עבור לתוכן
 • צור חשבון

Wiseben

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  15יום 55דק' 57שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Wiseben

 1. תודה רבה לעוזרים 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב המירבי הוא 7000. חריגה של עד 500 ש"ח 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים, אפילו עם מסך של 4K 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא לצערי 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב ככ 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן, מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא משנה לי, איפה שהכי זול 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא תודה 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? אין לי מושג בעניין הזה. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין לי מסך FREESYNC אבל מתכוון לקנות בעתיד.
 2. התקציב הוא 7 וחצי. מסך עם FREESYNC אקנה תוך חודשיים שלוש. תתודה רבה על העזרה
 3. 1. משחקים שיצאו בשנתיים הקרובות ויעשו אוברקיל למשחקי בליזארד וכו... מסך כזה אין כרגע, אבל כנראה יהיה בעתיד האם תוכל לבנות מפרט שיעבוד לדעתך?
 4. אהלן חבריים קיבלתי את המפרט הנל https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=164705&fbclid=IwAR0_YZdm8d1eUHXfpT5szX0TBFQVu1ohWvEmHLEcF8OhLCPKwubloZh1qOk מה אתם אומרים? תודה
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close