עבור לתוכן
 • צור חשבון

sub100

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  47
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  190יום 23ש' 50דק' 51שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות sub100

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. https://support.google.com/chrome/answer/95669?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=iw
 2. יש לי כמה תוכנות אנטיוירוס שהתקנתי לאחרונה, ע"פ המלצת איזה אתר(שהביא לי אחד המשתמשים פה, בפורום הזה אנטיוירוס zemana hitman אתה אומר שזה התוכנות האלו יצרו את התיקיות? אין לי מה לחשוש?
 3. עכשיו אני שם לב לעוד דברים מוזרים במחשב: בכונן c תחת users יש תיקיות חדשות עם שמות מוזרים: Aj3cn Akdtmtcp zpbh-(ושם של היוזר שלי) zqcytgmy-(ושם של היוזר שלי) בתוך התיקיות יש קבצי אקסל,אקסס, jpg האנטי וירווס לא מזהה את הקבצים כוירוס, וגם לא האתר virus scan וזה אחרי סריקה של כמה אנטיוירוסים התאריך יצירה של התיקיות הוא ביומיים האחרונים. מה עושים? לפרמט?
 4. עשיתי תודה, מקווה שעוזר. עושה רושם של אתר אמין. תגיד אתה ממליץ לעשות משהו יותר קיצוני כמו פירמוט או להסתפק במה שכתוב שם וזהו?(ולצפות שהוירוס לא יחזור)
 5. אם זה עדיין רלוונטי: אני גם הייתה לי את הבעיה הזאת, שלחתי למעבדה, ובסופו של דבר נאלצתי להחליף גם את הספק כח וגם את הזיכרון. מה שיכול להיות סיפור יקר. קח בחשבון שיכול להיות שיש לך בעיה בזיכרון. מה שעדיף לך לעשות זה בדיקת זיכרון עם התוכנה memtest64 אם הוא ירשום שגיאה אז יש לך בעיה גם בזיכרון. הוא עושה את הבדיקה מהאיתחול של המחשב. וזה לוקח זמן. בסוף הוא אמור להציג לך דו"ח.
 6. אתה בטוח? יש לך קישור אולי למידע על הוירוס יותר? מוזר שהאנטיוירוס לא הצליח לגלות בזמן אמת ורק אחרי שעשיתי סריקה עם מלווארבייטס. מה אתה מציע לעשות לפרמט את המחשב?
 7. יש לי 8 ג'יגה זיכרון. אתמול עשיתי סריקת וירוסים עם מלווארבייטס, והיה שם 74!!! קבצים נגועים, וכולם בתיקייה של כרום. כולם בעלי אותו שם:Default\Extensions\nladljmabboanhihfkjacnnkgjhnokhj\ ארוך... מישהו מכיר וירוס כזה? מהאתר של מלווארבייטס עושה רושם שזה וירוס מוכר...רק שלא הצלחתי להבין כ"כ מהו? אחרי הסריקה כרום עדין זולל זיכרון אבל הרבה פחות : 50 אחוז במקרה של הרבה כרטיסיות פתוחות. ו30 אוחוז בלי כרום. שובר את הראש מאיפה זה הגיע? אחרי הכל אני בדר"כ נזהר מהורדת קבצים ממקורות לא מוכרים. תודה על העזרה, מקווה שלא יחזור על עצמו.
 8. חבר'ה, בימים האחרונים שמתי לב לבעיה מוזרה במחשב: הוא בקושי זז. וזה מחשב שבד"כ עובד בסדר. אני מסתכל במנהל המשימות אני רואה 90% שימוש בזיכרון הפיזי! לא פחות ולא יותר האבסורד פה שרק דפדפן כרום פתוח לי במחשב(חוץ מתוכנת אנטיוירוס וחומת אש ברקע) אז הלכתי לבדוק בתהליכים ואני רואה 28 תהליכים!!! רק של כרום!! ו-90% זיכרון פיזי בשימוש! לא ייאמן. אז סגרתי את כרום(היו בו איזה 15 כרטיסיות פתוחות, לא משנה אבל כל כך הרבה תהליכים?!) בקיצור עכשיו במקום 90% זיכרון פיזי, רק 50% בשימוש. זאת אומרת כרום לקח לי 40% זיכרון! פתחתי את כרום מחדש. עכשיו אני עם איזה 4 כרטיסיות פתוחות כולה ו-20 תהליכים רק של כרום! וזיכרון של 70% בשמוש כל כרטיסיה שאני פותח לוקחת לי בערך 10% זיכרון! מה זה יכול להיות וירוס? תסכימו איתי שכרום לא אמור לקחת כמות כל כך גדלה של זיכרון. מישהו מכיר את הבעיה? אשמח לתגובות.
