רקיע - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

רקיע

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  78
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

0 ניטרלי

אודות רקיע

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני לא רוצה להוסיף אותו בתוך המחשב ביחד עם הישן אני רוצה להוציא את ה HDD הישן ולהכניס SSD !!! הדגמים האלה מתאימים להיות בתוך או המחשב או מיחוצה לו ?
 2. רגע שאני אבין אני רוצה לקנות SSD בשביל לשים אותו בתוך המחשב הנייד שלי במקום ה HDD הדגמים שרשמתי למעלה מתאימים או לא ?
 3. יש מישהו שיכול להנחות אותי בשיחת VOICE שיפנה בפרטי ואמסור לו סקייפ או פייס או האגאווט או פון יש מישהו כזה ? שיכתוב לי בפרטי
 4. מה הכוונה בסייסים ? עדיף משהו יותר מתקדם ?
 5. הא הבנתי הם מתכוונים שהם יותר מהירים מהכוננים הישנים HDD ? ומבין השניים שרשמתי איזה יותר מהיר ?
 6. בתוך האתר של KSP במפרט של קינגסטון כתוב שהם יותר מהירים פי 10 יותר מכל כונן קשיח במהירות 7200RPM זה באמת ככה ?
 7. Transcend SSD230S TS128GSSD230S SSD SATA III או ? Kingston A400 SA400S37/120G 120GB SSD SATA III
 8. להתקין מאפס זה יחסיר לי משהו מהמערכת הפעלה לא ? אז עדיף להמשיך עם המידע הקיים אז מה אני צריך לעשות דבר ראשון ?
 9. לא הבנתי מה זה התקנה נקייה ולא הבנתי מה זה שכפול ולא הבנתי מה כתב זה מה שמעליך אז אני אסביר שוב בדיוק בשנת 2013 קניתי מחשב נייד בKSP עם מערכת הפעלה חוקית של WINDOS 7 בשנת 2019ׁ (כן נזכרתי מאוחר) עשיתי למערכת הפעלה הנ"ל שידרוג חוקי דרך האתר של מיקרופוסט כלומר נכון להיום יש לי מערכת הפעלה חוקית של WINDOWS 10 אני רוצה להוציא את ה HDD שנמצא בתוך המחשב שלי ולהתקין SSD חדש לפני שאני מוציא את ה HDD הישן האם אני צריך לצרוב את מערכת ההפעלה על דיסק ? ואם כן איך עושים את זה ?
 10. שאני אבין אז דבר ראשון להעביר את הווינדוס 10 מהמחשב לדיסקאון קי ?
 11. איך אני אתקין ווינדוס 10 נקי על ה SSD החדש ? הרי כשאני אוציא את הHDD הישן ואכניס את הSSD החדש הוא יהיה ריק ולא יהיה עליו מערכת הפעלה ולכן לא אוכל להתחבר לאינטרנט
 12. כרגע מותקנת ווינדוס 10 חוקית (היא שודרגה מוינדוס 7 חוקי)
 13. אני רוצה להתקין הארדיסק SSD חדש במחשב ישן שלי יש לי דיסק מקורי של מערכת הפעלה חוקית של וינדוס 7 לאחר שאתקין את ההארדיסק החדש אני אוכל להתקין עליו את ווינדוס 7 ואז לשדרג אותו ל 10 ? ( או איך עושים את זה?)
 14. כתוב שם גרסה חינמית ל 30 יום אני מדבר על קובץ שהייתי מוריד למחשב ורק שהייתי מפעיל הוא הוא מתעדכן במודולים שלו וסורק את המחשב
 15. הייתה גרסה חינמית לתוכנה הנ"ל שהייתי מפעיל אותה ידנית! מבכל פעם שרציתי לסרוק את המחשב תוכנה שלא רצה ברקע אלא הייתי צריך להפעיל אותה ידנית (אני לא מתכוון לגרסה החינמית ל 30 יום ) היא הייתה חינמית במשך שנים מישהו יודע לאן היא נעלמה ?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר