תוכן בן רפאלי - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

בן רפאלי

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  12
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

הודעות שנפתחו על-ידי בן רפאלי

 1. ציטוט של --- The King ---

  זה לא מה שהתכוונתי. התכוונתי לזה שרוב האנשים שהצביעו לליכוד, לא רצו ממשלה עם 15 מנדטים של חרדים ואת סמוטריץ כשר חינוך. אבל אם היו חוקרים וחושבים קצת לפני שהיו מצביעים, אולי הם לא היו מצביעים ליכוד.

  ואם היו בוחרים גנץ הוא היה מתחנן למפלגות (שכמובן יסחטו אותו) בשביל שישבו איתו בכנסת

  • אהבתי! 1
 2. ציטוט של --- The King ---

  מקווה מאוד שאנשים יבינו מה הולך לקרות פה בעתיד הלא רחוק, (בין היתר סמוטריץ שר החינוך - ימני רדיקלי, שוביניסט והומופוב, 16 מנדטים לחרדים שימשיכו לשתות לכם את הכיס וכמובן ביבי שאין מה להרחיב עליו), ובבחירות הבאות לא יבחרו במפלגה קטנה אלא במפלגה שיכולה באמת להשפיע ולשנות משהו.

  לי זה ניראה עתיד מצויין!

  • אהבתי! 1
 3. ציטוט של --- The King ---

  נתחיל מזה שגנץ יעשה משהו. זה כבר יותר טוב מלא לעשות כלום. אבל לשאלתך קרא את המצע. העיקרון הוא להגדיל את ההיצע ולהקטין את הביקוש. בין היתר לפתח את הפריפריה. חבל שאתחיל להסביר לך מה זה בדיוק אומר כשזה כתוב במצע שלהם.

  העיקרון הזה יעבוד יפה כמו הפרצוף החתיך שלו אני מקווה בשבילך... אני מתיל בכך ספק, ואני לא הולך לקרוא פאקינג 40 עמודים מפוצצים מילים 😜

  ציטוט

  א. אם כבר אז הוא סיכן חיילים שלנו כדי לא להרוג אזרחים, לא מחבלים.

  ב. ביבי היה ראש ממשלה כשזה קרה, בוא לא נשכח את זה.

  ג. אני בטוח שגנץ מעדיף את החיילים שלנו על האזרחים שלהם. אבל אל תיהיה ילד ותבין שבמצבים כאלה אתה לא עושה מה שבא לך.

  א. מה יש להגן על אזרחיים בעזה??? מהם עצמם?

  ב. אמת

  ג. אז למה הוא זקף את זה לזכותו לעניי המצלמות ואמר שהוא גאה בזה?

  ציטוט

  ממש.

  1. לפני שהיה ראש ממשלה הוא אמר שראש ממשלה צריך לכהן 8 שנים וצריך להגביל ל-2 קדנציות, ומה שלא תעשה ב8 שנים כבר לא תעשה. בבקשה:

  https://www.mako.co.il/news-military/politics-q2_2016/Article-1b49d9e4eba9551004.htm

  2. בפרשת הצוללות, אמר בהתחלה שהוא קנה את המניות בחברה כשהיה אדם פרטי, אח"כ אמר שקנה אותם כשהיה באופוזיציה.

  אין לי כוח לחפש אבל אם תרצה אשמח למצוא לך עוד סתירות שלו. לא חסר.

  1. אתה צודק שהוא לא עשה את זה.. ואני לא יודע מה היתי עושה אם הוא כן היה עושה את זה, בטח איזה שמאלני היה מוכר לי את הארץ שהורי מסרו נפשם עליה...

  2. ומה אני יגיד לך גנץ כל מילה שהוא אומר זה מינימום תנ"ך.. חכה חכה אם הוא יעלה לשלטון פתאום החרא יצוף...

  ציטוט

  בוא לא נשכח שאתה מדבר על רמטכ"ל לשבעבר בצה"ל. לא נראה לי שהוא היה מגיע לתפקיד הזה אם הוא היה פחדן או אחד שלא יודע לדבר. הוא גמגם כי הוא דיבר בראיון מארה"ב והדיליי היה גדול. וביג דיל, הבן אדם גימגם פעם אחת אז הוא לא יכול להיות ראש ממשלה. זה מה שחשוב לך? או שחשוב לך איכות ורמת החיים שלך פה? 

