עבור לתוכן
 • צור חשבון

RoiTr

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  79
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  84יום 2ש' 20דק' 12שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי RoiTr

 1. שכחתם לציין את החברה הישראלית שלפני איזה שנתיים (או 3?) הציגה טכנולוגיה לטעינה של סוללה ב-30 שניות. הם הדגימו את המוצר (בטח אפילו כאן הייתה כתבה עליו) ואמרו שהוא כבר עובד ונמצא בשלבים סופיים. הייתי ממש שמח כשקראתי את זה אז... באסה שכל הטכנולוגיות המדהימות פתאום נעלמות.
 2. מה הרעיון בכל כך הרבה דגמים כביכול שונים, אבל אם מפרט כמעט זהה?
 3. הכל תלוי בצרכים של המשתמש. אם מחשב נייד מספיק להרבה מאוד אנשים, נגיע גם לשלב שכח העיבוד של סמאטפון יספיק לרוב האנשים.
 4. לדעתי אין סיבה שזה יקרה. הסיבה שזה כך בסלולר היא על מנת לחסוך בחשמל. אחרת כל הליבות היו מהסוג החזק ביותר, וכמובן שב-PC אין מגבלה של חשמל..
 5. לאיזה קהל יעד אפשר למכור מכשיר כזה במחיר של 2300 ש"ח? הוא נמצא ממש באמצע, ובמרחק של כ-400 ש"ח ממכשיר הדגל הנוכחי, ה- S9 plus, שניתן לקנות ב-2700 ש"ח, ועולה כ-400 ש"ח יותר ממכשיר הדגל של השנה שעברה, ה-S8 plus, שעדיין חזק ממנו בהרבה.
 6. עלות הייצור של Galaxy S9 plus למשל היא $379 ככה שמה שכתבת קצת לא ריאלי... הנה פירוט עלויות שלו לשל עוד כמה: https://ksassets.timeincuk.net/wp/uploads/sites/54/2018/03/Screen-Shot-2018-03-19-at-12.35.25-768x625.png
 7. מטעין אתו את הרב קו, מניח את המכשיר על המפסת בעבודה (שיש לה NFC) כדי להדפיס משהו.. לא הרבה אבל נוח.
 8. המכשירים של מייזו לא רעים בכלל. הבעיה היא שיש באגים במערכת ההפעלה. מי שיש לו סבלנות מדי פעם לחפור בפורומים כדי להבין למה משהו הפסיק לעבוד, זה בהחלט מכשיר שאפשר לשקול. (שבוע שעבר למשל הפסיקו לעבוד כל שירותי גוגל להמון משתמשים).
 9. שוק הטאבלטים די מת. לדעתי הם חייבים למכור את המכשיר הזה בלא יותר מ-350-400 דולר או שרק מעטים מאוד יקנו.
 10. 4 שעות זה ממש לא מספיק.. אם לוקחים בחשבון שה-4 שעות האלו נבדקו ב"תנאי מעבדה".
 11. בינתיים מופיע בזאפ הדגם עם מסך ה-FHD, שזה יותר ממספיק עבור.. נראה לי כולם בעצם, במחיר של כ-7000 ש"ח. כל שאר המפרש נראה זהה.
 12. למה אתה חושב שזה מולחם מבפנים ואין משחה תרמית? (ומה מולחם מבפנים)?
 13. נראה מעולה! חבל שאין חיבור אוזניות ושזה לא מסך OLED.. וכמובן זה נראה מגוחך בוידאו שהוא לוחץ כל כך חזק על הצדדים כדי לפתוח את הדפדפן... טלפון לא אמור להיות אימון כושר לידיים..
 14. אבל תתייחס לכך שהוא עשה השוואה לגבי תוכן הביקורות השליליות...
 15. אתה בטוח? אז למה חברות מתאמצות כל כך לפתח טכנולוגיות הטענה מהירה? אם אתה אומר שפשוט צריך זרם יותר גבוה, והסוללה טטען מבלי לגרום לה נזק? אתה מתכוון שחייבים גם להעלות את הקיבולת כדי שלא ייגרם נזק?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close