תוכן KV - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

KV

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  22
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי KV

 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? עד 1500 ש"ח, אני מתכנן לנסוע לארה"ב אז אפשר לקנות בארה"ב 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? כרום, שיחות וידאו, מלל בוורד 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? יהיה נחמד, אוורור טוב 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? אין צורך במקלדת נומרית 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני מתכנן לנסוע לארה"ב אז אפשר לקנות בארה"ב ביותר זול 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? בתקופה הקרובה 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב מאד מצלמה איכותית, בנייה טובה שלא יהיה תקלות תכופות
 2. אני עדיין לא סגור על עצמי... ראיתי את מחשב "תחנת עבודה" של דל בקישור https://adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=41996&zap=1 בלי לדבר על הכרטיס מסך (שכן אני לא משחק משחקי וידאו משמעותיים או גרפיקת D3). האם זה יתאים לצרכי?
 3. עכשיו אמרו לי שזה גדול משמעותית בשבילי מאשר הלנובו...
 4. סליחה שאני משגע אותך... אמרו לי שהדגם של dell שהבאת הוא טוב יותר מהדגם של לנובו שסיכמנו עליו. מבחינת סוללה, ומבחינת מחיר האם יש משהו שלא אמרו לי?
 5. אתה צודק זה לא משנה שהמחשב תוקן אצל היצרן, ויש עדיין 3 שנות אחריות אצל היבואן?
 6. זה נראה יותר טוב ממה שהצעת (1TB ssd) https://ksp.co.il/index.php?uin=90357
 7. מה עם זה? זה מקוטלג תחת מציאון ועודפים https://ksp.co.il/m/uin/90359
 8. עכשיו שאנחנו מדברים על קנייה... יש לך אולי טיפים איך לחסוך כסף? אני יכול להיעזר בזה שאני סטודנט?
 9. אני רואה כי בדגם הזה קיים כל החיבורים השכיחים, כך שאני לא רואה צורך הכרחי להשתמש בתחנת עגינה. בצפייה בסרטוני סקירה ביוטיוב אני רואה טיפים איך לחסוך בסוללה, וכן שקל לשדרג חומרה בעתיד (תקן אותי אם אני טועה). כך שאני חושב להמשיך עם זה מה שלא ברור לי, זה עד כמה הוא רגיש לטלטולים, כי אני הרבה בדרכים (בארץ...)
 10. קצר קצר.... יש לך דגם יותר יקר שיכול להתאים (לא יקר משמעותי)?
 11. כאן https://www.pc365.co.il/product-21703-Lenovo_Legion_Y540_15IRH_PG0_81SY0061IV יש ב4 ורבע אלף האם הוא שונה?
 12. תודה על התגובה שלך אני שם לב לשלוש נקודות המעבד הוא סדרה H, כלומר הסוללה תהיה קצרה בזמן? עד כמה בפעולה מלאה? איך אני יכול לבדוק שהחיבור usb C (היחיד) תומך בית עגינה? בנוסף, האם אני יכול לנטרל את תאורת הלדים הצבעונית? יש לי אפשרות לקנות בחו"ל ולהביא לארץ (עם חבר), השאלה אם יש להם אחריות גלובלית. בנוסף, ציינתי כי הקניה היא בתקופה הקרובה, האם כדי לי לחכות עוד קצת?
 13. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? המירבי 7,500 אלף שקל, מעדיף באזור ה6 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? אופיס (כולל אקסלים גדולים), אדובי (לא D3 או עריכת סרטים כבדים), visio, תיכנות, עריכת סרטים קלה (בסגנון יוטיוב חיתוך פיצול וכדו' לא אפקטים וכדו'), כרום כבד, bluestack, גיימינג קל (כדוגמת Command & Conquer: Generals). 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב, אבל לא מדובר בצורך קיצוני 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, מתקין הכל לבד. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא משנה איפה, העיקר שאפשר לממש את האחריות בישראל בצורה קלה. אזור מגורים ירושלים 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בתקופה הקרובה 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? חיבור טעינה מסוג Type c, שתומך בתחנת עגינה חיבור USB רגיל כניסת סים (אפשר לוותר) 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן, (מבחינת חומרה) 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: פרטים טכניים נוספים (אין משמעות לסדר): כונן SSD (עדיף M.2) ללא כונן תקליטורים פנימי, מצלמת אינטרנט תאורה במקלדת. מקלדת מספרים. wifi ובלוטוס מתקנים אחרונים. עדיפות ל: פיזור חום בצורה חכמה, סוללה גדולה עם טעינה מהירה, משקל נמוך, מהירות סיבובי מעבד, פלסטיקה איכותית וצירי מסך חזקים. לא צריך אבל אשמח גם ל: טביעת אצבע לא מעניין אותי: מחשבי אפל, עיצוב יוקרתי, מסך מגע, מתקפל לצד השני, גימיקים משונים, ועוד דברים שבאים על חשבון חסינות המחשב, וכו'
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר