רקיע - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

רקיע

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  85
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של רקיע

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

0

דירוג

 1. אני מחפש מודם הכי זול שיש בתנאי שתומך במהירות מאה מגה בתשתית של בזק אין לי צורך בWIFI למישהו יש לינק או דגם ?
 2. אני צריך לקנות מודם או ראוטר (הקופסא שמתחברת בין הקיר למחשב) הכי זול שיש מצידי אפילו בלי אנטנות רק קווי (חוטי) מה אני צריך לרשום באתרים אליאקספרס אייבי וכו ?
 3. אני צריך לקנות ראוטר הכי זול מצידי אפילו בלי וויפי שתומך מאהmbps רק שאני לא יודע מה לרשום בחיפוש באליאקספרס/איביי וכו.. מישהו יכול לשים כאן לינק לדגם הכי זול ?
 4. יש לי ווינדוס 10 ותמיד היו לי כ 3 תאריכי שחזור מערכת לאחרונה אין לי שום תאריך שחזור מערכת ומה שעוד יותר מוזר ליד המילים שחזור מערכת כפתאום תוב לי "ווינדוס 7" שזאת מערכת הפעלה הקודמת שהייתה מיזמן מה זה אומר כל הדברים האלה ?
 5. היי תמיד היו לי כ 3 תאיריכי שחזור מערכת שיכולתי לעבור אליהם לפני מספר ימים נעלמו לי כל תאריכי השיחזור ונוסף בסוגרים המילה וינדוס 7 למרות שהמחשב שלי עובד על וינדוס 10 מעל שנה למה נעלמו לי תאריכי השחזור מערכת ?
 6. יש לי דיסק חוקי של וינדוס 7 שקניתי לפני כמה שנים ב KSP אני רוצה להתקין במחשב חומרה חדשה מסוג SSD (במקום ה HDDׂׂ ׂ) ואז להתקין עליו וינדוס 7חוקי בעזרת הדיסק ואז לשדרג אותו לוינדוס 10 מהאתר של מיקרופספוט זה יעבוד ? נ.ב יש לי מספר מזהה מוצר של ווינדוס 10 שפועל כרגע ויש לי גם מספר רשיון של ווינדוס 7 שקבלתי עם הדיסק
 7. אני לא רוצה להוסיף אותו בתוך המחשב ביחד עם הישן אני רוצה להוציא את ה HDD הישן ולהכניס SSD !!! הדגמים האלה מתאימים להיות בתוך או המחשב או מיחוצה לו ?
 8. רגע שאני אבין אני רוצה לקנות SSD בשביל לשים אותו בתוך המחשב הנייד שלי במקום ה HDD הדגמים שרשמתי למעלה מתאימים או לא ?
 9. ההתקנה הנקיה על ה USB תוריד לי גם את הדרייברים הקיימים של כרטיס רשת וכוליי ? או כשאעבור ל SSD החדש אצטרך חפש את כל הדרייברים ברשת ?
 10. מה הכוונה בסייסים ? עדיף משהו יותר מתקדם ?
 11. הא הבנתי הם מתכוונים שהם יותר מהירים מהכוננים הישנים HDD ? ומבין השניים שרשמתי איזה יותר מהיר ?
 12. בתוך האתר של KSP במפרט של קינגסטון כתוב שהם יותר מהירים פי 10 יותר מכל כונן קשיח במהירות 7200RPM זה באמת ככה ?
 13. Transcend SSD230S TS128GSSD230S SSD SATA III או ? Kingston A400 SA400S37/120G 120GB SSD SATA III
 14. להתקין מאפס זה יחסיר לי משהו מהמערכת הפעלה לא ? אז עדיף להמשיך עם המידע הקיים אז מה אני צריך לעשות דבר ראשון ?
×
 • צור חדש...