 9. חברה יש לי בעיה מוזרה כבר יומיים אני לא מצליח לגלוש בשום אתר למעט גוגל ויוטיוב. וזה רק בדפדפן כרום. בדפדפנים אחרים אני לא מצליח בכלל. מה שמוזר עוד זה כאשר אני עןשה ריסטארט למחשב אני מצליח לגלוש כרגיל אבל אחרי כמה שעות זה שוב חוזר לא לעבוד. מה שמחזק את ההערכ.ה שמדובר בוירוס או משהו כי ניסיתי לפתור אולי זה בעיית כרטיס רשת אלחוטי שדרכו אני גולש הסרתי והתקנתי דרייבר פעם אחת זה עזר והצלחתי לגלוש אבל אחרי כמה שעות שוב חזר. בcmd עשיתי פינג לשם ופינג לאייפי ושתיהם עובדים. מה שאומר שיש תקשורת. מ.ה יכולה להיות הבעיה? תודה
 10. אוקיי עזרת לי. אני כניראה אלך על קורסי בחירה יותר ממוקדים-יותר בתחום של מדמ"ח, כלומר כאלו שעוסקים בתיכנות, אולי עוד איזה סוג שפה . ככה אני יתמקד בתחום העיקרי של מדמ"ח, במקום ללכת על משהו שהוא משני ולא תורם כל כך לתעסוקה. תודה.
 11. מה אתם ממליצים על תואר במדעי המחשב(3 שנים) או תואר בהנדסת תוכנה (4 שנים) השיקול שלי בנוסף הוא הזמן: כי אני חייב לעשות מכינה שנה שלמה. ככה שבסופו של דבר: תואר במדעי המחשב- 4 שנים. הנדסת תוכנה-5 שנים. אבל בנוסף אני מתלבט גם מבחינת התואר עצמו: מה ההבדל באמת בין התארים? האם בשניהם תהיה עבודה? האם בשניהם אפשרי למצוא עבודה במהלך התואר בתחום עצמו? אשמח לתגובות, אין לי בכלל הרבה זמן להחליט תודה
 12. ששאלתי על הפרמטר לגבי המהירות התכוונתי מצד המחשב שלי, לא מצד הכונן. אם חוץ מחיבור הusb במחשב שלי, יכול להיות עוד בעיה בלוח אם או משהו שהכונן החיצוני לא יהיה מותאם אליו ?
 13. תודה רבה על התגובה. הנייד שלי תומך בusb 3. המפרט שלו יותר טוב מהנייח(המפרט שהבאתי למעלה) כך שאם הוא מתאים למפרט שהבאתי אז הוא בטוח מתאים לנייד. עכשיו השאלה שלי האם הפרמטר היחיד לגבי מהירות הכונן הוא חיבור ה-usb או שיכולים להיות עוד בעיות?
 14. שלום חברים, אני צריך עזרה: אני מעוניין לקנות כונן ssd חיצוני, usb 3.0, 128gb, בעיקר לשימוש הבא: אני רוצה להפעיל מכונות וירטואליות לשימושים סבירים(בעיקר כדי ללמוד על מערכות הפעלה, לא לביצועים מטורפים) מה שחשוב לי שהמערכת תעבוד מהר. עד עכשיו הפעלתי את המכונה מתוך כונן רגיל נייד חיצוני, והפעלתי את הקבצים של המכונה מתוך הכונן החיצוני. הוא יחסית עבד בסדר. אבל עכשיו אני רוצה מהירות קצת יותר גבוהה. השאלה האם הכונן ssd החיצוני יתן לי את המענה המתאים. הסיבה שאני לא קונה פנימי היא משום ש: .א.אני יצטרך להעביר את המכונה ממקום למקום. ב. אני לא יודע אם הלוח אם שלי תומך בחיבורים(כי הוא קצת ישן) ג.אני יצטרך להשתמש בו בעיקר למחשב נייד וזה סיפור לחבר למחשב נייד פנימי. השאלה האם בכל זאת כדאי לי לקנות פנימי. והאם לפי המפרט הטכני של הלוח אם שלי אני יצליח לחבר אותו למחשב(מופיע למטה). כלומר האם המהירות תהיה בהרבה יותר גבוהה בהרצת מכונה וירטואלית, או שלא שווה להשקיע סכום כזה(250 ש"ח בערך) עבור מהירות טיפה יותר גבוהה והביצועים לא ישתנו משמעותית. על דף המוצר של הכונן החיצוני כתוב up to 410MB/s הסבירו לי בחנות שזה יכול להגיע למהירות כזו, אבל בפועל בגלל שמדובר בחיבור בusb ומחשב ישן אז המהירות שלו מוגבלת ומגיעה בפועל למהירות הרבה יותר קטנה. עוד דבר: , כתוב על המוצר טכנולוגיה: MLC. מה ההבדל ב-ssd בין הסוגים? אמרו לי עוד שזה גם תלוי בסוג לוח האם והמחשב שלי. הוא אמר לי שבמקרה שלי אפילו דיסק און קי טוב(אבל קצת יותר יקר) יכול לתת לי בפועל את אותה מהירות הזאת של הssd החיצוני הזה ,בגלל שמדובר על כונן חיצוני ומחשב שהוא קצת ישן.(נשמע לי קצת מוזר, בכל זאת זה ssd) ולכן לחשוב פעמיים לפני שקונים. מה אתם אומרים? הלוח אם שלי מהדגם הבא: GA-H81M-S1 קישור: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H81M-S1-rev-10#ov תומך ב- usb 3.0 מה יכול עוד יכול לשנות את המהירות מהצד של המחשב? החלפתי זיכרון חדש לא מזמן, יש לי זיכרון של 8 ג'גה סה"כ. המחשב יש לי אותו קצת פחות מ 4 שנים . אם לא, יש למישהו אולי פיתרון אחר כונן איחסון אחר שיכול לעשות את העבודה. אולי בכל זאת ללכת על הכונן הפנימי? ואם כן ללכת על כונן פנימי, האם כונן זה יוכל להתאים לי(מבחינת לוח האם, החיבור שלו הוא sata 3( האם הוא מותאם ואפשר לחבר אותו בקלות ללוח האם? https://ksp.co.il/index.php?uin=48120&select=.1033..152. אשמח לתגובות, תודה.
 15. שלום לכולם, רציתי להתייעץ לגבי לימודים אקדמאים. אני מעוניין ללמוד תואר במדעי המחשב במכללה. במכללה יש אפשרות לעשות קורסי בחירה-השאלה איזה קורסי בחירה הכי כדאי לעשות יש קורסי בחירה בנושא של רשתות. מה שרציתי לשאול האם לבחור בקורס זה, ומה האפשרויות שיש לי לעסוק בתחום אחר כך. כי עיקר התואר הוא בנושא תיכנות. מה נותן לי בעצם הקורסי בחירה ברשתות? חשוב לי לומר שלמדתי קורס לפני הצבא- שלא מאוד השקעתי בו דרך אגב,של טכנאי ומנהל רשת . ויש לי תעודה של טכנאי pc+רשתות. אני לא עובד בתחום ואין לי ניסיון. כמו שאמרתי לא השקעתי במיוחד בתחום זה. אז אני שוב חוזר ושואל האם התואר שאני יעשה במדעי המחשב עם הקורסי בחירה של רשתות(יש אולי 3 או 4 )יוכלו לעזור לי בתחום הרשת-אולי לעבוד כמנהל רשת.במידה ואני לא יצליח להיכנס למשרות של תיכנות ממש.או שזה רק נגיעה קטנה בתחום ולא משהו רציני? ובכלל יש גם קורסי בחירה בתחום אבטחת מידע? מה זה נותן למי שעושה אותם? הוא יכול להיכנס לתחום של אבטחת מידע? קצת קשה לי להאמין... אם לא אז איזה קורסי בחירה בכל זאת אתם ממליצים לי ללמוד? יש בכלל אנשים שסיימו תואר כזה והלכו לעבוד בתור מנהלי רשת?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close