או שנה עם הגעתם של משחקים תומכי ו-DLSS נוספים? זה יהיה משהו שמעניין בהחלט לבחון בשנית.

הנצחון על פני כרטיסי Vega ששומרים על רמות מחיר יקרות יחסית הוא מובהק – אך העדיפות על פני דגמי ה- שנהנים מירידות מחיר ברור קצת פחות
מקור התמונות: techspot.com

הכתבה המקורית: באתר HardOCP החליטו להתעלם באלגנטיות מאמברגו המידע שאוכפת – ומספקים לנו תמונת מצב מלאה אודות ביצועי דגם הביניים החדש והמסקרן לפני כולם

זמן קצר מאוד אחרי שמדליף הטוויטר הפופולרי סיפק לנו נתונים ראשוניים אודות הביצועים המיועדים עבור כרטיסי Radeon RTX 2070, קיבלנו את הדבר האמיתי – ביקורת מלאה עבור דגם ה-Gaming Z החדש מבית MSI, כולל מערך קירור עם צמד מאווררים מוארים וגדולי מימדים ותדר עבודה מירבי של 1,920MHz, יותר מ-200MHz מעל מה שאמורים לספק דגמי ה-Founder's Edition מבית , באותו תג מחיר מומלץ לצרכן של 600 דולר.

מבקרים רבים כבר קיבלו לידיהם את דגמי ה-RTX 2070 בכדי לבחון את יכולותיהם ולהעלות את התוצאות על הכתב לקראת המועד שנקבע מראש בידי ושותפותיה, אך כאן אנו מקבלים מקרה של סתירת ההנחיות, אשר מאפשר לנו לקבל התרשמות משמעותית כמה ימים לפני הזמן.

ביקורת ראשונה כבר כאן, ומאפשרת לנו להתמקד לפני נחשול המידע המתקרב במהירות

באתר האמריקאי בחנו את ה-RTX 2070  אל מול דגם GeForce GTX 1080 מומהר של MSI ואל מול Radeon RX Vega 64 מומהר של אסוס, במסגרת שמונה כותרים עדכניים בולטים, ומצאו מספרים מרשימים עוד יותר מאלו שצפינו להם בהתבסס על 3DMark – עם יתרון ממוצע דו ספרתי בקצבי התצוגה ברוב המבחנים, כאשר נראה כי הממוצע הכולל עומד על כ-15 אחוזי יתרון לדור החדש לעומת דגם ה-Pascal, ויתרון משמעותי עוד יותר לעומת הכרטיס הבכיר מבית . כל זאת ללא בחינת יכולות ה- וה-DLSS שעדיין נמצאות בחיתוליהן.

Wolfenstein 2 ו-Shadow of the Tomb Raider הם דוגמאות למשחקים בהם הדור החדש של זורח – הן ברזולוציות של 1440p והן ברזולוציות Ultra HD מאתגרות עוד יותר

הביקורת הראשונה בהחלט לא התייחסה לסוגיות כמו יציבות התצוגה והביצועים (זמני הפריים הארוכים ביותר שנמדדו, אשר מצביעים על "קפיאות" רגעיות), פוטנציאל נוסף מעבר לזה שמגיע היישר מהמפעל, צריכת הספק, מידת רעש וכדומה – כך שיש עוד הרבה סיבות להמתין לביקורות נוספות בימים הקרובים.

השיפורים הצנועים ביותר נצפו ב- 5 – אבל גם כאן ה- 2070 מוביל על המתחרים בכל מדד
מקור התמונות: hardocp.com

מספיק בכדי לגרום לכם לשקול רכישה, או שלא ממש? מוזמנים לספר מה דעתכם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close