תוכן srulikg - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

srulikg

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  123
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי srulikg

 1. בדקתי גם בעצמי. כשקיבלתי את המחשב בחזרה עשיתי בדיקה עם ESET Internet Security ולא נמצאו וירוסים.
 2. שלחתי את המחשב למעבדה כי אחד המאווררים התחיל להרעיש. הטכנאי ביצע סריקת וירוסים ומצא 160 וירוסים! ראוי לציין שיש לי את ESET Internet Security, לכן אני לא מבין למה נדבקתי. יכול להיות שלא נפטרתי מכל הווירוסים? כדאי לעשות פרמוט?
 3. שלום. יש לי קו ביתי של בזק ואני משלם עליו 35 ש"ח. כדאי לבטל אותו או להשאיר אותו, בשביל פקסים?
 4. הצלחתי להשתלט על חלק מהמקשים בעזרת האתר הזה: https://www.yekbot.com/wwe-2k19-pc-keyboard-controls/ מעצבן אותי שאם היריב נותן לי מכה או מפיל אותי אני צריך כמה שניות להתאושש. יש דרך להתאושש במהירות?
 5. שיחקתי ב-WWE 2K19 וה-GAMEPLAY דומה לזה שיש ב-2K20. השליטה במקשים על הפנים. מישהו יכול להסביר לי איך להשתמש במקשים?
 6. התקנתי התקנה נקייה של ווינדוס 10, חיברתי את המחשב ל-WIFI כדי שיתקין את הדרייברים הנחוצים, אבל אין גישה לאינטרנט קווי. ב"מנהל ההתקנים" הכל נראה תקין. אני מחובר לאינטרנט של פרטנר. אולי זו אשמתם? צירפתי שני צילומי מסך עם הבעיה. איך אפשר לפתור את זה?
 7. יש לי את הגלקסי A52 והוא מודיע לי שיצא עדכון לאנדרואיד. בטוח לעדכן? מישהו נתקל בבאגים?
 8. הורדתי את המשחק. הורדתי את הגרסה [R.G. Mechanics] The Sims 3 - Complete Edition כשאני משחק ב-Live Mode המשחק נתקע כל כמה שניות. המחשב שלי עומד בדרישות הגרפיקה של המשחק. כרטיס מסך Geforce RTX 2070. מה יכולה להיות הבעיה? אולי הגרסה הזאת לא טובה?
 9. עוד משהו. בנק אגוד מתמזג עם מזרחי וכתוצאה מכך אי אפשר יהיה להשתמש בכספומטים של בנק אגוד ובנק לאומי עד סוף השנה. הכוונה למשיכות בכרטיס האשראי. לידיעתכם.
 10. https://www.mako.co.il/news-money/2022_q1/Article-22ff82da15d6e71026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=1336275670 זו שערורייה. זה זמנית, בסדר, אבל עד מתי? רציתי שתדעו.
 11. ניסיתי להוריד גרסאות שונות של המשחק ובכל הגרסאות יש בעיה והמשחק לא פועל. למשל, הורדתי את הגרסה Left 4 Dead 2 v2.1.4.0 +AutoUpdate +Multilanguage (No-Steam) OrangeBox והמשחק חוזר לתפריט אחרי שאני טוען את המשחק. לכן הורדתי את הגרסה Left 4 Dead 2 - [DODI Repack] וכשאני מפעיל את המשחק, הוא עולה עד לתפריט, יוצא ומופיעה הודעה. צירפתי צילום מסך. מה יכולה להיות הבעיה?
 12. אם אחבר את המתאם למחשב של חבר, הוא יפעל באופן אוטומטי, או שצריך דרייבר? Windows 10
 13. הבנתי שצריך מתאם רשת אלחוטי חיצוני כדי לגלוש ב-WIFI במחשב הנייח שיש לי. על מה אתם ממליצים? משהו כזה? ** קישור לחנות שאינה מאושרת לפרסום ** ** בעל חנות, רוצה לפרסם בפורום? יש לנו חבילת פרסום לחנויות מחשבים במיועד בשבילך! פרטים נוספים ** צירפתי צילום מסך של msinfo32.exe אם אחבר את המתאם למחשב אוכל לגלוש ב-WIFI באופן מיידי או שצריך להגדיר משהו? אם המחשב נמצא בממ"ד, צריך מגדיל טווח? זה מה שיש לי. זה מתאם רשת אלחוטית?
×
 • צור חדש...