עבור לתוכן
 • צור חשבון

Strong

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  131
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  25יום 4ש' 19דק' 49שנ'

דירוג

9 ניטרלי

אודות Strong

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אחד הביקורות הטובות שראיתי וגם אחד הענייניות במיוחד בסיכום! ;) כדאי שתעשה ביקורות גם על מעבדי AMD ותנסה למצוא את הדגם אופטימלי בהרבה פרמטרים שעליו תמליץ :)
 2. Ray Tracing זה לא המצאה של nVidia וגם לא של המתחרה אדומה, הכחולה או הצהובה, זה בכלל נושא בגרפיקה ממוחשבת במדעי המחשב...
 3. אתר HWZONE כדרך אתרי כתבות גדולים לא נוהג לתת מקור לכתבות שלו, כנראה שאתה חדש פה
 4. אל תשכח לחשוב על האפשרות לשמור את המעבד בקופסא שלו ולהניח אותו בתצוגת אספנות ;) ואולי לקנות עוד כמה בשביל למכור עוד עשר שנים ויותר חחחחחחח
 5. חחחחחחחח זה פריט מיוחד שהגבת באחת הכתבות שתשמח לשים את ידיך על המעבד המיוחד הזה ;)
 6. כדאי שתצלמו את המעבד עם רקע כלשהו שמוכיח שהמעבד הגיע לידיים שלכם, למשל סמל של HWZONE על הקיר ;)
 7. לא יהיה גם לא בדור הבא וגם לא בדור שלאחריו, בדור הנוכחי אין צוואר בקבוק גם ב-PCIe 2.0
 8. זה נותן יתרון בעיקר בתזמון תהליכים, כי במחשבים יש הרבה תהליכים וכל ליבה יכולה להריץ רק תהליך בודד באותו זמן, ואז במערכת הפעלה יש מתזמן תהליכים שמוציא את התהליך הקודם מהמעבד ומביא את תהליך הבא ולכן צריך לשמור את מצב המעבד של תהליך הקודם ולטעון את מצב המעבד של תהליך הבא (זה כולל למשל את תוכן האוגרים וכדומה), את המידע הזה הוא שומר בזכרון וזה יחסית לוקח זמן, ולכן יש מעבדים שמכילים כמה עותקים של מצב המעבד במעבד עצמו, למשל במעבדי אינטל עם HT יש לכל ליבה זוג של מערכי אוגרים שאחד מהם פעיל באותו זמן, כאשר עוברים בין זוג תהליכים, ניתן פשוט להחליף בין שני מערכי אוגרים שזה מהיר הרבה יותר מאשר העתקה מזכרון. מקווה שהמידע יהיה מספיק ברור, אם זה לא מובן מספיק, מוזמנים לשאול! ;)
 9. זהו צעד מבורך בהחלט, אך כמובן שכל מי שעדיין עם PCIe 3.0 יכול להישאר רגוע גם בשנים הבאות, פשוט מקדימים מראש ולא מחכים שיהיה צוואר בקבוק ;)
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close