עבור לתוכן
 • צור חשבון

XDman111

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  18
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  82יום 5ש' 34דק' 13שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי XDman111

 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5000 עם חריגה במקרה קיצוני של עד 900 שקל 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה מחקרית, אם אפשרי בתקציב גם כרטיס מסך שמתאים ללמידה עמוקה(אבל לא חייב מאחר ויש לי גם שרת מרחוק בשביל זה. [למי שלא מבין המשמעות היא GPU של Nvidia]). 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא ממש 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע הקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? אין 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? יתרון, לא חובה 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תחשוב שזה יהיה מכשיר קל לא יותר מ2 ק״ג עם עדיפות לכיוון ה1.5 ק״ג. מעדיף לפחות i5 ומסך של לפחות 14.
 2. אז תכלס עדיף לי לקנות את ה Dual Rank כי הוא יותר מהיר , לא ?
 3. הבנתי פשוט הפחד שלי שזה יעשה בעיות כי זה לא אותו סטיק ראם . אז אתה ממליץ על האחד מ Amazon ? והוא יעבוד רגיל בלי בעיות ? אם כן אני כבר אזמין מהלינק שAmazon . אגב המחשב בא עם סטיק אחד של 8GB נכון ? וסלוט שני ריק? ועוד שאלה - יש אתה הסטיק של ה 8GB בשני גרסאות . DUAL RANK או SINGLE RANK יש לך מושג מה זה אומר , ואיזה מהם אני צריך/כדאי לי לקחת?
 4. כן אבל אני מתכוון שלא יהיה בעיה , נראה לי עדיף שיהיה אותו סטיק כמו זה שהמחשב בא איתו לא ? עם איזה סטיק המחשב בא ?
 5. הזמנתי בסוף את ה E480 עם i5 . אתה ממליץ לקנות את הRAM ששלחת בלינק ? והוא מתאים למחשב שלי ? או שנראה לך עדיף משהו אחר ל RAM ?
 6. הכונן של SEAGATE 1TB 2.5" ששלחת זה הכונן שבא עם ה E480 בתוספת תשלום לא ? (אני מתכוון זה שנוסף ל SSD ) אז איזה כונן קשיח / SSD היית מציע לקנות למחשב בנוסף ל SSD הקיים ? אגב המחשב מיועד ללימודים , לא למשחקים . (הנדסת מחשבים)
 7. מתלבט בין 2 דגמים של אותו מחשב , אחד עם i5 , וכרטיס מסך intel graphics 620. אבל אצתרך להוסיף כונן של 1TB . השני עם i7 , וכרטיס מסך RX550 , בא עם כונן נוסף של 1TB . אבל אני מפחד שהוא יתחמם מדי בגלל הכרטיס ויהיה יותר כבד ויבזבז סוללה, לא בטוח בקטע של החימום כי הבנתי שיצא עדכון ל BIOS שמוריד גם ביצועים לכרטיס מסך . הקטע נראה לי הם הערך אותו מחיר אם אני מוסיף כונן 1TB לזה עם ה i5 (בתוספת 400 ש"ח) . REVIEWS זה דגם עם i5 וכרטיס מסך החזק - אין כזה למכירה (RX550 זה שבא עם ה i7 ) https://www.notebookcheck.net/ThinkP...rgy-management זה הדגם למכירה שיש עם i7 ו RX550 : https://laptopmedia.com/review/lenovo-thinkpad-e480-review-thinkpad-quality-on-the-budget/ זה דגם עם i5 וכרטיס מסך חלש (intel graphics שבא עם ה i5) https://www.notebookcheck.net/Lenovo...rgy-management קישור לאתר (איזה מהדגמים עדיף פה ללימודים ?) https://www.pc365.co.il/search.aspx?keyword=E480 הדגם הזה לדוגמה כדאי ? https://www.pc365.co.il/product-16626-Lenovo_ThinkPad_E480_20KN004VIV_ללא_מערכת_הפעלה_יבואן_רשמי_במלאי
 8. 1.מה הכוונה זה גימיק ? יש להם אותו ביצועים ל i7 ו i5 ? לגבי הכרטיס מסך ראיתי שבגלל החום והרעש שמחשב עושה הגבילו את הביצועים שלו , אבל אין אפשרות לקבל עם מעבד i7 בלי הכרטיס מסך RX550 איפשהו ? 2.אני אלמד הנדסת מתחשבים , זה כולל תכנות (סוג של מדעי המחשב) שבעיקר בגלל זה רציתי מחשב שיחזיק , פיזיקה, הנדסת חשמל , מתמטיקה . אם להגיד את האמת אני לא יודע בדיוק אילו תוכנות אני אשתמש , אבל חבר אמר לי שכדאי לקחת יותר מ 8GB נגיד 12/16GB , הוא אמר לי שהוא מתכנת באנדרואיד סטודיו ANDROID STUDIO ושזה דורש מינימום 8GB RAM , ואם יהיה לי 8 זה יעבוד לאט יותר , לכן רציתי יותר מ 8. 3. השאלה אם זה אותו אחראיות בPC365 רשום " באתר הלקוח ע"י IBM " תכלס אין לי מושג אם זה אותו דבר .
 9. 1. היעוד של המחשב הוא ללימודים , לא למשחקים . פשוט חשבתי אולי i7 יעזור לביצועים , אבל אם זה לא משהו חשוב , ולפי מה שאתה אומר הבנתי שהכרטיס מסך RX550 שבא עם הדגם של ה i7 יגרום לבעיות חום , אז עדיף ללכת על הדגם של ה i5 עם intel graphics נכון ? 2. כמה זיכרון אתה אומר צריך ללימודים ? (ללכת על 12/16 GB RAM , ומבחינת נפח כונן HDD SSD) 3. מהדגמים הבאים מה היית לוקח ? לחץ כאן לדגמים (אגב אני מתכנן לחסוך ולקנות בלי מערכת הפעלה , ואז אני אתקין ואקנה רישיון מEbay ב20-30 שקלים) (יש עוד פה אבל נראה לי מה ששמתי למעלה כבר טוב לבחור ממנו לא ?) *אגב הדגם בסיס שבא עם 8GB RAM בא עם STICK אחד של 8GB , או 2 של 4GB ? (ככה אני אדע אם שווה להזמין מאיבי או לקנות בחנות נראה לי)
 10. ואיך הדגם הזה של E480 ? (שווה לקנות? ואת המערכת הפעלה אני אקנה ב 20 שקל בEBAY ) https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=982303 אגב לפי האתר של LENOVO ראיתי שהוא מחזיק 13 שעות סוללה (לפי מבחן של MOBILEMARK 2014) שזה טוב !
 11. נראה טוב , השאלה אצל ה E480 איך הסוללה והמסך גם . ראיתי REVIEW של E480 פה https://youtu.be/vSEKEXfUedA והבחור אמר שהסוללה החזיקה לו 2 שעות שעות ו 48 דקות או מקסימום 5 שעות ב "REAL WORLD USE" שלא נשמע לי כזה הרבה. וגם אמר על המסך שהוא ממש לא טוב אז די הדאיג אותי . בנוסף הוא אמר שהמחשב איטי , אבל הוא השתמש בדגם של המחשב עם HDD ולא SSD , אז אולי בגלל זה. (אז האיטיות אני מניח לא תהיה ב SSD)
 12. שאלתי לגבי זה בגלל סקרנות , פשוט עניין אותי לדעת למה זה ככה. אגב לא ציינתי המחשב של ה 13" בא עם WIN 10 PRO מותקן, ומקלדת מוארת (לא יודע אם זה חשוב..) ועוד משהו שגיליתי שכנראה אצתרך זה יותר מ 8GB RAM , (לדוגמא לתוכנה כמו ANDROID STUDIO שדורשת מינימום 8GB RAM , אני רוצה שירוץ חלק) האם יש אפשרות להוסיף למחשבים האלה עוד RAM , מה היית ממליצים לקנות ? או ללכת בכלל על משהו אחר ?
