עבור לתוכן

תימניקס

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  28
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  24יום 6ש' 35דק' 49שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות תימניקס

 1. אוקי.. אבל זה לא העניין כרגע. העניין הוא שכרגע הוא מוטען ב 1A במקום ב 2A. לא משהו שלדעתי עלול להזיק.
 2. אני לא למדתי האמת לעומק, אבל אני יודע מהניסיון המועט שיש לי שאם מכשיר חשמלי מקבל זרם A (אתה כתבת "מתח" V שזה בוולטים,אבל לא משנה כרגע...) קצת נמוך ממה שאמור לקבל-הוא יטעין,אבל בצורה איטית יותר (ויש אומרים יותר שומר על הסוללה). ואם הוא מקבל זרם A קצת יותר גבוה-הוא אמנם גם יטעין,אבל מהר יותר יחסית... (או שהמכשיר עצמו יצרוך אך ורק את הזרם המיועד לו ולא יכול מעבר לכך) אבל-יכול בגדול להרוס יותר את הסוללה לאורך זמן. לקצר את חייה. לצערי אין לי מטען מקורי שלו,כנראה גם הלך לאיבוד אצל גיסי בבית, אבל אני אוכל לקחת את מה שהוא השתמש בו עד היום ולנסות שוב.
 3. אמרתי כמעט. מה שיש אצלי זה מטען של 5V 1A מה שהוא צורך זה 5V 2A הוא נטען ע"י מיני USB כמו של פלאפונים.
 4. כן, מרגע ההדלקה אין כלום. לא בדיקת ביוס ,אין נורת חיווי של ההדלקה (אם בכלל היתה אמורה להיות איפה שהוא) וכבל/ספק כבר הוחלף בזה שיש לי בעבודהואני מטעין איתו יום יום את הפלאפון שלי... זה כמעט אותו הדבר.
 5. שבוע טוב לקחתי מגיסי את המחשב נייד/טאבלט שלו להתקנה מחדש של ווינדווס ומשום מה אני לא רואה כלום במסך פתאום. אצלו זה עבד, הגעתי הביתה - לא עבד. הטענתי קצת ועדיין שום תצוגה. הדגם הוא: toshiba satellite click mini l9w-b (מחשב נייד-טאבלט נשלף). שום נורת טעינה אני לא רואה ושום חיווי על המסך. מישהו נתקל במקרה כזה? תודה רבה!
 6. שלום חברים. אולי זה לא המקום הנכון,אבל זה נראה לי פחות או יותר הפורום הכי קשור... אם לא-העבירו אותו הלאה בבקשה. תודה. יש לי מייל מאז ומעולם של 012 (אינטרנט זהב) ואני רוצה להתנתק מהם ורק בגלל המייל שלהם "נתקעתי" איתו עד היום. יש לי שם המון רישומים לפורומים וסיסמאות ושחזור סיסמאות אליו וכו', לכן עדיין לא עברתי לג'ימייל למשל. לעניין: תחת "חשבונות וייבוא" בג'ימייל, אני רואה 2 אופציות- יבא דואר ואנשי קשר מידע נוסף יבא מ-!Yahoo,‏ Hotmail,‏ AOL או דואר אינטרנט או חשבונות POP3 אחרים. יבא דואר ואנשי קשר או בדוק דואר מחשבונות אחרים: מידע נוסף הוסף חשבון אימייל ואני לא יודע במה לבחור ומה ההבדל ביניהם.... האם בראשון שאני חושב שהוא מייבא את הכל ממש, גם את המיילים העתידיים שישלחו אלי או בשני שהוא רק "בודק" מיילים ורק מה שהוא מצא הוא מעביר?.. אני לא כל כך הבנתי מה ההבדל ביניהם. אני אשמח להסבר כדי שאוכל לדעת במה לבחור. תודה רבה!
 7. איך תמיד התשובות מגיעות ממקום לא צפוי?.... אז ככה: ניסיתי שוב לחבר רמקולים חיצוניים ושמעו בהם כמובן. כשהוצאתי את החיבור מהמחשב..... פתאום שמעו ברמקולים של המחשב! אז כנראה שזה רק עניין של מגע סורר שם בפנים בתוך שקע האוזניות שמשתיק לי את הרמקולים... נוגע/לא נוגע, פעם כן ופעם לא.
 8. אתה צודק שאי אפשר לדעת. פשוט חשבתי שאם ישנה דרך (אולי דרך תוכנה) לבדוק אם התקן מחובר או קיים, או שלא, אז ללכת פשוט לכיוון הזה. אני יכול לפתוח ולבדוק אם צריך. פשוט חשבתי שקודם כל אולי ישנה אי התאמה מבחינת מערכת ההפעלה והלוח של המחשב בגלל שבאתר יש רק ל-8 .
 9. תודה, אבל אני עדיין לא שומע... (שוב, יכול להיות שהרמקולים מנותקים? אזכיר שוב שהוא הגיע אלי כשחסרים לו רוב הברגים בתחתית)
 10. כן. כתוב לי ב:"realtek high definition audio " את הגרסה שהיא : 6.0.1.6951 ותאריך הגרסה 20.6.2013
 11. לגבי איזה התקנה אתה שואל? של ה-8 או של ברירת המחדל שהותקנה ? * זה מחשב שהגיע אלי כאשר רוב הבררגים בתחתית חסרים אז אולי פתחו אותו ושיחקו שם קצת, לכן שאלתי לגבי הכבל.
 12. כן ,ראיתי שיש לו דרייבירים רק לנ"ל. חשבתי האמת להתקין 64 ביט אבל באותו רגע, עד ש"החייתי" את המחשב הזה מחדש, לקח לי הרבה זמן אז עד שבאמת הוא תפס לי משהו אז ישר התקנתי. ניסיתי למשוך את הדרייבר של ה64 ביט של ה-8 אבל לא נתן לי שום דבר.כלומר אם התקין-לא השמיע שום דבר (ככה זה גם מה שקרה לי עד עכשיו-התקין לי דרייברים ,לא הראה שום סימן שגיאה או איקס, אבל לא השמיע כלום). האם אולי ישנה תוכנה כלשהי שאוכל לבדוק אם לא התנתק לי איזה שהוא כבל ברמקולים או משהו דומה? אני חושש אולי שיש במקרה הכי גרוע בעיה ברמקולים עצמם... יש דרך לבדוק לפני שאפתח את המחשב?
 13. שלום רב. יש לי מחשב נייד acer e1-510 התקנתי עליו ווינדוס 10 עם 32 ביט בעברית. הכל עובד מעולה ,רק שאני לא מצליח לשמוע כלום משום מה. האם יש איזה דרייבר מיוחד שאני צריך להתקין שם? תאריך מנהל ההתקן שיש לי הוא : 28/9/2017 גירסת מנהל ההתקן הוא: 10.0.16299.15 (יש לציין שהוא מזהה את הרמקולים ואין שום סימן שגיאה כלשהו. חיברתי רמקולים חיצוניים והם עבדו ) אשמח לעזרה תודה!