  לאיזה תפקיד הוא הגיע? 😂😂 מועמד לרה"מ? חוץ מזה הוא לא היה רמטוכ"ל מי ישמע... גם שבחברה הפרטית שלו יש אין סוף עדויות שהוא חסר מנהיגות ותמיד צריך מעקה להשען עליו (מה שביבי פשוט מושלם בו... גם מרצ יודעים את זה). חוץ מזה למה אתה תוקף?😁  אמרתי שביבי מלאך?? הוא לא שילם לי כסף להגיד את זה 😂😂 יש לו מלא דפקות זה נכון אני לא מכחיש, פשוט אל תביא לי פתרון מתחת לרצפה "גנץ"...

  ציטוט

  אף אחד. מי מבטיח לך שבקצב הזה הבן שלך יקנה פה דירה? (או אתה, לא יודע בן כמה אתה).

  מה אני יגיד לך גנץ מחלק כסף בחינם... בוא נתערב שהמדינה תמשיך לקחת 60% מס על טויוטה קורולה. (אם היה לי ילדים ניראה לך היה לי עצבים לכתוב את זה😜)

  ציטוט

  מי שהאלטרנטיבה האחרת שלו זה ביבי.

  טוב הבנתי שאתה מעדיף רמטכלים דוגמנים על פני פולטיקאים זקנים 😃

  ציטוט

  העבודה, הימין החדש, כולנו, ישראל ביתנו, אולי מרצ, זהות - כל אלה ישבו איתו ואולי עוד מפלגות קטנות אם יעברו את אחוז החסימה. אם הדעות שלהם היו משותפות הם היו מתחברים לרשימה משותפת. אם גנץ יקבל את הרכבת הממשלה כל המפלגות שציינתי יעדיפו להיות איתו בקואליציה מאשר לשבת באופוזיציה.

  אם העבודה ומרצ תיהיה בכנסת אני בוחר דאע"ש וזהו... ימין חדש וישראל ביתנו נורא נורא קשה לי להאמין שהם ישבו איתו... העבודה בטוח! וזה ממש לא מוצא חן בעיני.

  ציטוט

  אמר. אם לא טרחת לקרוא את המצע אז אל תגיד שהוא לא אמר כלום. הכל כתוב, רק לך ותקרא. 

  אם הוא בכלל מאמין במצע שלו למה שלא יגיד אותה?? לא מחשיד?

  ציטוט

  קודם כל ללפיד בניגוד לגנץ יש ניסיון, הוא ישב בכנסת. דבר שני לפיד היה שר אוצר אז איך הוא לא מבין בכלכלה? הוא אולי אמר שהוא לא כלכלן, וזה היה לפני שהיה שר אוצר. דבר שני, הוא יעשה מה שכתוב במצע כחול לבן, אז שוב, תקרא אותו או לפחות את החלקים שמעניינים אותך. דבר אחרון, לפיד לא שונא דתיים, הוא שונא לממן אותם ובצדק לדעתי. הוא רוצה לשלב אותם בחברה, בחינוך, בשוק העבודה ובצבא. ובכך כספי המדינה במקום לממן את "משכורות" החרדים, ייעשו בהם דברים טובים או לחילופין המיסים יירדו.

  ניסיון בלהיות אכזבה (מבחינתי). והוא שונא דתיים בדיוק כמו אבא שלו, אםפ הוא היה רוצה לשנות אותם הוא לא היה רק גוזר עליהם גזרות משום מקום.

  ציטוט

  מקווה שהצלחתי לענות לך לעניין על השאלות שלך. אבל הרוב מסתכם בזה שתקרא את המצע של כחול לבן. החלק שלא מסתכם בזה, מסתכם בזה שהמדינה במצב גרוע מאוד כמעט בכל תחום, וזה לא במגמת שיפור. לכן צריך להחליף את השלטון. זו דעתי.

  הצלחת, לא קיבלתי הכול אבל בהחלט אתה מבין עניין, המדינה במצב גרוע אבל לא כמו שאתה מיצג אותה, אחרי הכול בראמת שאני יכול ללכת לישון בשקט בנושא הבטחוני.. כשהשמאל היה בשלטון אוטובוסים התפוצצו, הערבים מבינים רק כוח, לדעתי השמאל גרוע אבל זו רק דעתי וזה לא אומר שאנחנו אמורים לשנוא אחד את השני, רק צריך לדאוג שהדעה השניה לא תנהל לך את החיים... אז ביבי צריך כוח כי הוא מיצד את (רוב) דעותיי, אפילו שהוא לא מושלם..

