תוכן EDDIE9 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

EDDIE9

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  40
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2יום 4ש' 42דק' 54שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי EDDIE9

 1. קניתי דיסק קשיח חיצוני כדי לגבות כל כמה זמן את המחשב. אני מבקש תוכנה שמגדירים לה איזה תיקיות לגבות והיא מסנכרנת בין המחשב לכונן החיצוני באופן אוטומטי ורק את הקבצים שהשתנו. זאת אומרת שאני לא יצטרך כל פעם להעתיק את כל הקבצים מחדש (ולמחוק את הישנים) חשוב לי גם שהסינכרון יהיה רק בכיוון אחד מהמחשב לכונן ולא הפוך, כלומר שאם מחקתי קובץ במחשב הוא ימחק גם בכונן (ולא שהוא יסתנכרן מהכונן למחשב) יש לי וינדוס 10 64 ביט. מישהו מכיר תוכנה שיכולה לעשות את העבודה? תודה רבה
 2. שלום רב. לתדהמתי,נוכחתי היום לדעת שהראוטר שספק האינטרנט נתן לי,מוציא ומשדר גלי (RF(WI FI גם אם מנתקים את ה-WI FI בראוטר. אני אחד מאותם אנשים שעדיין מאמינים שהימצאות ליד ראוטר שמשדר גלי WI FI לא כ"כ בריאה לאדם ולכן,כל לילה אני מכבה את ה-WI FI ברואטר,המנורה של ה-WI FI נכבית ואני שקט.(הראוטר נמצא ליד המיטה של הילד). אבל מה מסתבר,שגם אם אני מכבה את ה-WI FI באמצעות הכפתור המיועד לכך בראוטר,האנטנה של ה-WI FI ממשיכה לשדר עסקים כרגיל ועדיין פולטת קרינה.איך אני יודע?כי השכרתי היום מכשיר שמודד קרינה וגיליתי זאת ממש במקרה . התקשרתי למוקד התמיכה של הספק ושטחתי בפניו את הדברים. הנציג אישר את דברי ואמר לי שאכן כך הוא הדבר,שגם אם מכבים את ה-WI FI באמצעות הכפתור בראוטר,האנטנה ממשיכה לשדר וכפתור הכיבוי נועד רק כדי שאף אחד לא יוכל להתחבר לרשת ה-WI FI של הראוטר. בנוסף אמר הנציג,שזה הראוטר היחידי שהם עובדים איתו ואין מה לעשות בנידון וזו ברירת המחדל שלו ואי אפשר לבטל אותה,לכן הוא הציע לי לקנות ראוטר פרטי שברגע שאני מכבה את ה-WI FI בראוטר,לא רק שהמנורה מתכבה אלא גם האנטנה מפסיקה לשדר. האם למישהו יש המלצה לראוטר כזה ורצוי שכמובן יהיה ראוטר אמין? תודה וסופ"ש נעים.
 3. שלום רב, באיזה פורום אפשר לשאול ולקבל המלצה על מצלמות דרך לרכב? תודה
 4. זהו,שלא מגיע טכנאי,הם פשוט שולחים היום את הראוטר והמתאם לטלפון עם שליח הביתה ואני אמור לחבר ולהחליף בראוטר הקיים.
 5. אגב,איך אני עושה את זה בצורה הכי קלה מבחינה טכנית?
