תוכן Dolmiti - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Dolmiti

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  61
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Dolmiti

 1. אוקיי. אז כדי להבין את דבריך, זה אומר שהקוד להלן כן יעבוד וידפיס דן? [כי אני מקבל שגיאה Segmentation fault על השורה של דן) void f(char *p) { strcpy(p,"Dan"); } void main() { char *myName="david"; f(myName); printf("%s", myName); }
 2. זה כן עובד ומקצץ לתו האחרון void main() { char f[]="abc"; strcpy(f,f+2); printf("%s", f); }
 3. #include <stdio.h> #include <string.h> void f(char *p) { strcpy(p,p+2); } void main() { char *myName="david"; f(myName); printf("%s", myName); } האם הפונקציה תעבוד ותקצץ את המחרוזת? אם p עובר by value אז הפונקציה אמורה לקצץ את המחרוזת המקורית?
 4. תודה רבה על המענה! (זה לא מחשב ללימודים)
 5. שלום אני שוקל לרכוש מחשב נייד עם רזולוציה נמוכה 1366*768 HD למעשה אצפה בו בסרטים דרך הטלויזיה החכמה שלי ולא אשתמש במסך של המחשב הנייד האם מסך הלפטופ יפגע באיכות הסרט שיוקרן על הטלויזיה הגדולה?
 6. הנדסת חשמל. אינני יודע איזה תוכנות אדרש להשתמש. מאמין ש CAD, אבל צריך את המחשב בהקדם
 7. שלום, אשמח לקבל עזרה לגבי קניית מחשב נייד למטרות ספציפיות הנ"ל: 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3000שח או 920דולר (מאמזון. לפני משלוח ומיסים). ללא חריגה 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? ללימודי הנדסת חשמל. תוכנה לדוגמא:CAD 3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? אין צורך לכל הציוד ההקפי 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא ככ חשוב 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? עדיף מסך 15.6'' 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? WINDOWS 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. רצוי אמזון ארה"ב 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)? בקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג? לא 11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר) לא הערות נוספות: רצוי מאוד כונן SSD, 500 GB ומעלה תודה רבה!!
 8. מחפש מחשב נייד לתיכנות דוט נט פייתון גאווה תקציב 7000 אפשר לחרוג באלף רצוי בחנות ישראלית אך אפשר גם אמזון תודה
×
 • צור חדש...