 13. ברור שלא כל בורג ובורג , אני מדבר מבחינת מפרט, הכל זהה, רק הגודל מסך שונה.. ואתה טוען שזה עם המסך הגדול יותר הוא זול יותר בגלל שהוא שוקל יותר , זה מה שהבנתי.
 14. להבין נכון זה לא הבעיה , ב ZAP היה רשום LED ובאתר הראשון היה רשום IPS אז זה כנראה טעות פשוט. ולא ענית לי על השאלה השנייה "אתה אומר שבעצם שני המחשבים האלה אותו דבר בדיוק? רק שהדגם שאתה הבאת הוא 14", והוא עולה פחות בגלל שהוא שקול יותר ?"
 15. אתה מתכוון שבאינטרנט המידע על המחשבים הניידים לא מדוייק ? (כמו ה LED ו ה IPS ) ואתה אומר שבעצם שני המחשבים האלה אותו דבר בדיוק? רק שהדגם שאתה הבאת הוא 14", והוא עולה פחות בגלל שהוא שקול יותר ? עדיין נשמע לי מוזר , אבל תגיד לי אם הבנתי נכון
 16. אז מה ההגיון שזה עם המסך הגדול יותר עולה פחות ? אגב הסתכלתי על ZAP שם היה רשום LED מוזר שרשום בשניהם דברים שונים תראה בקישור פה https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=982301
 17. הי , דבר ראשון , תודה רבה על זה שאתה מגיב ועוזר לי בדקתי ב ZAP על המחשב שהבאת לי והשוואתי למה שאבא שלי הציע , תכלס יש להם אותו מפרט , אבל ההבדל הוא במסך שלך הוא IPS וזה שאני רשמתי הוא LED לפי מה שרשום , אבל LED לא תכלס נחשב יותר טוב ? דבר נוסף החיבורים במחשבים שונים ( ה IO ) כי בזה שהצעת אין USB C. (שזה תכלס פחות קריטי לי , למרות שלא יודע אם בעתיד זה יהיה קריטי, אבל מניח שעדיף שיהיה . האם יש מחשב נגיד כמו זה שאבא שלי הציע עם מסך בגודל 14-15 אינצ ? ואיך סדרת ה THINKPAD בכללי ללימודים מומלצת ונוכה לשימוש ?
 18. תקציב: עד 4,000 האם יש אפשרות לחריגה? אם כן, בכמה: רצוי שלא , לא נראה לי הכרחי. אלא אם זה ממש משהו מזערי. האם לנצל את כל התקציב או לחסוך?: אם אפשר לחסוך . מהם השימושים במחשב? (לסמן באדום) עבודה משרדית| גיימינג כבד או קל| עריכה גראפית |עריכת אודיו |עריכת וידאו | HTPC | אחר (נא לפרט): בעיקרון המחשב ישמש ללימודי הנדסת מחשבים וחשמל, כולל תכנות גם...ולסרטונים (הרצאות, יוטיוב, אולי גם סדרות סרטים ונטפליקס , אבל הכי חשוב זה ללימודים תכלס). האם דרושה מערכת הפעלה חוקית כחלק מין המחשב?: ווינדוס 10 נראה לי.. מתי מתוכננת הרכישה: בזמן הקרוב , שבועות הקרובים (פחות מחודש כנראה) האם קיימת העדפה לרכישת המחשב מחנות מסויימת: כרגע לא אם לא, נוכל להתאים לך חנות לפי איזור מגורים. עיר מגורים: חדרה האם באפשרותך לבצע הזמנה מחנות רחוקה באמצעות משלוח: עדיף שלא , אלא אם ממש כדאי.. דבר נוסף שרציתי לשאול , יש לי אפשרות לרכוש את המחשב הנייד Lenovo ThinkPad L380 20M50013IV ב 3550 ש"ח , האם זה כדאי ? חיפשתי באינטרנט לראות מה המפרט שלו , זה המפרט (זה סתם דף) http://www.espir.co.il/pl_product~20M50013IV~31~175.htm
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close