 6. שלום רב. כיום,הדירה שלי מרושתת בצורה כזאת שהקו טלפון הראשי שלי מגיע למזנון בסלון ומשם יוצאים ארבעה כבלים של טלפון לארבעה חדרים בדירה.כל ארבעת הקווים בעצם מחוברים יחדיו ומשורשרים עם הקו טלפון הראשי שמגיע מהארון תקשורת למזנון. בנוסף,הראוטר שלי נמצא במזנון והוא מוזן מקו הטלפון של בזק בשיטת ADSL ומהראוטר יוצאים ארבעה קווים של רשת לארבע נקודות בחדרי הבית. אני מחובר לתשתית של בזק ספק אקספון ולטלפון נייח של בזק. כבלים של יס. אני מעוניין לעבור לטריפל של בזק בינלאומי כי הוא באמת יותר משתלם ואז בעצם להתנתק מהקו הנייח של בזק,אך הבנתי שהם נותנים בטריפל קו טלפון אחד נייח שעובד על האינטרנט והנקודה של קו הטלפון חייבת להיות איפה שהראוטר של בזק בילאומי נמצא שאליו יהיה מחובר מתאם של בזק בינלאומי ולמתאם יהיה מחובר קו הטלפון. השאלה שלי היא-האם אוכל באיזו שהיא צורה לשרשר את כל ארבעת נקודות הטלפון שלי שמתנקזים כולם גם אל האזור שבו הראוטר נמצא ובכך בעצם "להחיות" עוד 4 נקודות טלפון קיימות של הטלפון הנייח? תודה מראש לעוזרים.
 7. שלום רב. רכשתי טאבלט סמסונג מסדרת A T585 מחנות שנותנת אחריות של יבואן מקביל(גטסל). השאלה שלי היא כזאת... ייתכן שבטאבלט הנ"ל אין את האופציה של תאורת המקשים(כפתור הבית וכפתורי המגע מימינו(חזור)ומשמאל לכפתור הבית? למרות שרכשתי את הטאבלט בחנות עם אחריות יבואן מקביל,התקשרתי לתמיכה של סמסונג והם טוענים שאם הייתי קונה טאבלט עם אחריות יבואן רשמי שלהם,היתה לי את האופציה להדליק את התאורה של המקשים הנ"ל.עוד הם טוענים הוא...שבגלל שהטאבלט שלי הוא לא מהיבואן הרשמי,כנראה שהצריבה שאני קיבלתי,אין בה את הפונקציה הזאת בכלל. תכלס,באמת נכנסתי להגדרות של הטאבלט שקניתי ואין בשום מקום את האופציה להפעיל את תאורת המקשים הנ"ל. כשסיפרתי לחנות שקניתי ממנה את הטאבלט את מה שאמרו לי בסמסונג,הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי בנושא ואמר שהוא בדק עוד 2 טאבלטים אצלו ובשניהם אין תאורה ואופציה להפעיל את תאורת מקשי המגע.הוא בדק גם עם המעבדה(גטסל)וגם הם אמרו לו שאין תאורת מקשים בטאבלט הזה. האמת,שהוא גם נתן לי את האופציה להחזיר את הטאבלט ולקבל עליו זיכוי כספי,ככה שהם בסדר. בקיצור,יש למישהו מושג אם אכן יש בכלל בטאבלט הנ"ל תאורה במקשי המגע הנ"ל? אני מאמין שבסמסונג לא שיקרו ואמרו לי את האמת,שיש תאורה,אבל אני רוצה להיות בטוח.
 8. שלום לכולם. אני רוצה לשתף אתכם בקשר לנ"ל במשהו מוזר וחיובי שקרה לי. כמו שהמליצו לי החברים למעלה,לבסוף רכשתי נקודת גישה שהוא בעצם ראוטר של D LINK מדגם DAP1360U. אני מזכיר שוב,שעד היום יש לי ראוטר של בזק מסוג DLINK 6850U בסלון. יש לי דירה בת 4 חדרים ובחדר האחרון בקצה הדירה וגם בחדר לפני שהוא הממ"ד לא היתה קליטה טובה בכלל של ווי פיי מהראוטר בסלון וזאת למרות שבמהלך השנה האחרונה החלפתי 3 ראוטרים בבזק. את הראוטר החדש הנ"ל שקניתי בסה"כ ב-115שח חיברתי לכבל רשת שיוצא מהראוטר שלי בסלון ואשר מגיע לחר האחרון בקצה הדירה שהוא בעצם החדר הכי בעייתי מבחינת קליטת ווי פיי בדירה. כמו שאמר לי אדיר,הכנסתי כתובת SSID וסיסמא זהים לראוטר החדש כמו שיש בראוטר של בזק בסלון וכל מכשיר שאני מחובר איתו בווי פיי מתחבר תמיד לרשת המיטבית ואין שום צורך להתחבר ולהתנתק מרשת אחת לשניה. המשהו המוזר שגיליתי הוא....