   

  עוד משהו לא קשור אבל סתם נקודה למחשבה: אתה אומר שהמדינה במצב חרא מאוד... כך קרה גם בגרמניה לפני מלחמת העולם השניה.. ואז עלה לשלטון גבר חתיך אחד... 

 4. בואו נודה בזה שכל מי שמצביע זהות מסומם מת שרוצה שהמשטרה תצא לו מהווריד 😂😂

   

   

  לא אני לא אתה כולם אותו דבר אני סתם צוחק כל אחד עושה מה הוא רוצה ואף אחד לא ישנה את דעתו.. אני ביבי אתה גנץ וזה עם עם המזרק בצוואר זהות... בסופו של דבר כולנו נמשיך לאכול אותו חרא וכיפכף קטן ב15 שקל...

 5. ציטוט של gilka

  ביבי יכול להיות שר חוץ מצויין....חוץ מזה הוא שקרן ומפלג את העם שהוכיח שוב ושוב שאין לו בעיה למכור את המדינה בתקציבים חסרי פרופורציה לדתיים והתנחלויות על מנת להרכיב ממשלה בראשותו. ולכן החינוך, התחבורה,הדיור,יוקר המחיה ומצב בתי החולים מזעזע עד בלתי נתפס.

  אבל הכי גרוע הוא כישלון מוחלט בביטחון. המצב בעזה שהתדרדר מאז שהוא בשלטון לרמה ביזרית מעבר לכל דמיון שפוי .פשוט לא ניתפס איך עדיין לא נפתחות העיניים לרוב מצביעי הליכוד.

  בנוסף לזה הוא פשוט עריץ בליכוד שמוקף בערמת פודלים מסורסים חסרי עמוד שידרה שמשום מה יש כאלה שמצביעים להם......

  אני אישית חושב שחייבים להחליף אותו כמה שיותר מהר.

  וכל מי שלא בוחר כחול לבן בעצם בעקיפין מצביע ביבי.

  אז לך תרוץ לממשלה ניראה אותך עושה כאן ניו-יורק

 6. ציטוט של הגיימר

  תומך זהות , תכל'ס אני חושב שחצי מכל הבעיות יפתרו אם המדינה תצא לנו מהוורידים , שטויות כמו מחיר למשתכן וזוועת מע"מ אפס , היו חלק מהגישה הכושלת הזו שהמדינה  "תעשה" תוכנית קסם כלשהי במקום פשוט לשחרר קרקעות בכמויות -  ולהחליף את כל הועדות הבניה  שמוסיפות יותר ביורוקרטיה מסריחה ויותר שחיתות ( יותר חוקים - יותר שחיתות , ע"ע אוקראינה והודו ) 

  דברים זזים מהר כשהם נהיים רווחיים ליזם הפרטי שיודע : יותר פרויקטים - יותר כסף , יותר היצע מביקוש = ירידת מחירים

  ולא !  אני לא חושב שגנץ או ביבי ישנו משהו בנושא - כל מפלגת שלטון מחפשת שרידות ומחפשת לא "להתחיל " עם ועדים וקבוצות לחץ ופקידים - תכל'ס מענין אותם שלטון והם יטפלו  בעיקר במדיני בטחוני , בכלכלה ? את זה הם משאירים לאחרים כי אם הציבור בסוף בקלפי חושב על ביטחון - אז למה שיריבו עם קבוצות לחץ וועדים למניהם שלא ישכחו וינקמו ביום הבחירות או בפריימריס ?

  אז קיבלנו את לפיד וכחלון  מפלגות נישה שלא כלכך העזו לתת בראש בלי להתחשב במה יגידו ושתיהם נכשלו , כך שאם מה שיש בכיס זה התכל'ס - 

  לי אין ספק שזהות זה הפתרון - למרות שאם הם יכנסו ויעבדו כמו שצריך  יהפכו אותם למרושעים יותר מביבי כשהיה שר אוצר ב2003

  נכון! רק תן לתקן אותך בבקשה.. לפיד הוא ראש בקיר וחושב שהוא יודע הכול ואיש השעה, לא סובל אותו...

