עבור לתוכן
 • צור חשבון

roeibar77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  155
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  80יום 17ש' 2דק' 28שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות roeibar77

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. זה יהיה עבודה קשה להעביר אליו כבל החוצה, אבל יש מצב שנעשה את זה. מה זה אומר להשתמש בראוטר כ client? זה מסובך, זה הגדרה כלשהי? יש לנו ראוטר ומודם במכשיר אחד של סלקום, המכשיר הלבן.
 2. יש ב TV Wi-Fi מובנה אבל הוא לא חזק מספיק כנראה ולא קולט את האינטרנט טוב, כי ה TV בחוץ. האם אוכל לקנות ולחבר לו ל usb Wi-Fi חזק עם אנטנה שישפר לו את איכות הטווח והקליטה?
 3. סליחה עם הבורות. מה זה שרשור טלפון?
 4. במשטח הרגיל הסורק עובד מצוין. בסורק מעליו לא עובד ומקבל שגיאה. איפה הבעיה? יש אפשרות שהבעיה עם בדרייבר/בתוכנה או בוודאות הבעיה היא פיזית בסורק העליון? זאת מדפסת ALL IN ONE של חברת HP
 5. לאיזה מבין השניים אני צריך לחבר את הכבל כדי לשלוח ולקבל פקס, ומה אומר הכניסה השניה. תודה.
 6. פרמטתי את המחשב ואני צריך שיהיה לי את האופציה ב PAD איפה שמזיזים את העכבר לאפשרות לזום IN ו OUT בדפדפן האיטנרנט, יש גם אופציה שהייתי מזיז את האצבעות ב PAD והדף היה עולה למעלה ולמטה. הורדתי את הדריבר Toshiba System Driver ואת Toshiba Function Key וזה עדין לא מצליח. יש למישהו רעיון מה עוד יכול להיות הדריבר שיהיה קשור לזה? תודה מראש.
 7. האם שחזור תמונות מתוך המכשיר הנייד בטוח או יכול להרוס את המכשיר? אני מתכנן להשתמש בתוכנה R-Studio Network Edition לשחזר את הקבצים. השתמשתי בתוכנה הרבה פעמים להציל חומר הארד דיסקים, מבלי שהייתה שום בעיה.
 8. צריך להתקין דרייבר למסך Samsung חדש או שאין צורך? קניתי מסך סמדונג 24 אינטצ למחשב, האם צריך להתקין את הדריבר לווינדוס 10 או שהווינדוס כבר ידע לזהות אותו?
 9. הצ'ופצ'יק הקטן של הכרטיס SD Card שנועל או משחרר אותו נפל לי, יש תחליף לזה?
 10. פעם בכמה זמן מומלץ לעשות Cleaning למדפסת Brother?
 11. הם קבצי JPG. אני מוריד בדרך שהראתי למעלה ואז כל התמונות יורדות לי למסמך PDF אחד.
 12. יש לינק שאני מקבל למייל אם המון קבצים שאני צריך להוריד כקבצי PDF. האופציה היחידה שאני מודע אליה כרגע היא זאת בתמונה: ללחוץ על הדפס > שיהיה מסומן למעלה על Print to PDF > הדפס > שמירה בשם. האם ישנה אופציה יותר מהירה/נוחה? אולי אפליקצית הרחבה בגוגל כרום....