סתם רציתי לראות עד לאן מגיעה הקליטה של הווי פיי מהראוטר בחדר השינה ואם היא יותר חזקה מהווי פיי של הראוטר של בזק ובעצם ניתקתי את הווי פיי בראוטר של בזק ולא האמנתי למה שראיתי....כל הדירה מרושתת באות עוצמתי של ווי פיי מהראוטר החדש!!!!אין צורך בכלל להפעיל בעיקרון את הווי פיי מהראוטר של בזק. מה שעוד גיליתי הוא,כשהגדרתי את ההגדרות בראוטר החדש שמתי לב שיש שם אופציה שאני יכול לקבוע באיזו עוצמה אני רוצה שהווי פיי ישדר...מ-10% עד 100% וברור שבחרתי ב-100%. ואז מתוך סקרנות נכנסתי להגדרות של הראוטר של בזק ולא מצאתי אופציה כזאת בכלל. מסקנה...יכול להיות שבזק אשר שולטת בגרסה של הראוטרים אשר היא מספקת ללקוחותיה,מורידה מראש את האופציה הזאת אם יש אחת כזאת ולא אני ולא אף אחד יכול לדעת על כך. סתם חומר למחשבה....
 9. הי אדיר ותודה על תשובתך. רק אם תוכל לחדד את תשובתך בקשר למעבר בין הרשתות במידה ואני משתמש בנקודת גישה שמחןבר אליה כבל רשת. אני שוב שואל,במידה והראוטר בסלון ויוצא ממנו כבל רשת לחדר השינה ששם יש קליטת ווי פיי,אך מאוד מזערית...במצב כזה,אם אני עובר עם הסמרטפון מהסלון(ששם הסמרטפון מחובר לרשת של הראוטר)לחדר שינה(ששם יש רשת ווי פיי אחרת שיוצאת מנקודת הגישה)האם הסמרטפון עובר לבד מרשת ווי פיי אחת לשניה מבלי שאצטרך להתחבר ולהתנתק באופן ידני? זה מאוד חשוב לי שלא אצטרך להתעסק עם התחברות והתנתקות מרשת אחת לשניה.
 10. שאלה ל-ROY132.....אם הבנתי אותך נכון,בלינק של ערוץ הקניות שהמחיר הוא 500שח,המוצר מגיע רק עם יחידה אחת ולא 2 יחידות? שאלה ל-ADIR.....הראוטר שלי הוא DLINK 6850U.על איזו נקודת גישה היית ממליץ שתתאים לראוטר שלי? אתה בעצם אומר שאם אתה נגדי עובר בדירה שלך מהסלון לחדר,הסמרטפון שלך עובר באופן אוטמטי לרשת הווי פיי של נקודת הגישה ולהפך וזאת מבלי שתצטרך להתנתק ולהתחבר?
 11. http://www.21.tv/p-287417/מגדיל_טווח_TPLINK_Deco_M5_Mesh_WIFI בערוץ הקניות 500שח
 12. תודה על התשובה והרעיון,אבל המחיר של זה בשמיים...לפי מה שקראתי,בסביבות 1300שח.
 13. כן,אני מבין מה ההבדל בין המכשירים. האמת,שאני גם לא מעוניין בשתי רשתות. יש לי ראוטר בסלון שלויי פיי שלו אני מחובר,אך כשאני נמצא בחדר השינה שלי שהוא די רחוק מהסלון,משהו כמו 8 מטרים,איכות הווי פיי יורדת לקו אחד ובקושי יש גלישה.תכלס,אני מעדיף רפיטר,אבל הבנתי שצריך למקם את הרפיטר עד 5 מטרים מהראוטר כדי שיעביר את האות של הווי פיי בצורה טובה,אבל אצלי,מה לעשות,קיימת נקודת חשמל רק 6 מטרים מהרואטר לכיוון חדר השינה. הבנתי גם שרוב הרפיטרים,לא בדיוק עושים את העבודה. אשמח לשמוע את דעתך והמלצתך בעניין.