 7. ציטוט של --- The King ---

  אם אתה חיי בישראל בשנים האחרונות, אולי במקרה שמת לב שמחירי הדיור בארץ גבוהים מאיי פעם ורק ממשיכים לעלות, התחבורה הציבורית גרועה, יוקר המחייה בשמיים, הפקקים חמורים ומחמירים, מערכת הבריאות במצב רע, החינוך מהגרועים בעולם כאשר מושקע בו את אחד התקציבים הגבוהים בעולם פר תלמיד, המיסים גבוהים, יש כפייה דתית בחוק, אנחנו המדינה העניה ביותר מבין מדינות ה- OECD, התשתיות על הפנים (סלולר, אינטרנט וכו'..), הפריפריה במצב חרבאנה והפיתוח שם לא מתקדם ואני יכול להמשיך עד מחר אבל נראה לי שהבנת.

  אז למה כן ביבי בעצם? זה שראש הממשלה שלך ביחסי ידידות טובים עם ראשי ממשלה ונשיאים בעולם זה נחמד, וזה שהוא יודע לדבר ולנאום זה גם נחמד, אבל בסדר העדיפויות הדברים האלה לדעתי הרבה פחות חשובים מכל הדברים שציינתי שלא טובים במדינה כרגע.

   

  רוצה עוד סקופ? ביבי טס במטוס פרטי שהוא קנה מכספי המיסים שלך בעלות של 580 מליון שקל, כאשר תקציב סל התרופות שבמצב קטסטרופלי עומד על 460 מליון שקל.

   

  אז אם הוא היה גרוע עד עכשיו, והוא "ניהל" את המדינה ב"משרה מלאה", אני לא רוצה לחשוב בכלל מה יהיה כאשר הוא ינהל את המדינה כשהוא יצטרך לבזבז חלק גדול מהזמן שלו ולהתעסק בכל התיקים שהוא מואשם בהם, ואני לא נכנס בכלל לאם הוא מושחת או לא.

   

  מקווה שעניתי לך על השאלה.

  צודק! רק שגנץ יעשה אותו דבר רק בלי ניסיון ולא יודע לדבר מול יונית לוי...

 8. ציטוט של --- The King ---

  דבר ראשון הוא נראה טוב, אתה לא יכול להגיד שלא.

  סתם :) 

  אני אומר דבר כזה. אם לא גנץ יחליף את ביבי, אף אחד לא יחליף את ביבי. ואם אף אחד לא יחליף את ביבי, הילדים שלי ושלך לא יקנו פה דירה ועוד דברים נוראיים יקרו במדינה. 

  עכשיו, כדי שגנץ יחליף את ביבי, הוא צריך כוח, והרבה כוח (מנדטים), מכיוון שרוב המפלגות כנראה הולכות להמליץ לנשיא על הליכוד להרכבת הממשלה. רק פער גדול של מנדטים לטובת כחול לבן על הליכוד יכול להכריע את עניין הרכבת הממשלה לדעתי.

   

  גנץ יכול להקים ממשלה עם כל המפלגות, מלבד מפלגות ערביות ומפלגות קיצוניות. ביבי לעומת זאת, לא יקים ממשלה עם העבודה ועם מרצ אבל כן ייקח מפלגות ימין קיצוניות. מה שנותן ייתרון "גושי" לגנץ. אתה חושב שאם גנץ יקבל את הרכבת הממשלה לא ילכו איתו מפלגות ימין? אתה טועה. ייתכן לדעתי שהוא יוותר על מרצ כדי להכניס מפלגות ימין ואת העבודה.

  המירוץ פה הוא מי יקבל את הרכבת הממשלה. זה הכל.

  לביבי יש חסרונות זה ברור... אבל לגבי מחירי הדיור, למה ניראה לך שגנץ יעשה יותר טוב, לדעתי (אני ימין ולמי שלא טוב לא אכפת לי), בנושא המדיני / בטחוני, בכנות אני אומר שביבי מספק את הסחורה מאידך באופן כלכלי אתה צודק מאה אחוז שהמצב לא מי ישמע...

  עכשיו לפי ההגיון שלי (הבע דעתך עליו אני ישמח:)) אני לא יתן בשום פנים ואופן (אם היתי יכול) לתת לרמטכ"ל שקורא לעצמו "מהחבר'ה הטובים" בזה שסיכן חילי גולני לטובת מחבלים ימח שמם. עוד משהו שפשוט אין על ביבי זה שהוא היחידי שעומד על שלו ולא זז מעמדתו תמיד! רוצה דוגמא? קבל: הסכם הגרעין עם סוריה, כל העולם כולל אובמה היו בעד, גם השרים בישראל היו בעד! איך לא? אמריקה אמרה! אבל ביבי? לא! לא זע ממקומו עד שקיבל מה שהוא רוצה.

  מי מבטיח לך שגנץ יעמוד על שלו ככה וידבר כמו ביבי עם כל העולם? ניראה לך הוא ישים את הקלפים על השולחן ויעמוד על שלו מול נשיא ארה"ב? אני לא בטוח... אפילו ליונית לוי הוא מגמגם. מי מבטיח לך שביום שנצתרך (ונקווה שלא יגיע לעולם) הוא לא ישים את הזנב בין הרגליים ויעביר את האחריות לאחרים? מי נותן לרמטכ"ל שלא ישב יום אחד בכיסא ממשלתי להיות רה"מ??? מחירי הדיור אמרת? צודק! כבר כתבתי למעלה שאתה צודק! אבל מה קשור גנץ? גנץ אמר מילה על זה יוריד את מחירי הדיור? רגע... על יהודה ושומרון הוא אמר מילה? מה הוא כן אמר חוץ מ"רק לא ביבי"??? אחזור שנית ואכתוב שבאמת שאין לי בעיה אישית עם גנץ, ההפך הוא ניראה אדם ישר מאוד, אני גם מאוד אוהב גנץ אנד רוזס אגב... לגבי הרכבת הממשל, עם מי הוא יקים ממשלה? אתה אמרת עם כולם, תן לי שם של מפלגה!! אל תגיד לי שכולם יסכימו להיות איתו י'מצחיק! ברור שכולם ירצו כי לאף אחד בכלל לא אכפת כלום אלא רק המכיסא, למי בכנסת יש דעות משותפות עם גנץ?? אוקי... עזוב את גנץ... למה פאקינג אף אחד לא מדבר על לפיד!!! אם הוא לוקח אז לפיד רה"מ שנתיים!! מה הוא יעשה?? מחירי דירות? הוא אמר שהוא לא מבין כלום בכלכלה! ודוגרי להגיד לך... אני פוחד, הבנאדם שונא דתיים מבית ומאם! בקיצור, גנץ הוא רמטכ"ל שרוצה להיות ראש ממשלה, אותו דבר כמו אח שרוצה להיות מנתח, רוצה להיות רה"מ? בכיף אחי! לך תהיה שר ותראה איך הדברים מתנהלים, תראה אם בכלל יש לך מה להציע חוץ מאת השם שלך במקום ביבי... כתבת שיש לו יתרון "גושי", צודק! כי כל גוש מרגיש שייך אליו! למה כי הוא לא כאן ולא שם! רוצה שהוא ינהל לך את העתיד? ואללה לי... לא.

  בכיף אחי אתה יכול לשכנע אותי אם תביא משהו באמת שקורה בשטח, משהו חי, לא רמטכ"ל חתיך אששש וגבוה...

  אבל מי אני שיחליט מה יהיה... אני בכלל פיגלין כבר התייבשתי מטלגראס.. (צוחק נשמה :):)).

 9. ציטוט של napoleon45

  היה עדיף דיון של חיזוי ( לא רוצה להשתמש במילה האחרת ) תוצאות הבחירות ...

  גם אם גנץ לוקח במספר מנדטים, עם מי הוא יקים ממשלה? עם הליכוד? לא. עם ימין חדש? לא. עם מפלגה ערבית... יש מצב שאולי.... לא נכנס לאף אחד לדת שלו או לדעות, פשוט מציאות... מה הוא יעשה? לדעתי גם אם הוא לוקח הממשלה שלו תשרוד לכל היותר שנה ואני מגזים.

 10. ציטוט של --- The King ---

  יאלה, אז תצביע כחול לבן. אם יש משהו שגנץ מנסה לעשות יותר מכולם זה להיות ישר, הגון ולהיות אתי.

  אם יש משהו שגנץ מנסה לעשות זה להחליף את ביבי... לא שיש לי בעיה איתו אישית אבל נו באמת... מה הוא כבר עשה? יש לו רקע פוליטי? יש לו אג'נדה בכלל?? אני באמת שיותר מישמח אם תסביר לי מה הקטע? גנץ? מה הוא בכלל? חתיך גבוהה רמטכ"ל וסיימנו?

  • אהבתי! 1
 11. אני רוצה לקנות מסך חדש (שלי ישן אחושילינג). יש לי כמה דסברים שאני לא מוכן להתפשר עליהם, 144הרץ, לא TN, שהחדות תיהיה סבבה (אל תציעו לי FHD ב32 אינץ), רק אם יש: עיצוב מודרני (לא מעוניין לרכוש כדור דיסקו), מותג נורמאלי (לא חברה שאיזה סיני יצר במחסן), מחיר שלא צריך למשכן טחול בשבילו - עד 1.5/6 אלף ש"ח, רצוי מאוד מאוד פחות על הסכום הזה אני מוציא ת'נשמה.... ביחאת דינק תציעו משהו נחמד, אני מעוניין בהכי זול שעומד בקריטריונים האלה לא אכפת לי כמה מאות לפה או לשם, אם יש כמה שעומדים בזה ויש הפרשי איכות משמעותיים אז לא אכפת לי להוסיף, אני חשבתי על זה https://bit.ly/2OGvZnU. מה אתם אומרים? תודה רבה נשמות.

 12. שים דגש על dual channel, אני היתי ממליץ על בשביל המעבד. לגבי הלוח אם, אל תתחרפן, אני היתי שם משהו פשוט כי ממילא אתה לא תעשה עם מחשב כזה, לגבי כרטיס מסך... מה אני יגיד לך, לא מחשב של ... אתה לא תוכל להפיק 144HZ בכל משחק כמו שאתה רוצה... לפחות לא במשחקים חדשים. אני לפחות היתי הולך על משהו מדור הפאסקל, ולא איזה שתראה השתקפויות ב30FPS...

  עד כאן לעניות דעתי, בהצלחה בקניה! ושמע עוד הצעות.

 13. ציטוט של Jabberwock

  https://www.testufo.com/ghosting

   

  אם תסתכל על הבדיקה הזאת, יש שובל שחור או "מריחה" של התמונה אחרי החלליות (נפוץ יותר לפאנלים של VA).

  כלומר, למרות שיש למסך מסוים קצב רענון גבוה, יכול להיות שיש לו אפקט של פיקסלים איטיים.

  חידשת לי משהו! תודה לך!

 14. ציטוט של Ohad Amiti

  ראשית תודה על התגובה. 

  הכונן נדרש על מנת להעלות תוכנות שיש לי על כוננים (בין היתר גם WIN10)

  על איזה מסך היית ממליץ? והאם המסך באמת יגביל את כרטיס המסך?
  או אם לעגל למטה על איזה כרטיס מסך היית הולך?

    

  תודה

  על מסך באמת שאני לא יכול להמליץ לך, בHW יש גדולים וטובים ממני, המסך לא יגביל אותך פשוט חבל על השקעה, ואם לעגל למטה אני היתי הולך על הדור הקודם מה שנכנס בך בתקציב...

  נ.ב. זה באמת לא פונקציה של מציאות או של דילים לא מהעולם הזה... זה די What you pay is what you get.

  בהצלחה!

 15. ציטוט של Jabberwock

  איפה אתה רוצה להכניס את הכונן אופטי? המארז הזה לא מתאים.

  דווקא עדיף שהמסך לא עם קצב רענון גבוה ביגלל שהוא פאנל VA, תהיה פחות מריחה של OVERSHOOT.

  אומנם אולי עדיף מסך TN 144HZ בכל זאת אם אתה משחק במשחקי רשת. מה שיתן לך יתרון.

  תחכים אותי... מזה OVERSHOOT?

 16. לדעתי בסדר גמור, רק שאתה יכול להפיק יותר ממה שיש למסך להציע, לכן ניראה לי עדיף לך או לעגל למעלה ולהשקיע בסמך יותר טוב, או לעגל למטה וללכת על כ"מ פשוט יותר, עוד דבר, ניראה לי שבNEWEGG תמצא את הכ"מ שלך ביותר זול, דבר שלישי ואחרון מי קונה היום כונן אופטי לעזעזל!!

×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר