מה כל-כך מיוחד במאווררים של Yate Loon? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כל-כך מיוחד במאווררים של Yate Loon?

בייגל טוסט

Recommended Posts

עד כמה שאני יודע רק ביבוא אישי.

מאוררים שהיחס דחיפת אויר לרעש נמוך מאוד.איכותיים בבניה ובחומרים.

אגב,יש לי מחשב P4/423 שמורכב עליו סטוק את YATELOON..חחח עד לפני כשנה בכלל לא שמעתי עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע הסתכלתי באיביי.

לא מבין מה ההתלהבות, המאווררים של AC דוחפים יותר אוויר וגם שקטים לגמרי :\

ה Yate loon דוחפים 47 CFM ב 28 דציבל (למרות שדציבלים לא אומרים כלום)

http://cgi.ebay.com/Yate-Loon-D12SL-12-120x25mm-Black-Low-Speed-Fan_W0QQitemZ180013686638QQihZ008QQcategoryZ3673QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem

לא שווה.

AF12025 טוב יותר, ובעל חיים ארוכים הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מציק? שאני ממליץ לאנשים על מה שכרגע הטוב ביותר? :\

תראה לי מאוורר עם יחסים יותר טובים משל המאווררים של AC.

יש כמה של סילברסטון, אבל לשלם 120 שקל למאוורר נראה לי לא ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המאוררים של San ace משהו כזה יש לי כאלה אולי הם רועשים אבל יש להם cfm ממש גבוה משהו בין 100-80 יש אפילו יותר ואם 39dba

ותאמין לי עוד חוץ מיזה אנשים שלא מבנים ממש ושהשקט לא ממש חושב להם אתה בכל זאת ממליץ להם על הac ואחרי זה הם מתפלאים למה הם כאלה חלשים אומנם לא שומעים אותם אבל עדין הרוח שהם עושים זה כמו שמישהו עושה פוו ממרחק של מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תסתכל באיזה ת'רדים מלצתי על המאווררים של AC.

בכל הת'רדים שכתבתי בהם, אנשים כתבו דברים כמו "הכי חשוב שיהיה שקט, שאני לא אשמע אותו בכלל!"

וממתי 56CFM זה חלש? מעניין. ה TT smart case fan שלי עושה בערך 39CFM שהוא על המינימום, וזה לא חלש כמו שאתה מתאר.

אז 56? מעניין.

אגב, לא מעניין אותך רעש ואתה רוצה זרימת אוויר גבוהה? אתה מוזמן לקחת מאוורר של דלתא. למי איכפת מהרעש שיש 220CFM?

מאוורר טוב לדעתי הוא זה שמצטיין ביחס דחיפת אוויר/רעש. לכן אני מרבה להמליץ על המאווררים של AC, אלא אם כן צוין שלא איכפת מהרעש.

אגב- תראה לי עוד מאוורר אחר שיש לו 240 אלף שעות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תסתכל באיזה ת'רדים מלצתי על המאווררים של AC.

בכל הת'רדים שכתבתי בהם, אנשים כתבו דברים כמו "הכי חשוב שיהיה שקט, שאני לא אשמע אותו בכלל!"

וממתי 56CFM זה חלש? מעניין. ה TT smart case fan שלי עושה בערך 39CFM שהוא על המינימום, וזה לא חלש כמו שאתה מתאר.

אז 56? מעניין.

אגב, לא מעניין אותך רעש ואתה רוצה זרימת אוויר גבוהה? אתה מוזמן לקחת מאוורר של דלתא. למי איכפת מהרעש שיש 220CFM?

מאוורר טוב לדעתי הוא זה שמצטיין ביחס דחיפת אוויר/רעש. לכן אני מרבה להמליץ על המאווררים של AC, אלא אם כן צוין שלא איכפת מהרעש.

אגב- תראה לי עוד מאוורר אחר שיש לו 240 אלף שעות עבודה.

Sanyo Denki

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=195154.msg1708188#msg1708188 date=1154686849]

עשה טובה מי צריך כל כך הרבה זמן וזה ממש לא חיוני אני זוכר שהמלצתה לחבר שלי לקנות את המאוררים של ac למרות שהוא לא שם דגש על השקט

מי צריך כל כך הרבה זמן?

לא יודע מה איתך, אבל לדעתי זה נחמד שאתה יכול לקחת את המאווררים למחשב הבא.

רוצה לתבוע אותי? תתבע אותי. תשאל את חבר שלך אם הוא כל כך מאוכזב מהמאוורר, אני יכול להבטיח לך שלא.

תראה לי על איזה מאוורר אתה למשל היית ממליץ. את ה San-ace ראיתי, הם עושים 76CFM ב 39 דציבל. רועש ולא בדיוק הבדל אסטרונומי.

Nemesis- אתם מהצוות חייבים להתחכם, אה? D:

עכשיו תראה לי חנות שמוכרת אותם בארץ, ובמחיר נורמלי P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...