עבור לתוכן
 • צור חשבון

Elad1409

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  10
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  29יום 14ש' 32דק' 40שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Elad1409

 1. תודה רבה! מצטער שלא ציינתי מראש אבל אני מעדיף מעבד של אינטל. מה עם כונן קשיח (שאינו SSD)?
 2. . מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3500, אפשר לחרוג טיפה 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג קל, ניגון סרטי 4k כבדים, נטפליקס (חשוב שיעבוד ב-4k) 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. אני ארכוש מסך 4kHDR בקרוב. מחכה לדיל טוב באמזון. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? מאוד חשובה 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה בלבד 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא ממש 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
 3. תודה רבה. לסיכומו של עניין: https://www.tms.co.il/49266 הוספתי טיפה אחסון, שיניתי למעבד של אינטל, לוח אם תואם וכרטיס מסך 1050ti/ אפשר להתקדם עם זה לרכישה?
 4. תודה רבה. אני מקווה שהכוונה שגם HDR ייתמך למרות שזה לא רשום שם במפורש. מה אתה מתכוון ב-"סוג הדברים שאתה עלול להתקל איתם בבעיות"? אילו עוד דברים עלולים לגרום בעיות? היית ממליץ לעדכן את המעבד ל-i5 8400 + gtx1050Ti? הייתי מוכן להוסיף 200 שקל כדי לא "להיתקל בבעיות"..
 5. נשמע לי מוזר אבל ממה שאני קורא ברשת המחשב הנ"ל לא יוכל לנגן תכנים של נטפליקס ב-4k hdr בגלל שהוא לא עומד בדרישות הבאות: https://help.netflix.com/en/node/23931 אנא, אשרו שאני טועה.
 6. שיניתי: https://www.tms.co.il/49243 זה כמובן לא יעשה בעיות עם ניגון של שום תוכן (כבד ככל שיהיה..), נכון? דרך אגב, האם יש מסך 4k hdr טוב באיזור 2000 שקל?
 7. תודה רבה. שיניתי: https://www.tms.co.il/49201 לא צריך כונן פנימי גדול, יש לי 10TB דיסקים חיצוניים שאני אחבר למחשב. כל השאר בסדר?
 8. מה אתם אומרים על המפרט הבא: https://www.tms.co.il/49194
 9. שלום לכם, אשמח לקבל ייעוץ למחשב עד 3500 (ניתן לחרוג) 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3500₪ אפשר לחרוג. כמובן שאם אפשר בפחות, עדיף! 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג קל (NBA, FIFA). המחשב ישמש כ"שרת" לאחסון סרטים באיכות גבוהה + ישמש לניגון סרטים באיכות גבוהה (4k HDR full blueray) 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקוליםומסך)?כן 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSDשכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב. 7 מ-10. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?כן Windows 10 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים לא 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? HDMI USB AUX 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
 10. שלום לכולם, אשמח לעזרתכם בהצעה למפרט למחשב נייח + מסך 4K. אפשר להציע מפרט ללא מסך. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? ללא מסך - 3500 שקל עם מסך - 5000 שקל יש אפשרות לחריגה מסוימת 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? השימוש יהיה בעיקר משרדי אבל אני צריך תמיכה בניגון של סרטי 4K HDR. בנוסף, הוא ישמש למשחקים כמו Fifa, NBA 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? מקלדת, עכבר ורמקולים - לא מסך - כן 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב. 7 מתוך 10. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רק ווינדוס 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא איזור ב"ש 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? זמן קרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? SD card 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תודה לכולם
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close