תוכן בסר - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

בסר

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  30
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי בסר

 1. האם רכשת כבר את רובה המים ? אם כן, העלה תמונה של הרובה + צילום תקריב של שמורת ההדק. זה יעזור לי להבין איזה מנגנון יתאים ללחיצה יעילה על ההדק.
 2. מכיוון שהמצלמה אינה מכילה סוללת ליתיום, אזי הסיכוי שהמצלמה תעלה באש הוא די נמוך. מה עוד שהמצלמה תמוקם במארז אלומיניום, דבר שימנע ממנה להתחממם יתר על המידה, ואז הסיכוי לפריצת אש ירד כמעט לאפס.
 3. נא עיין בקישור הבא: https://en.wikipedia.org/wiki/American_wire_gauge ככל הנראה אתה מתכוון לקונקטור מסוג rj45 - קונקטור זה מקבל 8 גידים:
 4. אכן כן, חיבור של רמקול בעל עכבה של 4 אום ליציאת רמקול הדורשת 8 אום, אכן תעמיס יתר על המידה את מוצא המגבר. פתרון אפשרי: חיבור נגד של 4 אום בטור לרמקול. הספק הנגד יהיה כמחצית מהספק היציאה הדוחפת את הרמקול.
 5. אכן כן, עליך לחבר לפס הלדים ממיר מתח ישר, כמו מייצב מתח או מודול המקבל בכניסתו מתח 12V ומוציא מתח 4.5V. בהנחה שכל פס לדים אינו צורך זרם העולה על 1.5A , תוכל לחבר לכל פס לדים ממיר מתח כמו זה המופיע בקישור המצורף.ממיר מתח
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

ספינת הדגל לשנת 2022 מספקת שדרוג איכותי עבור הסוללה ותוספת ביצועים עם המעבר ל-Snapdragon 8 Gen 1 - אבל יש גם כמה החלטות תמוהות שעשויות להתגלות כשנמוך לעומת ה-OnePlus 9 Pro, ואין דגם OnePlus 10 סטנדרטי שישמש כאלטרנטיבה בשלב הזה