 14. העניין הוא שיש לי קליטת ווי פיי מזערית בחדר השינה ותקן אותי אם אני טועה,אבל אם יהיו לי שתי רשתות ווי פיי ואגדיר את שם הרשת והסיסמא בשתיהן באופן זהה כמו שאתה מציע ואומר,במידה וכל עוד יש לי קליטת ווי פיי מזערית בחדר השינה ואני בעצם עובר מהסלון לחדר השינה עם אותו מכשיר,האם הרשת תתחלף באופן אוטומטי,או שהיא תתחלף רק במידה ולא תהיה קליטת ווי פיי בכלל בחדר השינה...גם לא מזערית?
 15. שלום רב. אם יש לי ראוטר בסלון שממנו יוצא כבל רשת לחדר השינה ששם קליטת הווי פיי מאוד חלשה ונגיד שאני קונה נקודת גישה כמו שהמליץ לי חבר בפורום ולא רפיטר ומחבר את נקודת הגישה לכבל הרשת בחדר השינה,אז בעצם יהיו לי שתי רשתות ווי פיי שונות ואז נשאלת השאלה...האם כשאהיה בסלון ואהיה מחובר לרשת הווי פיי של הראוטר ואז אעבור לחדר השינה ששם יש רשת ווי פיי של נקודת הגישה,האם אצטרך כל פעם להתנתק מהרשת בסלון ולהתחבר לרשת של נקודת הגישה?זה די מסורבל....האם יש אפשרות לנדוד על שתי הרשתות מבלי לעבור כל פעם מאחת לשניה? במידה ואין אפשרות כזאת,אני מעדיף לקנות כבר רפיטר,השאלה שלי היא,באיזה מרחק מקסימלי אני צריך לחבר את הרפיטר מהראוטר בסלון? תודה
 16. תודה על תשובתך. אני מבין שאני צריך לקנות נקודת גישה שמתחברת לכבל רשת ולא רפיטר שבא להגביר את עוצת האות של הווי פיי... אם כך הוא הדבר,האם יש לך במקרה איזו המלצה על נקודת גישה כל שהיא? בחיפוש באינטרנט נתקלתי בכל מיני נקודות גישה,אבל לא הצלחתי להבין אם מה שנמכר הוא רפיטר או נקודת גישה לכבל רשת כמו שאני רוצה.
 17. שלום רב. הראוטר שלי נמצא בסלון ואחד הקווים שיוצאים ממנו(כבל CUT 6)יוצא לכיוון חדר השינה ששם אין לי קליטת ווי פיי כמעט בכלל. שאלתי היא....האם יש איזה שהוא מתאם שאפשר לקנות במקום ראוטר נוסף ולחבר את אותו המתאם לכבל הרשת ושאותו מתאם יוציא ווי פיי? אני יודע שאפשר לקנות כל מיני מגבירי ווי פיי למיניהם,אבל אין לי שום שקע חשמל שאני יכול לחבר אליו את מגביר הווי פיי בסביבות חדר השינה ושיהיה פחות מחמישה מטרים מהראוטר בסלון.
 18. שלום רב. יש לי את הכונן כבר כמה חודשים.עד היום הוא היה מחובר למפצל USB ועבד מצויין. היום שמתי לב שהמחשב לא מזהה את הכונן,לכן ניתקתי אותו ממפצל ה-USB וחיברתי אותו ישירות ליציאה קדמית של USB במחשב וכעת המחשב כן מזהה אותו. בדקתי את היציאות במפל ה-USB וכולן עובדות. אגב,גם כשהכונן היה מחובר למפצל והמחשב לא זיהה אותו,המנורה הכחולה בכונן היתה דלוקה שזה בעצם אומר שהיציאה של מפצל ה-USB עובדת,אז למה המחשב לא מזהה את הכונן? אזכיר שוב שבמשך כמה חודשים לא היתה שום בעיה עם חיבור הכונן למפצל ה-USB. תודה מראש
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר