עבור לתוכן
 • צור חשבון

HD47

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  14
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  24יום 11ש' 48דק' 6שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות HD47

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  nachum37, אני אהיה ברור, אין לי שום מחשבה שמישהו חייב לי, או שזה מובן מאליו שמישהו בכלל יעזור. אני פה, כי קודם עשיתי חיפוש מקיף של גם סירטונים, וגם כתוב (טקסט) של מדריכים שמראים מאפס איך עושים דברים: גם מגה תפריט שבנוי בצורה מדוייקת מה שאני צריך לשימוש שלי, וגם רספונסיבי, אם היה כזה, אז לא הייתי פה עכשיו... אז לכן החלטתי לנסות לבד, ישבתי וישבתי וישבתי, וניסיתי לשנות פה, וניסיתי לשנות שם, אני מספיק הגון כדי להודות שאני לא יודע. אבל ניסיתי, ולא החלטתי ישר אתן את זה למישהו שמבין שיעשה את זה בשבילי, ואז אגיד "עשיתי" (ואמרתי את זה כבר שזאת לא הכוונה שלי בכלל). זה לא שאין לי רצון ללמוד, יש, אבל בגלל הבעיה שיש לי, זה מקשה מאוד, ושוב אני אומר מה שיהיה קל לאחר - לאדם אחר לא, ורק בשביל שאהיה ברור יותר - זה תקף לגבי כל דבר בחיים שלי הקושי הזה, לוותר זאת הדרך הקלה, זאת לא הדרך שלי. אם אתה תעשה עכשיו חיפוש ביוטוב, או בגוגל, אתה תמצא לא מעט מדריכים שמראים, וזה בדיוק מה שאני אעשה, פשוט אחפש את זה שמתאים לי. אני רק צריך את העזרה הראשונית בדבר הזה, אני בגלל שאני מודה שאני צריך עזרה, אני יודע להעריך ויעריך יותר מאדם שיודע, ויקח את זה כמובן מאליו.
 2. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  אממ זה מדהים, אחרי שגיליתי פרט אישי ,אמיתי עלי, משהו שאני לא אוהב לחשוף במיוחד לא בפורום (...), הבנתי שאם אצטרך עזרה במשהו אחר, אני אפילו לא אחשוב לנסות כאן, חבל שזה רמת האנשים שנמצאים בפורום איכותי.
 3. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  יש מישהו שיכול לעזור לי, בבקשה? שוב אני אומר, אני לא צריך עזרה בבניה של אתר שלם, רק בדבר הקטן הזה בלבד. בשבילי זאת תהיה עזרה גדולה מאוד.
 4. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  Gil28 אני צריך עזרה במגה תפריט, אני צריך שהוא יהיה רספונסיבי (מה שיש בתפריט השני) ושאיחדתי בינהם וניסיתי לגרום להם לעבוד כיחידה אחת, ואז אני מקבל בדיוק מה שאני צריך. קודם אני רוצה לסיים את החלק הזה, ואז אוכל לעבור לשלב הבא - לבנות אתר, וזה אני רוצה להאמין שיהיה לי יותר קל, מהסיבה שבטח יש מדריכים שמראים איך בונים אתר מאפס, בצורה נכונה - כתיבה ולא תוכנה שעושה הכל.. nachum37, אתה מבחינתך זה לא נחשב מורכב ולא "מתמטיקה" אבל אם תסתכל על זה מהצד, אתה תראה שגם במתמטיקה וגם בשפת תיכנות (כלשהי) זה נוסחאות. אני לא מבין נוסחאות, אני מנסה כל הזמן להבין וללמוד, אבל אצלי הצד הזה הוא חלש מאוד, ולכן גם יהיה קושי רב יותר, ואצל אחר - כלומר אצלך יהיה קל יותר. תאמין לי שאני לא נהנה מהמצב הזה, להפך זה מעצבן, וזה מתסכל, בגלל הבעיה שיש לי (סוג של דיסלקציה), אני חייב להעזר באנשים, ולא כל דבר אני יכול לעשות לבד.
 5. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  אממ ..תקן אותי אם אני טועה, אבל היום אתר רספונסיבי זה דבר בסיסי היום, ואפילו חובה, אחרת לא מעט אנשים לא יוכלו לראות את האתר, וזה פספוס לא קטן, כי היום אנשים צופים לרוב דרך הטלפונים שלהם... אני יכול להגיד לך ששיחקתי הרבה עם ה CSS ועדין אני לא מצליח להבין איך לטפל בזה (אחרת לא הייתי פה עכשיו), לגבי JS זה כבר סיפור אחר לחלוטין, ניסיתי ללמוד אותו, אבל אני בגלל שיש לי בעיה ממשפחת הדיסלקציה, ו JS זה כבר מתמטיקה, בשבילי זה מעבר מהבנתי ויכולותיי (לצערי), אבל עדיין השתמשתי בדבר המדעי שנקרא ניחוש, וניסיתי לשנות דברים אבל בלי הצלחה. אז לכן אני מבקש עזרה ממישהו שמבין, כי אני יודע שמי שמבין בשבילו זה כלום, ובשבילי זה המון.
 6. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  אז אם אשתמש במגה תפריט (שאותו אני צריך בגלל שאיך שהוא בנוי) ואשתמש נגיד באתר הזה שהבאת, אז זה יותאם למובייל? רק אם אתה יכול להסביר לי לגבי האתר הזה שהבאת, יש שם הרבה סקריפטים, במה אני צריך להשתמש? איך אני בוחר את מה שמתאים לי?
 7. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  אתה יכול יותר להרחיב מה הכוונה? כלומר נגיד יש לי כבר עיצוב לדסקטופ, איך זה יותאם למובייל? אני למדתי לפי סרטון שמצאתי ברשת שמראה איך ליצור את המגה תפריט, שהוא משתמש ב HTML, אני יוצא מנוקדת הנחה שכן, שזה 5.. ו CSS גם זה סביר להניח שזה 3, זה המגה תפריט,: https://www.youtube.com/watch?v=mPLIIUcjpCA אבל בגלל שלזה אין רספונסיביות, אז חיפשתי משהו אחר, ומצאתי את זה: https://www.youtube.com/watch?v=JaoiDvNGoNY&t=1s אחרי שראיתי את שניהם, חשבתי שלא תהיה לי בעיה לאחד בינהם, כי זה בסך הכל להוסיף ולשנות ב HTML וב CSS, להגדיר ב JS את השמות הנכונים והכל יעבוד, אז זהו שלא. עשיתי עד כמה שאני יודע לטפל בזה. ולכן עכשיו אני מבקש עזרה, אני רק צריך את זה, בלבד, לא אתר שלם.
 8. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  לא ביקשתי שיאכילו אותי עם כפית....אז בבקשה אל תכניס לי מילים לפה, זה דבר ראשון. דבר שני, מה בסך הכל ביקשתי? עזרה? בלהבין איך לטפל בזה? אני ניסיתי כמה שיכולתי, והגעתי לפה, על מנת שאדם שמבין יותר טוב ממני, יעזור, לא ביקשתי שמישהו שיבנה לי אתר שלם ופועל, ואז אגיד תראו איזה אתר עשיתי.... דבר שלישי, אז ...ל..מה בדיוק האתר הזה כן קיים? ליופי? לפי התגובה שלך גם אפשר להבין שאתה לא זוכר/יודע, מה זה שיש אדם שלוקח לו מעט זמן ללמוד ולא מתקשה , ואדם שלוקח לו יותר זמן ללמוד ומתקשה ולכן לאלה צריך לעזור, לא להגיד להם "תשברו את הראש לבד"... אם אתה היית מורה בבית ספר, אז צריך להעיף אותך על היום הראשון...אתה גרוע בזה..
 9. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  זה היחס שמקבלים פה בפורום? התעלמות? אם אתם לא יודעים אז תגידו לא יודעים, וזה קצת מוזר, בגלל שחשבתי שיהיו פה אנשים תותחים. ושכל הרעיון של פורום הוא לעזור אחד לשני, במיוחד לאלה שהם לא נמצאים בשלב של אנשים שמבינים יותר.
 10. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  יש מישהו שיכול לעזור? בבקשה?
 11. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  אם אתה יכול, תסתכל על הראר הראשון, ככה אני צריך שזה יראה במצב דסקטופ, ובראר השני תסתכל במצב מובייל תראה איך התפריט נפתח ומגיב, אני פשוט לא מצליח לסדר את מצב מובייל בראר הראשון - אחרי שאיחדתי בינהם.
 12. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  בגלל שרמת הידע שלי הוא בסיסי, אז הפחד שלי שאני לא אבין משהו מתקדם (בשלב הזה), ואני כבר מתקשה עם הקוד שמצאתי כי הוא כולל JS שזה בכלל אין לי ידע בו. אני לא רוצה תבניות מוכנות אם לזה אתה מתכון, אני רוצה לבנות אתר שהוא יהיה שלי מבחינת עיצוב ויהיה לי יותר שליטה.
 13. HD47

  עזרה ב HTML, CSS, JS

  תודה על התגובה המהירה, הסרטון שהוספת ראיתי אותו, הוא פחות מתאים לי, כי אני יותר צריך מגה תפריט ומצאתי אחד כזה (ראר מספר 1), יש אפשרות אולי שתוכל להסתכל בקוד ולעזור לי בזה? הסתכלתי באתר בזה, גם ממנו אני מקבל ידע, הוא אתר טוב, אבל הוא לא מספק לי את הידע הספציפי שאני צריך לגבי מה שאני צריך באותו רגע - לתפריט ולקוד שלו, שלא מסתדר לי.
 14. היי, רמת הידע שלי בבניית אתרים היא בסיסית (בקושי) בגלל שלימדו אותי כמעט 10 דקות ואז ישר לימדו אותי דרימוויבר ואמרו לי שכל התוכנה תעשה כבר את כל העבודה של ה - HTML והתכנות , ולכן החלטתי ללמוד HTML ולהגדיל את הידע. החלטתי אם אני כבר לומד אז שלפחות אני אעשה משהו אמיתי תוך כדי למידה ואבנה אתר בשבילי. חשבתי איך אני רוצה ואיך יראה האתר, ולכן בתור התחלה (ובאופן ברור אני מתחיל מלמעלה) תפריט עליון, חיפשתי ברשת משהו שרציתי, שמלמד איך בונים מאפס ומצאתי, ואז גיליתי שבעצם אין לו משהו חשוב - הוא לא רספונסיבי, אז לכן חיפשתי משהו אחר, ומצאתי, אבל הוא רספונסיבי אבל התפריט שלו לא עובד כמו שהתפריט הראשון עובד, אז חשבתי לאחד בין התפריט הראשון לתפריט השני. ניסיתי לאחד בינהם, אבל בגלל שרמת הידע שלי לא גבוהה, אז אני לא מצליח לטפל בזה. אם יש מישהו שיכול לעזור לי, זה בשבילי יהיה עזרה גדולה, תודה מראש . * אני מצרף 2 קבצי ראר : 1. התפריט הראשון שמצאתי ושאיחדתי עם התפריט השני. 2. התפריט השני שמצאתי. בתוך הראר יש תיקיות עם קבצי HTML, CSS , JS. * בכוונה מיספרתי אותם (את הקבצי ראר) כדי שיהיה יותר ברור. 1.rar 2.rar
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close