תוכן oplemen - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

oplemen

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי oplemen

 1. אהלן אז המצב הוא כזה, הכל היה טוב ויפה, רציתי להדפיס משהו, הדלקתי את המדפסת, פתאום נפל האינטרנט, אמרתי מקרה (דא זה קרה כמה פעמים, אבל לא ייחסתי לזה חשיבות) בכל מקרה, מאז עד עכשיו היו פינגים גבוהים, החלטתי לבדוק באמת אם זאת הסיבה. ניתקתי את המדפסת, בום האינטרנט חזר להיות רגיל. מה? אין לי מושג אני מחובר לבזק, ומשתשמ בנתב B שלהם (כןכן יודע שהוא חרא), בכל מקרה, המדפסת מחוברת אליו ישירות ויש לה כתובת איפי סטטית. ממה זה יכול להיגרם?
 2. גם מקבלים מענקים מהמדינה, וגם אונסים אותנו ב900 שקל התקנה! איזו חוצפה!
 3. פסיבי, כי מעניין אותי רק בשעות מסויימות. לדוגמא אני מפעיל אותו משעה 1 בלילה עד 6 בבוקר, ואם בזמן הזה הוא מזהה תנועה, הוא מתחיל לצלם, להליט, ולשלוח לי התראה. הפרויקט יהיה מחובר לחשמל. לגבי איך הפעמון יהיה מחובר, זה אני עדיין לא יודע, אבל קווי זה לא סיפור כזה מסובך. רספרי נשמע מעניין, יש לך דוגמאות שאתה מכיר?
 4. שלום, אשמח לעזרה בפרויקט שחשבתי עליו. אני רוצה לבנות לבית שלי, מכשיר שכולל בתוכו, מצלמה וחיישן תנועה פסיבי. חשבתי על הדבר הבא קניית בקר ארדואינו\רספברי פיי אליו לחבר את החיישן תנועה, ברגע שהחיישן מזהה תנועה (ע"י חום או תזוזה), הוא שולח סיגנל לבקר, והוא בתורו מפעיל את המצלמה ומתחיל להקליט.(בעתיד לכתוב אפליקציה ולשלוח אליה את התמונה, אולי) באותו זמן גם נשלחת הודעה לפעמון שנמצא באיזור כלשהוא בבית. יש לי ידע בשפות תכנות, כולל בארדואינו. אשמח לדעת אם אתם מכירים מדריכים טובים בנושא, או בכללי, כיצד לדעת איזה רכיבים יעבדו עם הבקרים וכו', אני לא רוצה להתמודד עם בעיות תאימות. תודה על העזרה.
 5. אני עם הנתב המטופש שלהם, זה חלק ממה שניסיתי לעשות על מנת לפתור את הבעיה אמרתי אולי יש בעיה עם הנתב שלי. אז אם אני רוצה להיכנס להגדרות אני צריך לנתק את הDSL , ואז לא תהיה לי אפשרות בכלל לראות את ההפרעות האלה. יש רעיון אחר?
 6. אהלן אז יש לי כבר זמן ממושך תקלה באינטרנט, בגדול פינגים גרועים, נפילות מוזרות, אי יציבות ועוד. עשיתי *כל* פתרון אפשרי מהצד שלי, ונזק עשו גם כל "פתרון" מהצד שלהם, וכרגע אני די בטוח שהבעיה נמצאת בכבל שמגיע מהארון תקשורת של בזק עד לראוטר שלי. בגדול זה הולך ככה. יש את הראוטר שממוקמם באחד החדרים בבית, ומסיבות היסטוריות אין אפשרות כרגע להזיז אותו משם. הכבל אינטרנט מגיע מהארון חשמל אליו. משם אני לא בטוח איך זה הולך, אבל אם אני לא טועה יש ארון תקשורת של בזק מחוץ לבית, ומהארון שם זה מגיע לארון חשמל שלי, ואז משם זה הולך לארון מרכזי שנמצא 50 מטרים ממני. ואם זה לא הולך ככה, אז זה מהארון שלי מגיע לארון המרכזי. בגדול הבעיה לפי דעתי נמצאת בתשתית באחד המקומות האלה. איך אני יכול לעלות עליה\מי אמור לטפל בדבר הזה? אשמח לעזרה, תודה.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר